خرده فروشی نرخ تورم در مزرعه روستایی, کارگران برطرف حاشیه در مارس

Inflation based on food index of CPI-AL and CPI-RL is at 10.40 per cent and 10.21 per cent, respectively in May 2020.نرخ تورم بر اساس مواد غذایی شاخص CPI-AL و شاخص بهای مصرف کننده-RL در 10.40 درصد و 10.21 درصد به ترتيب در ماه مه سال 2020 است.

خرده فروشی نرخ تورم در مزرعه و کارگران روستایی در مارس اندکی کاهش یافت و به رقم 8.4 درصد و 8.12 درصد به ترتيب در ماه مه در مقایسه با ماه آوریل سال جاری یک کار وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

“نقطه به نقطه نرخ تورم بر اساس شاخص تورم مصرف کننده-AL (کارگران کشاورزی) و شاخص بهای مصرف کننده-RL (روستایی کارگران) کاهش به 8.40 درصد و 8.12 درصد در ماه مه سال 2020 از 8.80 درصد و 8.52 درصد به ترتيب در مارس سال 2020” بیانیه ای گفت:.

اخبار مرتبط

نرخ تورم بر اساس مواد غذایی شاخص CPI-AL و شاخص بهای مصرف کننده-RL در 10.40 درصد و 10.21 درصد به ترتيب در ماه مه سال 2020 است.

همه-هند شاخص قیمت مصرف کننده شماره برای کارگران کشاورزی و کارگران روستایی (پایه: 1986-87=100) در ماه مارس سال 2020 افزایش 5 امتیاز و 6 امتیاز به ایستادن در 1019 و 1025 امتیاز بود.
که سهم عمده ای نسبت به افزایش شاخص عمومی از کارگران کشاورزی و کارگران روستایی آمد از مواد غذایی با (+) 4.44 امتیاز و (+) 4.70 امتیاز به ترتیب عمدتا به دلیل افزایش قیمت برنج arhar, masur, زمین, روغن گردو, گوشت بز و مرغ و سبزیجات و میوه ها و غیره.

افزایش/کاهش شاخص های متنوع از دولت به دولت.
در مورد کارگران کشاورزی آن ثبت افزایش 2 تا 19 امتیاز در 14 متحده و کاهش از 1 به 7 امتیاز در 5 متحده در حالی که آن باقی مانده است ثابت برای راجستان. تامیل نادو با 1,208 امتیاز در صدر جدول شاخص در حالی که هیماچال پرادش با 788 امتیاز در ایستاده بود پایین.

در مورد روستایی و کارگران آن ثبت افزایش از 1 به 18 امتیاز در 15 متحده و کاهش از 1 به 7 امتیاز در 5 متحده است. تامیل نادو با 1,194 امتیاز در صدر جدول شاخص در حالی که هیماچال پرادش با 838 امتیاز در ایستاده بود پایین.

در میان کشورهای حداکثر افزایش در شاخص قیمت مصرف کننده شماره برای کارگران کشاورزی و کارگران روستایی تجربه شده توسط کارناتاکا (19 امتیاز و 18 امتیاز به ترتیب) عمدتا به دلیل افزایش قیمت برنج hayr ragi گوشت بز و مرغ و سبزیجات و میوه bidi و باربر هزینه و غیره.

در مقابل بیشترین کاهش در شاخص قیمت مصرف کننده شماره برای کارگران کشاورزی و کارگران روستایی تجربه شده توسط ایالت بیهار (- 7 امتیاز ) عمدتا به دلیل کاهش در قیمت ذرت, پیاز, میوه ها و سبزیجات و غیره.

وزیر کار Santosh Gangwar گفته است که آن را ستوده است که کار اداره آوردن خرده فروشی و تورم و دیگر مجموعه از داده ها در طول این زمان به چالش کشیدن. او گفت: تورم انتظار می رود برای بهبود بیشتر فعالیت های اقتصادی در روزهای آینده.

کار اداره یک بال از وزارت کار و اشتغال شده است تدوین شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) اعداد برای کارگران کشاورزی و کارگران روستایی هر ماه بر اساس قیمت, اطلاعات جمع آوری شده از 600 نمونه روستاها گسترش بیش از 20 متحده با مراجعه شخصا به تعیین میکنند.

از نظر مهار اقدامات انجام شده به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 مراجعه شخصی از کارکنان حوزه به حالت تعلیق در آمد از 19 مارس سال 2020 و قیمت های جمع آوری شده از طریق ابزارهای الکترونیکی ارتباطات.

در ماه مارس سال 2020 قیمت داده های دریافت شده از 433 روستاها جمع آوری شد تا حد امکان از طریق مراجعه حضوری و تماس های تلفنی.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de