Vande بهارات ماموریت: بیشتر رشته سرخپوستان می رود برای رسیدن هفته آینده از دور کشورهای

Vande Bharat Mission, lockdown, covid-19 pandemicتا کنون بیش از 57,000 اتباع هند بازگشته اند در چنین پرواز(تصویر: PTI/سفارت هند در مانیل توییتر)

بیشتر رشته سرخپوستان انتظار می رود به بازگشت در فاز III برای Vande بهارات ماموریت از کشورها در آفریقا, LAC منطقه و همچنین از کشورهای مستقل مشترک المنافع. با توجه به رسمی سخنگوی وزارت امور خارجی (MEA) Anurag پژو “تا کنون 2, 50,087 سرخپوستان بازگشته اند و از این 21 درصد از این عودت کننده گان در حال کارگران مهاجر.”

“تا تاریخ در اطراف 5,700 سرخپوستان را در بازگشت از آفریقا در حدود 750 از امریکا لاتین و کارائیب (LAC) منطقه بیشتر خواهد شد بازگشت به زودی” Srivastava گفت: فایننشال اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

برترین منابع دیپلماتیک را تایید کرده اند به مالی اکسپرس آنلاین که در هفته آینده “شانزده سرخپوستان در حال خروج از کاستاریکا در ژوئن 22 /23 در یک پرواز ایر فرانس از سن خوزه به پاریس. و از پاریس آنها را اتصال به Vande بهارات ماموریت پرواز به بمبئی.” و اضافه میکند: “کسانی که پرواز را شامل پنج نفر از دانشجویان این دانشگاه از صلح و برخی از هندی کارکنان که کار بر روی یک پروژه و مجبور به بازگشت به خانه.”

وزارت امور خارجی شده است هماهنگی با تمام ماموریت های هند و نوشته های سایر وزارتخانه ها و سازمان های به اطمینان حاصل شود که بازگشت روند یکنواخت انجام شده است.

سرخپوستان که در حال بازگشت در بازگشت پرواز مجبور به پرداخت برای بلیط COVID-19 آزمون و همچنین امکانات قرنطینه و بعد سفر در هند است.

“در LAC منطقه سرخپوستان رشته در دیگر کشورها مانند شیلی و پاناما و نیکاراگوئه هستند همه در تماس با مربوطه ماموریت های هند که در حال کمک به آنها را به بازگشت به هند” این دیپلمات اضافه شده است.

در فاز سوم که در حال حاضر آغاز شده وجود دارد در حال رفتن به 550 پرواز به علاوه 191 فیدر پرواز و این خواهد بود پوشش 41 کشورها و عمل از 55 بین المللی و 27 فرودگاه داخلی است.

به عنوان گزارش شده است قبل از آن از طریق مرز زمینی مهاجرت بازرسی در نپال, بوتان و بنگلادش بیش از 75000 سرخپوستان بازگشته اند. و علاوه بر این اعداد 4,50,000 نفر ثبت نام کرده اند درخواست خود را برای بازگشت به وطن با ماموریت های مختلف در خارج از کشور بر دلایل قانع کننده.

به روز رسانی:

با دولت اجازه می دهد عملیات چارتر پرواز پس از 26 ماه مه سرعت عملیات برداشت کرده و تا کنون بیش از 57,000 اتباع هند بازگشته اند در چنین پرواز. در تاریخ 16 ژوئن به تنهایی در 36 پرواز بیش از 6400 اتباع آمده اند.

دولت شده است از زمان به زمان در حال گسترش معیارهای برای فعال کردن رشته سرخپوستان به هیئت مدیره این پرواز و این شامل چنین دسته بندی که در آن برخی از اعضای خانواده اتباع خارجی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de