کسب و کار بریس ممکن است محدودیت در کارگر خارجی ویزا

“زمانی که من پایان من, دکترا, من باید صرف 10 سال در آمریکا تحقیق در مورد آنچه که من در مورد پرشور — مردم به مریخ و انسان اکتشافات فضایی گفت:” نصر, 23 است که در لبنان. “من واقعا می خواهم به ماندن در اینجا و کار در این زمینه است.”

اما به تازگی او شده است موجب ویرانی با نگرانی که رکود اقتصادی است که در سمت چپ میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار می تواند تهدیدی برای ویزا برنامه ای است که اجازه می دهد او را به کار به عنوان یک خارجی در ایالات متحده یک بار او فارغ التحصیلان. “اگر من تا به حال برای من در نظر بگیرید و کانادا و انگلستان یا اروپا اما ما این است که به جای” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به صدور یک فرمان اجرایی در روز به طور موقت به حالت تعلیق مختلف ویزای کار که کسب و کار تکیه می کنند به استخدام اتباع خارجی و همچنین زمینه سازی برای تغییرات قانونی که محدود کردن فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان خارجی از دانشگاه های ایالات متحده مانند نصر.

جزئیات و دامنه این طرح نامشخص باقی می ماند و آن است که هنوز یک کار در حال پیشرفت است. اما آینده منظور شده است بدستآمده یک پاسخ فوق العاده ای از متنوع ائتلاف که شامل دانشگاه ها و بخش های پوشا تولید فن آوری و مشاوره شده اند که inundating کاخ سفید با نامه و تلفن تماس.

“آنچه که موجب ترس بسیاری از گروه های مختلف در اینجا این است که منظور این است که رفتن به تاثیر هر کس” گفت: Shev دلال-Dheini مدیر روابط دولت در انجمن وکلای مهاجرت آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل 22 امضا فرمان اجرایی که معلق به مدت 60 روز از صدور گرین کارت برای متقاضیان خارج از کشور توصیف آن به عنوان حفاظت از بیکاران آمریکایی در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما او را متوقف کوتاه از تعلیق ویزا و برنامه هایی که ما اجازه می دهد تا کارفرمایان به استخدام کارگران خارجی.

اضافی و محدودیت های خارجی ماهر و کارگران فصلی در حال حاضر در آثار گفت: چند نفر که در برقراری ارتباط با دولت در تلاش برای محدود کردن دامنه جدید ارائه شده محدودیت. “چه چیزی است که پیشنهادی قابل توجه است; ما فقط نمی دانم تا چه حد آن را به” دلال-Dheini گفت.

یک هدف کلیدی است که انتظار می رود به ویزای H-1B اغلب صادر شده برای برنامه نویسان کامپیوتر و متخصصین و کارگران ماهر که منتقدان می گویند اغلب جابجایی آمریکایی ها از جمله مشاغل است. منظور این است که همچنین انتظار می رود به طور موقت متوقف ویزای دیگر از جمله L-1s برای مدیران منتقل داخل شرکت; H-2Bs برای کارگران فصلی که اغلب در محوطه سازی و مهمان نوازی و J-1s صادر شده برای جفت au دانش آموزان در محل کار-مطالعه برنامه های تابستانی و دیگران.

دولت نیز به احتمال زیاد به مسدود کردن و یا کوچک محبوب برنامه آموزش عملی اختیاری است که قادر می سازد تا فارغ التحصیلان از دانشگاه های ایالات متحده مانند نصر به کار در کشور تا سه سال اگر آنها در علم و تکنولوژی و یا زمینه ریاضیات. هنگامی که در این برنامه فارغ التحصیلان اغلب حمایت برای H-1Bs توسط کارفرمایان خود را که در نهایت ممکن است کمک به آنها دریافت کارت سبز.

در 2019 سال مالی تقریبا 139,000 جدید H-1B دادخواست تصویب شد; 77,000 L-1 ویزا صادر شده است و همچنین 66,000 H-2Bs, ویزای, برای کارگران غیر ماهر که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم استفاده می شود به کارکنان خود متوسل می شود. وجود دارد حدود 200000 جدید J-1 کارگران استخدام در سال 2018 با توجه به آخرین اطلاعات در دسترس است. در مورد 225,000 فارغ التحصیلان از دانشگاههای آمریکا بودند مجاز به ماندن در این کشور به کار می کنند.

