راه آهن منتقل شد به فسخ شرکت چینی قرارداد در مارس

The contract was awarded to China Railway Signal and Communication Co Ltd in June 2016, to install signalling systems along the 417-km of railway line in the Kanpur-Deen Dayal Upadhyay section.قرارداد اهدا شد به راه آهن چین سیگنال و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود در ماه ژوئن سال 2016 به نصب سیستم های سیگنالینگ در طول 417 کیلومتر از خط راه آهن در کنپور-Deen Dayal Upadhyay بخش است.

توسط Nivedita Mukherjee

دولت-اجرای اختصاصی در کریدور حمل و نقل شرکت (DFCCL) تصمیم گرفته است برای پایان دادن به یک تومان 471-کرور علامت دهی-و-مخابرات کار قرارداد اعطا شده به یک شرکت چینی چهار سال پیش با استناد به این پروژه به طور کلی عدم پیشرفت و شرکت عدم ارائه مدارک فنی. هر چند DFCCL تصمیم در اینده نزدیک اعلام شده است به درستی به پایان رسیده بود دیده می شود به عنوان یک اقتصادی اقدامات تلافی جویانه در برابر تهاجمی همسایه که به تازگی رسوب خشونت ایستادگی کردن بین دو کشور در Galwan دره.

اخبار مرتبط

DFCCIL مدیر عامل Anurag Sachan گفت: FE: “ما در حال قرار دادن در یک نرم افزار برای هیچ اعتراضی گواهی از بانک جهانی در ماه آوریل (برای فسخ) و در انتظار پاسخ از آن در ماه ژوئن رسید. ما پیش خواهد رفت و فسخ قرارداد حتی اگر بانک می کند پاسخ نمی دهند.”

قرارداد اهدا شد به راه آهن چین سیگنال و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود در ماه ژوئن سال 2016 به نصب سیستم های سیگنالینگ در طول 417 کیلومتر از خط راه آهن در کنپور-Deen Dayal Upadhyay بخش است.

راه آهن بازو موضع شرکت در تضاد با وزارت مسکن و امور شهری که آن را نمی خواهد در یک موقعیت برای انکار چین شانگهای تونل مهندسی شرکت محدود قرارداد برای ساخت زیرزمینی کشش از دهلی نو-مرتا منطقه ای سریع سیستم حمل و نقل با توجه به این که این شرکت چینی به عنوان بالاترین پیشنهاد (Rs 1,126.9 کرور) برای ADB-بودجه پروژه است. وزارت منابع گفت: FE قبل از آن که در حالی که مناقصه به “فرایند” و “هنوز نهایی”, “ADB/بانک جهانی/چند جانبه تهیه دستورالعمل انجام نمی دهد تبعیض میان شرکت/ کشور”.

با توجه به DFCCL را Sachan قرارداد داده شده به چین راه آهن سیگنال و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود است که برای لغو یک میزبان از دلایل از جمله این شرکت عدم تمایل به ملاقات با تعهد قراردادی به ارائه مدارک فنی از قبیل منطق طراحی های الکترونیکی به هم پیوسته. عدم دسترسی به مهندسین/پرسنل مجاز در سایت و عدم پیشرفت فیزیکی کار به دلیل شرکت عدم کراوات با سازمان های محلی و لغزش در تهیه مواد در میان دیگر دلایل ذکر شده توسط DFCCL برای خاتمه دادن به تماس.

اختصاصی دالان حمل و نقل برنامه ریزی شده به ” حمل و نقل-تنها دالان است که آن را ارزان تر و سریع تر و قابل اطمینان تر برای حرکت کالا بین صنعتی سرزمین در جنوب و بنادر در شرق و غرب سواحل. این حمل و نقل-تنها خطوط راه آهن در امتداد تراکم حمل و نقل دالان شد و پیش بینی شده به سطح شیب دار بالا متوسط سرعت حمل و نقل که تا به حال قابل ملاحظه ای کاهش می یابد به عنوان کم به عنوان 20 کیلومتر در ساعت است. DFCCIL ویژه هدف وسیله نقلیه تحت وزارت راه آهن به منظور تسهیل عملکرد این راهرو.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de