پرده می افتد در هنگ کنگ قدیمی ترین طنز تلویزیون نشان می دهد

هنگ کنگ ژوئن 19

هنگ کنگ قدیمی ترین طنز سیاسی نشان می دهد در درجه نهایی آن قسمت جمعه شب در برابر یک پس زمینه از دموکراسی ناآرامی و ترس است که یک ورودی ضد براندازی قانون کمک خواهد کرد که پکن محدود ساختن آزادی های محلی.

این swansong نشان می دهد “سرمقاله روزنامه” هم می آید پس از دولت راه اندازی یک بررسی از RTHK از پخش عمومی است که باعث می شود این برنامه که با آن مواجه اتهامات از پکن وفاداران بودن بیش از حد دلسوز به مخالفان.

نشان می دهد به طور منظم lampoons محلی چهره های عمومی است.

برای آخرین 31 سال هتاک نشان می دهد موجب خشم دولت با آن skits و اغلب خشن lampooning از چهره های عمومی است.

اما اخیر قسمت مهم پلیس پس از ماه از دموکراسی تظاهرات به طور موثر به پایان رسید نشان می دهد پس از جرقه ملامت از تنظیم کننده.

بازگشت در ماه فوریه به عنوان coronavirus برای اولین بار ظاهر در هنگ کنگ, برنامه, ویژه, یک صحنه نمایش یک افسر پلیس بیرون پریدن از یک سطل زباله برای ارائه یک کمدی در مورد تجهیزات حفاظتی.

در آن زمان رسانه های محلی اجرا کرده بود گزارش داد که پلیس تا به حال منابع کافی از ماسک صورت در حالی که ساکنان و کارکنان مراقبت های بهداشتی بودند scrabbling به گرفتن دست خود را بر روی آنها.

آخرین قسمت از “سرمقاله روزنامه” خواهد شد در روز جمعه.

نشان می دهد موجب صدها شکایت از جمله از شهر رئیس پلیس و یک کاوشگر توسط سازمان ارتباطات.

ماه گذشته تنظیم موافقت با این شکایت که skit نشان داد “بد و توهین” به سمت پلیس شامل اشتباهات و شکست خورده نشان می دهد طیف گسترده ای از دیدگاه ها.

در یک بیانیه RTHK عذر خواهی کرد و گفت: “سرمقاله روزنامه” به زودی در درجه اول خود را نشان می دهد در حالی که آن را بررسی طنز در برنامه نویسی.

که موجب انتقاد از حقوق و کارکنان گروه که به گفته مجوف به فشار.

“‘سرمقاله روزنامه’ یک طنز و مخاطبان مختلف را متفاوت واکنش های پس از آن را ناعادلانه به درخواست نشان می دهد به مسئول همه احساسات” Gladys چیو سر از RTHK برنامه کارکنان اتحادیه گفت: پس از تصمیم گیری.

در تیراندازی گرفتار

روز چهارشنبه از بازیگران این نمایش بودند فیلمبرداری نهایی خود را در قسمت زیر چراغ استودیو.

“من می خواهم به می گویند: “ببینید شما دوباره’ اما چگونه می توانم بگویم چنین دروغ بزرگ” گفت: Ng چی-مجموع جانباز نشان می دهد که لباس پوشیدن و به عنوان یک سلسله دوران ملکه به مسخره هنگ کنگ را عمیقا محبوب pro-پکن رهبر کری لام.

RTHK است به طور فزاینده در بر داشت خود را در تیراندازی گرفتار هنگ کنگ شدید سیاسی polarisation.

مدل در بریتانیا BBC, آن است که یک پخش عمومی که رسما باقی مانده سرمقاله مستقل از دولت است.

این مدت طولانی است که دیده می شود این شهر pro-پکن اردوگاه به عنوان مغرضانه نسبت به خود را طرفدار دموکراسی مخالفان اتهام پخش انکار می کند.

ماه گذشته لام دولت اعلام کرد آن را منصوب کرده بود یک نیروی کار به “نقد و بررسی عملیات و مدیریت RTHK”.

منتقدان ترس از حرکت و تلاش برای قالب RTHK به چیزی که بیشتر شباهت به شدت سانسور و خستگی ناپذیر مثبت دولت از رسانههای اقتدارگرا سرزمین اصلی چین است. — AFP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de