FabiFlu: Glenmark راه اندازی Covid مواد مخدر در 103 تومان در هر قرص

FabiFlu است که برای اولین بار دهان favipiravir تایید دارو در هند برای درمان Covid-19

مبارزه با مواد مخدر شرکت Glenmark داروسازی در روز شنبه گفت: آن را راه اندازی کرده است داروی ضد ویروسی Favipiravir تحت نام تجاری FabiFlu برای درمان بیماران با خفیف تا متوسط Covid-19 در قیمت حدود 103 تومان در هر قرص. این دارو در دسترس خواهد بود به عنوان یک 200 میلی گرم قرص در حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP) 3,500 تومان برای یک نوار از 34 قرص Glenmark دارو گفت.

FabiFlu است که برای اولین بار دهان favipiravir تایید دارو در هند برای درمان Covid-19 آن در بیانیه ای گفت. این تبلت در حال تولید توسط شرکت در آن بدی تسهیلات در هیماچال پرادش است. این دارو در دسترس خواهد بود هر دو از طریق بیمارستان ها و کانال های خرده فروشی Glenmark گفت.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de