دهلی دولت به مخالفت با LG منظور قراضه خانه انزوا در DDMA دیدار می گوید: دهلی معاون سانتی متر Manish Sisodia

home isolation order Delhi, LG Anil Baijal, delhi government vs LG, Manish Sisodia, arvind kejriwal, DDMA meeting, home isolation order scrapped, coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus in Delhi, coronavirus in IndiaManish Sisodia گفت: منظور این است که برابر دستورالعمل ICMR.

معاون وزیر Manish Sisodia گفت: دولت دهلی نو به مخالفت Lt فرماندار سفارش به “قراضه” صفحه اصلی انزوا در DDMA جلسه دقیقه قبل از نشست برنامه ریزی شده بود برای شروع در ساعت 12 ظهر روز شنبه.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

او گفت: منظور این است که برابر دستورالعمل ICMR و ایجاد “هرج و مرج” در دهلی نو.

“امروز دهلی دولت و مدیریت بحران سازمان (DDMA) جلسه در ساعت 12 ظهر. ما را در مخالفت با LG منظور قراضه صفحه اصلی انزوا و تقاضای تغییر آن را. این دستور به خاتمه خانه انزوا در برابر ICMR دستورالعمل و آن را به ایجاد هرج و مرج در دهلی نو” Sisodia گفت: در یک صدای جیر جیر.

Lt فرماندار آنیل Baijal است که رئیس DDMA روز جمعه دستور داد پنج بعد نهادی قرنطینه برای همه بدون علامت COVID-19 بیماران و یا کسانی که با علائم خفیف در محل خانه انزوا. او همچنین دستور داد که پس از پنج روز نهادی-قرنطینه بیماران بدون علامت فرستاده خواهد شد برای خانه انزوا.

دولت دهلی نو مخالفت با نظم و گفت آن را “خودسرانه” و بار آن در حال حاضر کشیده سیستم بهداشت و درمان.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de