ویزا تعلیق احتمال گسترش به سال مالی آینده شروع Oct 1, به گفته افراد آشنا با برنامه ریزی.

پیشنهاد محدودیت در کارگر خارجی ویزا در صورت تصویب خواهد بود آخرین محدودیت در مهاجرت اعمال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مهاجرت مخالفان استدلال می کنند که دریافت کنندگان “غیر مهاجر” ویزا رقابت با آمریکایی ها برای مشاغل و که در حال حاضر نرخ بیکاری در سطح توجیه سرکوب.

“رئیس جمهور باید اصرار دارند که برخی کارفرمایان که باید آن را به صورت ارزان تر و راحت تر به استخدام ویزای کارگران به جای بازیگران را سطل در اینجا برای اولین بار به استخدام ما کارگران دوباره گفت:” جسیکا Vaughan, سیاست مدیر در مرکز مطالعات مهاجرت که لابی برای جلوگیری از مهاجرت. او گفت که او به طور منظم مشورت با کاخ سفید و مشاوران بر این موضوع است.

برنامه ریزی شده محدودیت های جدید می تواند مانع توانایی شرکت ها برای جابجایی پرسنل موثر بر هر دو شرکت های چند ملیتی آمریکایی است که انتقال کارکنان از خارج از کشور به آمریکا و شرکت های خارجی که ارسال کارکنان به انجام نانامی به بازی در شهرهای آمریکا.

انجمن ملی تولید کنندگان که نشان دهنده 14,000 شرکت های کوچک و بزرگ با ارسال نامه ای به کاخ سفید در تاریخ 1 ژوئن هشدار داد که برنامه ریزی محدودیت های مهاجرتی خواهد مانع بهبود تلاش.

“ما مصرانه از شما برای جلوگیری از اقدامات مهاجرت یا موقت و یا طولانی مدت است که می تواند باعث عدم اطمینان و بزرگ تحمیل هزینه به ملت ما در این زمان بحرانی” گفت: نامه امضا شده توسط انجمن که رئیس جمهور Jay Timmons.

دو گروه وابسته و صنعتگر چارلز کخ هفته گذشته با ارسال نامه ای به لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی و جارد کوشنر ارشد مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دولت به “خودداری از تحمیل موانع اضافی” در ویزا.

نامه ای از آمریکایی ها برای رفاه و Libre ابتکار گفت: تحقیقات نشان داده است که مهاجران شد کلید اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

اضافی و تغییرات قانونی در حال حاضر تحت بررسی تاثیر می گذارد بسیاری از مردم دیگر در حال حاضر در ایالات متحده است.

در میان تغییرات مورد نظر در حال از بین بردن H-4 ویزا که اجازه می دهد تا همسران دارندگان ویزای H-1B به کار; پایان اختیاری آموزش عملی برنامه یا کوتاه شدن زمان فارغ التحصیلان خارجی کار می کنند در ایالات متحده و سفت کردن H-1B مورد نیاز همراه با 20,000 $هزینه هر متقاضی حمایت مالی برای ویزا.

در حالی که برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را به نام برای rescinding انتخاب کردن برنامه, 21 از اعضای جمهوری خواه کنگره این ماه به نام برای آن به دست نخورده باقی می ماند گفت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شد که در آن یک آهنربا برای دانشجویان خارجی — یک کلید منبع درآمد برای بسیاری از دانشگاه ها که تعداد سقوط شده است.

انجمن دانشگاه های آمریکا با صدور یک هشدار عمل به روسای جمهور و روسای ترغیب آنها برای تعامل با دولت در اجرایی سفارش.

“پیام شما ارسال به دانشجویان بین المللی در اینجا و کسانی که با توجه به آمدن به اینجا این است که ما ارزش نیست و به آنها گفت:” بنیامین خط, معاون رئیس امور خارجی مدیره در دانشگاه MIT فارغ التحصیل شورای دانشجویی. دانشجویان بین المللی نشان دهنده 45 درصد از MIT دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de