IPCA laboratories, investment in IPCA laboratories, where should I invest, expert advise on investments, should I invest in IPCA laboratories, analyst cornerما عامل 4QFY20 نتایج هدایت و تغییر در نرخ ارز به سود ما ،

4QFY20 عملیاتی زیر برآورد; strong راهنمایی برای FY21F; درآمد دید برای حمایت از ارزیابی های متعدد. IPCA گزارش رشد قوی در سراسر بخش به جز مارک فرمول صادرات است. رشد درآمد در 21% y-o-y بود 1 درصد کمتر از برآورد ما. لغزش در درآمد است که عمدتا به دلیل پایین مارک فرمول صادرات نهفته مستند داخلی (تاثیر ~2.6 درصد از 4QFY20 فروش). هند رشد در 21% yo-y رانده شد رشد قوی در کلید برندها و بالاتر تقاضا برای HCQS. API رشد قوی بود در 30٪.

در تثبیت, مالی, IPCA ثبت Rs 276.4 m به عنوان یک بار نوشتن مربوط به Pisgah تابعه. تنظیم برای نوشتن های تابعه عملکرد تا حد زیادی پایدار است.

اخبار مرتبط

مدیریت هدایت شده برای درآمد حاصل از 14-17 ٪ رشد y-o-y در FY21F با 150bp گسترش در حاشیه EBITDA. به یک اندازه کوتاه مدت رشد باید توسط منابع HCQS به دولت و دیگر بازارهای صادراتی نشت بیش از فروش در مارک فرمول صادرات رشد پایدار در API بخش و سطح شیب دار تا در نهادی بخش. پایدار هزینه های عملیاتی اهرم و INR استهلاک باید درایو حاشیه EBITDA گسترش در FY21F. ما عامل 15 درصد رشد درآمد در FY21F در پایان پایین تر از مدیریت هدایت 14-17%. مدیریت راهنمایی پیداست EBITDA طیف وسیعی از Rs 11.4 -11.7 میلیارد دلار رسیده است. این مقایسه به ما طرح Rs 11.45 میلیارد دلار رسیده است.

ما عامل 4QFY20 نتایج هدایت و تغییر در نرخ ارز به سود ما ، ما FY21F/22F EPS برآورد تجدید نظر شده توسط -1%/+3 درصد است. ما در بالا بردن ما TP به تومان 1,820 بر اساس 21.5 x FY22F EPS از 84.7. ما TP معنی حرکت صعودی 16.4%.

در طول پنج سال گذشته, سهام معامله شده در محدوده 15-28.5 x و در به طور متوسط ~21.5 x یک سال به جلو اجماع درآمد. از این رو ما جدید TP تا حد زیادی در خط با IPCA گذشته 5-سال به طور متوسط. ما را افزایش می دهد ما ارزیابی های متعدد به 21.5 x از 20x قبلا. با نسبتا قوی درآمد دید ما معتقدیم IPCA را تقسیم عددی بر مضرب حرکت می کند بالاتر است. بر اساس پیش فرض های ما پیدا کنیم IPCA ارزیابی معقول و منطقی به انتظار ما 33 درصد درآمد افزایش بیش از FY20-22F خالص نقدی شرکت و کوچک از ~20%.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de