روسی جانبازان قرنطینه قبل از تماشای رژه با پوتین, کرملین می گوید

مسکو ژوئن 19

روسی جانبازان با توجه به پیوستن به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به بررسی ژوئن 24 رژه نظامی در میدان سرخ در حال قرنطینه در استراحتگاه سلامت از قبل برای محافظت از سلامت خود و دیگران کرملین گفت: در روز پنج شنبه.

رژه در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 9 طراحی شده است به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی شوروی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم اما به تعویق افتاد با توجه به گسترش رمان coronavirus.

انتقال به قرنطینه جانبازان از قبل کمک خواهد کرد که حفاظت پوتین از گرفتن ویروس.

کرملین گفت: در اوایل این هفته که پوتین محافظت شده از coronavirus ویژه ضد عفونی تونل است که هر کسی از بازدید از محل اقامت خود در خارج از مسکو و یا ملاقات با او در کرملین باید به تصویب از طریق.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: یک گروه از جانبازان جنگ بود و در حال حاضر در قرنطینه در آسایشگاه و خانه استراحت در “دوست داشتنی شرایط است.”

“بالاتر از همه وجود دارد یک نگرانی برای سلامت خود را پس از آنها خواهد بود وجود دارد با هم و چت با یک دیگر,” او گفت:.

در نظر گرفتن چنین اقدامات پیشگیرانه مهم بود او اضافه شده و آن را یک فرصت خوب برای جانبازان برای دریافت اضافی مراقبت های پزشکی.

رژه سالانه اولیه نمایش از قدرت نظامی و میهن پرستی است که تبدیل به یک مشخصه پوتین قانون است.

برخی از شهرستانها به تعویق افتاد خود رژه نظامی اما با استناد به coronavirus اما در مسکو, مرکز روسیه شیوع طرح در محل باقی می ماند با یک تمرین در نظر گرفتن محل در شب چهارشنبه.

روسیه تا به حال ثبت نام 561,091 موارد coronavirus و 7,660 کشته و پنج شنبه. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de