سازمان ملل متحد مجموعه پرس و جو به نژاد پرستی پس از جورج فلوید مرگ

47-عضو فروم در ژنو به اتفاق آرا قطعنامه ای را با کشورهای آفریقایی. در این قطعنامه همچنین می پرسد سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله به بررسی پاسخ های دولت به تظاهرات مسالمت آمیز از جمله اتهامات از استفاده بیش از حد از زور و ارائه يافته ها در زمان یک سال.

Philonise فلوید برادر مرد سیاه که مرگ در زیر زانو از یک افسر roused جهان تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در خواست انجمن در روز چهارشنبه به بررسی متحده آمریکا خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

بورکینافاسو سفیر Dieudonné W. میل Sougouri ارائه آفریقایی قطعنامه روز جمعه خواستار تصویب آن با اجماع.

“این مهم است که نشان می دهد آفریقا…شورای حقوق بشر شنیده گرفتاری های آفریقایی و مردم آفریقایی تبار خواستار برابر درمان و درخواست حقوق برابر برای همه است,” او گفت:.

گروه آفریقا تا به حال ساخته شده “سازش” در مذاکرات با کشورهای دیگر بودند که “بسیار متعدد” او اضافه شده است.

متن شد سیراب طول بسته-درب مذاکرات از پیش نویس اولیه به صراحت خواستار ملل متحد کمیسیون تحقیق در نژاد پرستی در ایالات متحده و جاهای دیگر.

“با قلدری کشورهای دیگر برای آب کردن آنچه که می توانست یک قطعنامه تاریخی و معافیت خود را از بین المللی تحقیقات ایالات متحده است که در عین حال دوباره تبدیل پشت خود را بر روی قربانیان خشونت پلیس و مردم” گفت: جمیل دكور از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) که منجر 600 فعال در گروه تماس برای بحث.

“ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما به طور کامل پاسخگو برای خشونت پلیس و نژادپرستی ساختاری” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که ترک فروم دو سال پیش ادعا تعصب در برابر آن متحد اسرائیل ساخته شده هیچ اظهار نظر فوری. سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در ژنو اندرو Bremberg با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه که کشورش “نه بالا موشکافی” آن را به عنوان دست و پنجه نرم با تبعیض نژادی بود اما پلیس اجرای اصلاحات پس از فلوید را کشتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de