صدای تلفن و اینترنت مشترکان در کاهش بیماری همه گیر

تعداد مشترکان تلفن همراه از تمام اپراتورهای همراه رفت با 2.41 میلیون در ماه آوریل در مقایسه با تعداد آنها در ماه مارس تعداد کاربران اینترنت کاهش 2.06 میلیون در همان دوره با توجه به داده ها از BTRC.

با وجود یک قطره از 1.46 درصد در اشتراک تلفن و 2 درصد کاهش در اینترنت تلفن همراه استفاده شده است وجود دارد هیچ تغییر قابل توجهی در بین کاربران پهن باند و PSTN.

“مردم هستند نه بیش از حد علاقه مند در گرفتن اتصالات جدید در این وضعیت. اما این می تواند یک چیز موقت است. از سوی دیگر مردم تمایل به استفاده از سیم کارت از اپراتورهای مختلف نیز بر باد رفته” گفت: دكتر حسین خان دستیار ارشد مدیر BTRC.

SM فرهاد دبیر انجمن تلفن همراه اپراتورهای مخابراتی بنگلادش یا AMTOB گفت: “مانند بسیاری از دیگر بخش های این بیماری همه گیر شده است همچنین تأثیر اپراتورهای تلفن همراه در طول چند ماه گذشته. موبایل و اینترنت اشتراک نرخ پایین رفت و مردم هم صحبت شده کمتر در مقایسه.”

شاهد, علم, مدیر ارشد شرکت های بزرگ و نظارتی افسر Robi Axiata Ltd اپراتور دوم بیشترین تعداد مشترکان گفت: “فروش امتیاز بسته بودند در این مستند. اتصالات غیر فعال تبدیل اگر استفاده نمی شود برای 90 روز سیمز را می توان خاموش اگر نه شارژ بیش از حد طولانی.

“بسیاری از کارخانه پوشاک کارگران چپ داکا (در هنگام خاموش شدن بود اجرا) آنها ممکن است خود را تعطیل سیمز. آن را نیز می تواند یک نتیجه از اثر مالی از coronavirus.”

شاهد با اشاره به این که به طور کلی استفاده از اینترنت تا به حال در واقع بالا رفته است. “بسیاری از مردم استفاده می شود به دو یا سه سیمز. آنها ممکن است بسته یکی پایین و شروع به استفاده از اینترنت با,” او گفت:.

با توجه به BTRC, Grameenphone در صدر فهرست اپراتورها در ماه مارس با 75.33 میلیون مشترک. اما پایگاه کاربر خود را کاهش یافته است به 74.36 میلیون نفر در پایان ماه آوریل است.

چوب خط حساب کردن از Robi مشترکین در ایستاده بود 49.71 میلیون نفر در پایان ماه مارس کاهش یافته و به 48.84 میلیون یک ماه بعد. از سوی دیگر Banglalink مشترکان کاهش یافته و از 35.37 میلیون به 34.87 میلیون و دولتی اپراتور Teletalk را پایه مشترک کاهش یافت و از 4.91 میلیون به 4.84 میلیون در همان دوره است.

در ماه فوریه تعداد کاربران اینترنت از طریق شبکه های تلفن همراه بود 94.23 میلیون که به 95.16 میلیون نفر در پایان ماه مارس کاهش یافته است اما به 93.1 میلیون بیش از یک ماه بعد.

تعداد مشترکین اینترنت از طریق ارائه دهندگان خدمات اینترنت یا Isp ها و شبکه تلفن عمومی روشن یا PSTNs بود در 8.08 میلیون در ماه مارس بیش از در ماه فوریه هنگامی که آن را 5.74 میلیون. این رقم نیست تغییرات قابل توجه در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de