Ex-تحلیلگر می شود 2.5 سال برای نشت اطلاعات به روزنامه نگاران در آمریکا

اسکندریه (ما) ژوئن 19

سابق مبارزه با تروریسم تحلیلگر که به بیرون درز اطلاعات طبقه بندی شده به دو روزنامه نگار از جمله او دوستیابی شده است محکوم به دو سال و نیم در زندان وزارت دادگستری ایالات متحده در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

هنری Kyle Frese شد استخدام آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع در سال 2018 و 2019. دادستان گفت او راز مشترک جزئیات به یک روزنامه نگار او دوستیابی در حالی که او نویسنده مقالات در مورد “برخی کشورهای خارجی سلاح های سیستم است.”

“هنگامی که این اطلاعات منتشر شد آن را با همه به اشتراک گذاشته از ملت ما دشمنان ایجاد خطر فوق العاده قبر آسیب زدن به امنیت این کشور گفت: John C. Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی است.

Frese محکوم شد در یک دادگاه فدرال در الکساندریا ، او التماس کرد گناه در ماه فوریه به نقض جاسوسی عمل می کنند و رو به 10 سال زندان.

دادستان خواسته بود برای مدت نه سال با این استدلال Frese انگیزه بود “خود منافع خودخواهانه.” گفته بودند: او افشا اطلاعات طبقه بندی شده به عنوان “راز” یا “محرمانه” بر 19 موارد است.

در یک مناسبت به او گفت: او دوست دختر او را به کمک یکی از همکاران او نیز گفت در ارز در توییتر “(i)f کمک به او کمک می کند تا شما من را.

من فقط می خواهید برای دیدن من bubs حال پیشرفت است.” Frese وکلا خواسته بود برای یک مقدار سبک تر جمله از یک سال است. آنها استدلال Frese تا به حال هیچ وجه قصد آسیب رساندن به کشور خود.

و به آنها گفت: او نه خیانت به کشور خود را برای پول یا ایدئولوژی به عنوان ممکن است در بر داشت در یک سنتی جاسوسی مورد.

آنها می گویند او تلاش برای سرپا نگه داشتن یک متزلزل عاشقانه با یک روزنامه نگار.

وزارت دادگستری گفت: Frese را تعقیب یکی از شش که واصل شده است در سه سال گذشته به عنوان بخشی از سرکوب نشت از اطلاعات طبقه بندی شده.

در سال های اخیر نشت تعقیب منجر شده در جملات اعم از عفو مشروط با توجه به سابق ژنرال دیوید پترائوس به بیش از پنج سال اعمال سابق آژانس امنیت ملی تحلیلگر واقعیت برنده برای نشت اسناد و مدارک به رهگیری در مورد روسیه از تلاش های دولت برای هک به رای گیری نرم افزار پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

تحت جاسوسی عمل می کنند که به تعقیب Frese دادستان می تواند به طور بالقوه به اتهام دریافت کنندگان نشت به عنوان به خوبی به عنوان کسی که آن را انتقال.

اما ایالات متحده وکیل برای منطقه شرقی ویرجینیا G. Zachary Terwilliger که دفتر تحت پیگرد قانونی مورد گفت: دفتر متمرکز شده است leakers نه روزنامه نگاران. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de