مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه لایحه مجازات اویغور چین در سرکوب

واشنگتن ژوئن 18

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امضا و به قانون یک قانون است که محکوم به نقض فاحش حقوق بشر است از گروه های اقلیت اویغور در چین را ناآرام با اکثریت مسلمان سین کیانگ منطقه هموار کردن راه برای اعمال تحریم علیه ارشد مقامات چینی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما از رئیس جمهور

برای کمک به اقلیت های

این اویغور حقوق بشر, سیاست, قانون 2020 دارای پاسخگو عاملان نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر از جمله استفاده منظم از تلقین اردوگاه های کار اجباری و نظارت سرزده برای از بین بردن هویت قومی از Uyghurs.

این اویغور حقوق بشر, سیاست, قانون 2020 دارای پاسخگو عاملان نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر از جمله استفاده منظم از تلقین اردوگاه های کار اجباری و نظارت سرزده برای از بین بردن هویت قومی و باورهای مذهبی از Uyghurs و دیگر اقلیت ها در چین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. اما یک بخش از قانون اصالت به حد تشخیص خود برای خاتمه ناروایی تحریم ها تحت, عمل, او گفت:.

“در برخی از شرایط این محدودیت می تواند مغایر با قانون اساسی مقامات…,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در واکنش به توسعه وزارت خارجه چین در پکن ناودان قانون گفت: “بدتر از حملات” چین سیاست در منطقه سین کیانگ.چین را “قاطعانه ضربه به عقب و ما را تحمل بار پس از آن تمام عواقب” آن را در بیانیه ای گفت: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا عمل به قانون است.

این لایحه که شامل تحریم ارشد

مقامات چینی به طور مستقیم درگیر در سرکوب مسلمانان اویغور در سین کیانگ تصویب شد با حمایت قاطع از جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره است.

سناتور مارکو روبیو تحسین عمل می کنند و گفت که این یک گام مهم در مقابله با تمامیت خواه دولت چین را گسترده و وحشتناک نقض حقوق بشر در منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور (XUAR) از جمله جرم توقیف بیش از یک میلیون Uyghurs و دیگر عمدتا قومی ترک مسلمانان و همچنین پکن ارعاب و تهدید علیه شهروندان و ساکنان دائمی قانونی در خاک آمریکا.

با امضای این قانون به تصویب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک گام تاریخی در حمایت از مسلمانان اویغور در سراسر جهان و در برابر چین فاحش نقض حقوق بشر و احتمالی جنایت علیه بشریت است. — PTI

چین عبور می کند پیش نویس قانون تامین هنگ کنگ

  • هنگ کنگ: چین تشریفاتی مقننه در روز پنج شنبه به تصویب یک پیش نویس از یک امنیت ملی لایحه برای هنگ کنگ است که به شدت مورد انتقاد به عنوان تضعیف ایمان در نیمه مستقل چینی منطقه را قانونی و نهادهای سیاسی.
  • کنگره خلق ملی’ ایستاده کمیته بررسی این لایحه را پوشش می دهد که چهار دسته از جرایم: جانشینی; براندازی دولت قدرت محلی در فعالیت های تروریستی و همکاری با نیروهای به خطر انداختن امنیت ملی است. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de