مهارت هند نشده به همراه داشت و بسیار به افزایش MSME کار خروجی: اقتصاددان

Micro, small and medium enterprises, MSME, covid-19 pandemic, coronavirus impact on MSMEs, economists on MSMEs, expert opinion on MSMEs, Skill India, Skill India and MSMEsیک کارشناس تاکید کرد که تدارکات عمومی می تواند یک ابزار قدرتمند برای ایجاد تقاضا.

هالتر کوچک و متوسط (MSME) شرکت در حال شاید رو به بدترین بار در چند سال گذشته و Covid-19 همه گیر را تشدید کرده است کارشناسان احساس می کنید. آنها استرس است که نیاز فوری به چنین واحد در دولت رادار به طوری که آنها واجد شرایط برای مزایای. این
واحد نیاز به آموزش برای تبدیل شدن به رقابتی در دراز مدت است.

در یک وبینار سازمان روز جمعه در handholding MSMEs بازگشت به, بهبود, Santosh Mehrotra, یک استاد اقتصاد در JNU گفت: “در 2011-12, NSSO داده به ما بگویید که به طور رسمی روت کارگران در نیروی کار ما تنها 2.3 درصد قابل ملاحظه ای با وجود مهارت و هند در دوره ای نیروی کار سنجی (PLFS) NSS از 2017-18 به ما اطلاع داد که این سهم بالا رفته فقط 2.4%.”

اخبار مرتبط

“در میان unorganised بخش 70 درصد از شرکت های در حال ثبت نشده است. بنابراین فرض کنید دولت با تکنولوژی ارتقاء برنامه که در آن است رفتن برای رسیدن به? اگر شما ثبت نام شرکت چه مداخله در مورد تکنولوژی شما می رویم به را” Mehrotra گفت.

های مشابه انداز معاون اجرایی رئیس جمهور (Wadhwani استفاده) از Wadhwani بنیاد سمیر Sathe بر نیاز به تقویت شرکتهای کوچک و متوسط برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد و تبدیل شدن به رقابتی در دراز مدت است. “ما در حال رسیدن به یک مرحله که در آن MSMEs در حال حاضر به سختی 40-45 روز از نقد و بسیار مدیریت ناتوانی در آدرس عرضه و تقاضا مسائل. راه ما به عنوان خوانده شده وضعیت این است که وجود دارد نیاز به آموزش های کوچک و متوسط که توانایی به آدرس تقاضا,” او توضیح داد.

Charan سینگ سابق RBI صندلی استاد در IIM بنگلور احساس کرد که وقت آن است که به یک چارچوب نهادی برای آموزش MSMEs. “نظر من این است که اگر در MSMEs کارآفرینی مورد نیاز است آیا ما باید یک دانشگاه که در آن ما می توانیم آنها را در ماژول های مختلف. من پیدا کردن این است که اخلاق رای در MSME بخش بسیار بالا و 70 درصد ثبت نشده در هر نقطه. ما نیاز به ایجاد MSME دانشگاه که آموزش آنها در HR مسائل مربوط به قوانین مالیاتی و غیره. ما می توانیم یک برنامه MBA از 2 سال در کارآفرینی است.”

آنیل Bhardwaj, FISME دبیر پیشنهاد کرد که افزایش نقدینگی به MSMEs می تواند برخی از تسکین فوری. او تاکید کرد که تدارکات عمومی می تواند یک ابزار قدرتمند برای ایجاد تقاضا. در هند آن است که تخمین زده می شود با کاهش و موسسات دیگر که در حدود $1 تریلیون دلار ارزش کالا و خدمات تهیه شده از شهرداری به دولت مرکزی است که تقریبا 1/3rd هند تولید ناخالص داخلی او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de