هند و چین مرز برخورد, اخبار زنده: ما سمنان-ایرنا-از دست دادن سربازان هندی در درگیری با PLA

india china news, china news, india news, india china border, india china war, chinese soldiers killed, how many chinese soldiers died, india china standoff, india china border news, india china war 2020, indian army, modi chinaهند و چین-اخبار: چین PLA است ramping تا زیرساخت های استراتژیک خود را در عقب آن پایگاه در نزدیکی LAC. (PTI تصویر)

هند-چین Galwan برخورد: درگیری های خشونت بار بین ارتش هند و چین PLA در شرق لاداخ را Galwan دره در دوشنبه شب را فرو برد چین و هند روابط به پایین ترین نقطه در دهه. ارتش از دو هسته ای همسایه مشغول شد در یک چهره مناطق مختلف شرق لاداخ از جمله Galwan پس ممکن است 5. وجود دارد درگیری بین دو طرف در بانک ها از Pangong Tso دریاچه.

چین PLA است ramping تا زیرساخت های استراتژیک خود را در عقب آن پایگاه در نزدیکی LAC است و همچنین هل دادن در بیشتر PLA سربازان و توپخانه و اسلحه و پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات نظامی است.

چین است که به مخالفت با ساخت و ساز از یک کلید جاده توسط هند در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه. هند همچنین ساختمان دیگری جاده که اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره. هند هم غرفه هر مرز پروژه های زیربنایی در قلمرو خود در شرق لاداخ با وجود چینی شد. این برخورد خشونت آمیز صورت گرفت پس از چینی PLA سربازان و سربازان ارتش درگیر شدند در یک نزاع و جدال در شب دوشنبه که در آن هر دو طرف متحمل تلفات شده است. پس از آن به هند را رد کرد چین ادعاهای اغراق آمیز در مذاکرات بین وزرای خارجه دو کشور. هند ارتش گفته است که هیچ یک از پرسنل خود را درگیر در برخورد از دست رفته است.

ایالات متحده در روز پنج شنبه ابراز عمیق ترین تسلیت به هند در از دست دادن جان سربازان خود را در درگیری های خشونت بار با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh اوایل این هفته. “ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت خود را به مردم هند برای زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه از رویارویی اخیر با چین” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در یک صدای جیر جیر ساعت پس از دیدار با دیپلمات چینی Yang Jiechi. گزارش کامل را در اینجا بخوانید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de