این مفید دسترسی به بازار طرح اعمال خواهد شد تنها برای واردات از کشورهای که روابط دیپلماتیک با چین است.

در یک پیشنهاد برای خواستگاری و بنگلادش و چین فراهم کرده است یک تجارت بزرگ افزایش به کشور با اعلام تعرفه معافیت برای 97 درصد از بنگلادش محصولات موثر از ژوئیه 1. این تصمیم آمده است یک ماه پس از بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند و رئیس جمهور چین برگزار شد بحث و گفتگو برای ارتقاء روابط دو جانبه خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

وزارت امور خارجه بنگلادش روز جمعه اعلام کرد که 97 درصد از موارد خواهد بود معاف از تعرفه. به عنوان بخشی از دولت در دیپلماسی اقتصادی و در نتیجه تبادل نامه بین بنگلادش و چین تعرفه کمیسیون از دولت چین شورا با صدور اخطار به تازگی در اعطای صفر درمان به 97 درصد از تعرفه محصولات بنگلادش داکا تریبیون گزارش به نقل از بیانیه وزارت.

اخبار مرتبط

با اعلام این مجموع 8,256 بنگلادش محصولات را تحت 97 درصد از محصولات است که می تواند معاف از تعرفه. در حال حاضر 3095 بنگلادش لذت بردن از محصولات معاف از دسترسی به بازار چین تحت آسیا-اقیانوس آرام توافقنامه تجارت (APTA). با اعلام 97 درصد از بنگلادش محصولات ملحق خواهد شد این تعرفه صفر باشگاه از 1 جولای که افزایش تعداد بنگلادش محصولات با صفر وظیفه دسترسی به بازار چین به 8,256 این گزارش گفت:.

در طول کنفرانس آسیایی آفریقایی است که در محل این هفته در اندونزی رییس جمهوری اعلام کرد که چین اعطا خواهد شد وظیفه رایگان دسترسی به بازار برای کشورهای کمتر توسعه یافته (LDC) 97 درصد از تعرفه خطوط در عرض یک سال است.

این مفید دسترسی به بازار طرح اعمال خواهد شد تنها برای واردات از کشورهای که روابط دیپلماتیک با چین است. چین تعرفه معافیت است که انتظار می رود برای کمک به بنگلادش کوسن اقتصادی تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله