نیوزیلند افسر پلیس به ضرب گلوله در طول روال توقف ترافیک

Auckland, ژوئن 19

نیوزیلند افسر پلیس کشته شد و دیگری به شدت مجروح شدند روز جمعه پس از آنها به ضرب گلوله کشته شدند در طول یک روال توقف ترافیک کشور کمیسر پلیس گفت: به عنوان مقامات فوری شکار برای شک دارم.

مدارس و مهدکودک مراکز در نزدیکی صحنه حادثه در اوکلند در مستند به عنوان پلیس جستجو برای تیرانداز که او نیز مجروح عضو عمومی و هنگامی که در حال فرار با ماشین.

دو افسران غیر مسلح است که روش معمول در نیوزیلند که در آن تنها متخصص پلیس مانند کسانی که در فرودگاه و یا در پاسخ تاکتیکی تیم به طور معمول حمل اسلحه.

“در این مرحله هیچ چیز وجود دارد که نشان می دهد این کار قرار بود به هر چیزی خارج از عادی” کمیسر پلیس اندرو Coster گفت: در یک جلسه رسانه در ولینگتون. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد به همین دلیل این خودرو متوقف شد, توسط ماموران.

به سختی زخمی مامور شد برای اولین بار در نیوزیلند که در آن جرم و جنایت تفنگ باقی مانده است نسبتا نادر به کشته شدن در حین انجام وظیفه در حداقل یک دهه است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: مرگ ویرانگر بود.

“به دست یک افسر پلیس است به از دست دادن کسی که کار برای همه ما, اما همچنین یک عضو خانواده کسی را دوست داشت و دوست” protocol wine studio در بیانیه ای گفت.

نیوزیلند است سخت تر قوانین اسلحه دو بار از یک فرد مسلح کشته و 51 مسلمان نمازگزاران در کرایستچرچ در سال گذشته در این کشور را بدترین صلح-زمان تیراندازی و کشتار.

این کشور با نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه با تصویب قانون جدید برای ایجاد سلاح گرم رجیستری که دارندگان گواهینامه مورد نیاز خواهد بود برای به روز رسانی به عنوان آنها را خرید و یا فروش اسلحه. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de