قانون جدید تنظیم برای افزایش سلامت خود را بیمه تمدید بیمه

 Health insurance, claim settlement, sub-limits, hospitalization, proportionate deductions, hospital cost, medical insuranceدر اینجا ما می بینیم که قانون جدید و چگونه آن را تغییر ادعای حل و فصل برنامه های بیمه درمانی.

بیمه بهداشت و درمان ادعا می کنند حل و فصل برای رفتن به کمتر مزاحم برای policyholders. دلیل این است که بیمه تنظیم شده یک گام مهم است که کمک خواهد کرد policyholders به متحمل شدن کمتر-از-جیب بیمارستان هزینه. اما سود به حدی ممکن است مجموعه ای را با افزایش حق بیمه و سبقت گرفتن.

به تازگی IRDAI اتحاد اصلاح دستورالعمل ها در برنامه های بیمه درمانی با توجه به تناسب کسر است که شرکت های بیمه توسل به طول ادعا می کنند روند. اما برای اولین بار ما دیدن آنچه که در قانون جدید و چگونه آن را تغییر ادعای حل و فصل برنامه های بیمه درمانی.

اخبار مرتبط

در زمان در طول بستری برخی از بخشی از بیمارستان لایحه ای است که به عهده policyholder حتی اگر policyholder دارای یک سیاست بدون پرداخت پول نقد. این می تواند به دلیل ‘زیر حد در سیاست است که به طور کلی 1 درصد از مبلغ بیمه شده برای اجاره اتاق. زیر حد تعریف های مختلف بیمارستان هزینه سر هر سیاست و شرایط و ضوابط. و اگر policyholder انتخاب برای یک اتاق بالاتر از آنچه که مجاز است به عنوان در هر زیر حد بیمه گر تناسب کاهش مقدار ادعا در دیگر هزینه های سر.

قانون جدید

با توجه به دستورالعمل جدید IRDAI مشخص است هزینه های بیمارستان است که بیمه گر نمی تواند شامل و محروم در طول متناسب کسر. رفتن به جلو IRDAI به تصریح قوانین جدید متناسب کسر در طرح بیمه سلامت است که اعمال می شود در سیاست های صادر شده یا پس از 1 اکتبر سال 2020 و در آن سیاست که دلیل برای تجدید از 1 آوریل 2021.

“این حرکت نشانه خوبی برای مشتریان است و در بهترین مورد علاقه خود را. قبلا اگر مشتری تصمیم گرفتند برای یک اتاق بود که بالاتر از حق وجود دارد متناسب کسر در ارتباط هزینه های پزشکی. در حال حاضر IRDAI توصیه کرده است شرکت های بیمه به طور خاص در مورد آنچه که این هزینه های پزشکی مستلزم و داروخانه تشخیصی مواد مصرفی و دیگر ایمپلنت را شامل نمی شود تحت هیچ شرایطی. علاوه بر این تنظیم کننده نیز گفت که وجود خواهد داشت بدون کسر برای بستری از آن است که یک دسته می گوید:” Shanai Ghosh – مدیر عامل و مدیر اجرایی Edelweiss عمومی بیمه.

تاثیر بر حق بیمه

تغییر در راه بیمارستان هزینه رفتن به اختصاص مارس را بیمه تجدید نظر در حق بیمه در سیاست. بنابراین وجود خواهد داشت هر گونه تاثیر در حق بیمه در تجدید و یا در برنامه ؟ “برای تمام سیاست هایی که در حال تجربه امتیاز آن می تواند منجر به افزایش حق بیمه در نوسازی به عنوان بیمه گران برای از دست دادن تعدیل در قیمت گذاری خود را. این اثرات گروه policyholders تا حد زیادی به عنوان گروه policyholders مذاکره تخفیف در حق بیمه با استفاده از اجاره اتاق محدودیت.”, به اطلاع Parag Ved معاون اجرایی رئیس جمهور – مصرف کننده خطوط تاتا AIG عمومی بیمه.

چه می توانید انجام policyholder

برخی از سیاست های بیمه درمانی ندارند ارائه جداگانه زیر محدودیت و با هیچ اتاق-اجاره محدودیت. یکی ممکن است به آنها را ترجیح می دهند پس از مقایسه حق بیمه در سراسر 2-3 ترجیح بیمه. “Policyholders باید آگاه باشند اگر اتاق واجد شرایط محدود شده است در سیاست یا نه. آن است که همیشه خوب به سیاست است که لازم نیست اجاره اتاق محدودیت. در زمان ادعای policyholders باید بررسی کنید که آیا مقدار مجاز است در راستای سیاست شرایط و ضوابط. همچنین اگر هزینه داروسازی و مواد مصرفی ایمپلنت و تجهیزات پزشکی و همچنین تشخیص تحت پوشش به عنوان بخشی از سیاست یا نه می گوید:” Ved. انتخاب سیاست های مناسب در رقابتی بیمه می شود همه مهم تر در حال حاضر.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de