هنرمند خبر

هلندی وزیر دفاع به عضویت بین المللی یوگا روز جشن در هلند

لاهه, ژوئن 20

هلندی, وزیر دفاع Ank Bijleveld خواهد شد پیوستن به بین المللی یوگا جشن روز بودن سازماندهی شده آنلاین توسط سفارت هند در اینجا در روز یکشنبه.

در یک پیام فرستاده شده در این مناسبت Bijleveld تشکر هند برای هدیه یوگا و گفت: نیروهای مسلح هلند شده بود انجام یوگا برای بیش از 15 سال است.

آنها تا به حال بیش از 130 مدرسان یوگا در نیروهای مسلح یک بیانیه صادر شده توسط سفارت هند در روز شنبه گفت:.

جشن خواهد شاهد یک کارگاه آموزشی توسط نمایندگان هلندی ارتش و پلیس و همچنین چشمگیر خط هلندی و مقامات آن ،

ویژه و برجسته خواهد بود نخست وزیر نارندرا یوگا پیام روز و 3D تصاویر متحرک از او انجام یوگا بیانیه ای گفت:.

این برنامه شامل پیام توسط سفیر هند به هلند Venu Rajamony, ‘یوگا در خانه یوگا با خانواده’- نخست وزیر نارندرا سکون در عمل از طریق یوگا – Ank Bijleveld, هلندی, وزیر دفاع و جوانی خود را از طریق یوگا’ مشهور رهبر معنوی Sri Sri Ravi Shankar, آن را گفت.

“آنلاین جشن اغاز خواهد شد در 1100 ساعت CET (زمان اروپای مرکزی) در 21 ژوئن خواهد بود و جریان را به بیش از 1,45,000 پیروان سفارت Facebook, Twitter, Instagram و کانال های یوتیوب به عنوان به خوبی به عنوان در وب سایت سفارت و Stichting بین المللی یوگا در روز (یک بنیاد غیر انتفاعی) در بیانیه ای گفت:.

این IYD برنامه نیز عبارتند از: “غنی سازی خود را از طریق یوگا’ — یوگا تظاهرات توسط ارتش سلطنتی هلند و هلندی پلیس ملی و ‘یوگا … است یک راه عالی برای آگاه شدن از ما هستند’ توسط ویم Hof Ice Man, هلندی, ورزشکار شدید آن گفت.

“زندگی من, My Yoga” پیام آمیتا باچان بازیگر بالیوود; Shilpa Shetty, Bollywood Actress و کریکت Virat Kohli نیز بخشی از یوگا بعد برنامه. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول