ما گسترش تسلیت به هند در از دست دادن آن زندگی سربازان در درگیری با نیروهای

واشنگتن ژوئن 19

ایالات متحده در روز پنج شنبه ابراز عمیق ترین تسلیت به هند در از دست دادن جان سربازان خود را در درگیری های خشونت بار با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh اوایل این هفته.

“ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت خود را به مردم هند برای زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه از رویارویی اخیر با چین” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در یک صدای جیر جیر ساعت پس از دیدار با دیپلمات چینی Yang Jiechi.

“ما را به یاد سربازان و خانواده های عزیزان و جوامع به عنوان آنها اندوهگین گفت:” Pompeo.

وزارت امور خارجه می گویند نیست اگر اخیر هند-چین رویارویی در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ به نظر می رسد در طول Pompeo-یانگ مذاکرات در هاوایی است.

یک روز پیش از این کاخ سفید گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آگاه از درگیری شدید میان هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شب دوشنبه در بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز بن بست بین دو کشور.

“رئیس جمهور از آن آگاه است. ما در حال نظارت بر وضعیت بین هند و چین نیروهای خود در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany تا به حال به خبرنگاران گفت: هنگامی که درباره مرز برخورد.

“ما را دیده اند ارتش هند در بیانیه ای که 20 سربازان هندی درگذشت, به عنوان یک نتیجه از رویارویی و ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت در آن,” او گفت:.

McEnany تاکید کرد که هیچ برنامه های رسمی برای میانجیگری بین هند و چین است.

“هیچ برنامه های رسمی که فراتر از آنچه که من در حال حاضر گفت: در بیان ما مطلق تسلیت به سربازان هندی که درگذشت به عنوان یک نتیجه از امروز تقابل. ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت وجود دارد,” او گفت:.

“من می خواهم توجه داشته باشید که فقط در طول تماس تلفنی در 2 ژوئن این سال است که رئیس جمهور (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با نخست وزیر نارندرا) مودی آنها بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز” McEnany گفت.

روز دوشنبه قطع شد بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که بیش از 300 چینی پرسنل ارتش کشته شدند و در صورت خاموش.

با توجه به یک گزارش در آمریکا, اخبار, حداقل 35 چینی نیروهای نظامی از جمله یک مقام ارشد در درگیری خشونت آمیز در برخورد با سربازان هندی.

ارتش هند بوده است به شدت با اعتراض به تجاوزات مرزی و اتحاد خود خواستار خروج فوری برای بازگرداندن صلح و آرامش در منطقه است. هر دو طرف برگزار شد یک سری از مذاکرات در چند روز گذشته برای حل و فصل این ردیف است.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر خط کنترل واقعی (لاک). چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de