3TCricket: آفریقای جنوبی به طور نامحدود به تعویق انداختن همبستگی جام

پس از صحبت های مختلف ذینفعان CSA احساس کار بیشتر مورد نیاز است به مرحله این مسابقات و در زمان تصمیم برای به تعویق انداختن آن. (رویترز)

کریکت آفریقای جنوبی (CSA) در روز شنبه به طور نامحدود به تعویق افتاد اندازی آن نوآورانه ‘3TCricket’ رقابت همبستگی جام, به جای برنامه ریزی شده در ژوئن 27. پس از صحبت های مختلف ذینفعان CSA احساس کار بیشتر مورد نیاز است به مرحله این مسابقات و در زمان تصمیم برای به تعویق انداختن آن. “عملیاتی تیم های پشت همبستگی مطابقت و همکاران رویداد با همکاری کریکت آفریقای جنوبی 3TCricket و SuperSport ملاقات به در نظر گرفتن آمادگی برای میزبانی این رویداد در تاریخ 27 ژوئن” CSA توییتی.

“پس از این جلسه مشخص شده است که کار بیشتری مورد نیاز است در آماده سازی از جمله تصویب. تاریخ جدید اعلام خواهد شد در موعد” به آن اضافه شده است. این مسابقات به مناسبت از سرگیری کریکت زنده در آفریقای جنوبی پس از coronavirus-مجبور به فرار از این ورزش است.

اخبار مرتبط

در اوایل این هفته CSA اعلام کرده بود که همبستگی جام خواهد بود این نمایشگاه رویداد برای نام تجاری جدید cricket با فرمت است که می بیند 24 از آفریقای جنوبی بازیکنان در سه تیم بازی دو نیمه در یک بازی. این تیم که بخشی را در این مسابقات هستند که عقاب به کاپیتان AB de Villiers Kingfishers به رهبری Kagiso Rabada و بادبادک که باید Quinton de Kock به عنوان کاپیتان.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de