هوشمند و سبز شبکه: اهرم آموخته های از مستند

The government also announced a host of measures in the Budget 2020-21 to augment solar capacity, electrify railway tracks as well as encourage e-mobility. دولت همچنین اعلام کرد یک میزبان از اقدامات در بودجه 2020-21 به تقویت خورشیدی ظرفیت برق راه آهن و همچنین تشویق e-mobility. (تصویر نماینده)

توسط N Venu

این بیماری همه گیر است سوخت بحث در مورد چه گزینه های هند باید برای آن انرژی بخش. همانطور که ما راه اندازی مجدد کارخانه و دفاتر و رانندگی سوخت-guzzling وسایل نقلیه ما راه رفتن tightrope از تعادل ما افزایش مورد نیاز برای ارزان و جهانی برق و یک نیاز مبرم برای هوای پاک. به عنوان شانس آن را داشته ساخته شده بود تا حدودی راحت تر با این مستند به عنوان کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و به چهار دهه و پایین. این دوره نیز به ما کمک کرد شناسایی مناطق ما باید رسیدگی به افتخار آب و هوا تعهدات در حالی که ارائه قدرت برای همه است. تا به امروز بخش حمل و نقل همچنان به عنوان بزرگترین روغن کاربر در هند حسابداری برای حدود نیمی از کل مصرف است. همچنین یک منبع اصلی از ذرات ماده است. اگر دولت قرار داده سختگیرانه تر هنجارها و incentivised EVs وجود دارد ثابت شیفت حمل و نقل حمل و نقل جاده از راه آهن. در همان زمان حمایت از اکوسیستم برای e-mobility مانند e-بزرگراه ها و شارژ زیرساخت های باقی مانده اندک.

اخبار مرتبط

برای صرفه جویی در محیط زیست ما را به سوئیچ به جایگزین کردن. بهترین و ساده ترین گزینه این است که به برق بیشتر. شبکه خود را به روز رسانی می شود و در ابتدا برای رسیدگی به تغییر در الگوهای مصرف و بار امتیاز. جهان سوم بزرگترین تولید کننده برق بیش از نیمی تولید شده از زغال سنگ. اما این ماموریت به ارائه برق به هر خانوار و ساخت شهرهای هوشمند باید پیگیری شود تا حد زیادی توسط پاک و قابل اعتماد تر جایگزین. انتقال به غیر متمرکز برق پتانسیل را دارد که رویای مقرون به صرفه و پاک و قابل اعتماد قدرت در دسترس از هر هندی. این نیز می تواند ارائه یک فرصت تجاری برای هند آب و برق برای رسیدن به میلیون ها نفر از مردم در جوامع از راه دور و ایجاد مشاغل متعدد زیر را-در-هند ابتکار.

غیر متمرکز نسل ارائه خواهد شد مردم استقلال انرژی و همچنین افزایش در جدید و قابل رقابت با مدل های کسب و کار. که همچنین منجر به توسعه صنایع مرتبط مانند وسایل نقلیه الکتریکی–در حال حاضر تمرکز اصلی منطقه برای دولت است. تلاش های ما در شبکه نوسازی هستند به همان اندازه مهم است. ادغام انرژی های تجدیدپذیر به شبکه برق را افزایش می دهد شانس از شبکه بی ثباتی است. تمرکز قوی بر قدرت راه حل های با کیفیت همراه با دیجیتال شدن دستگاه در سراسر زنجیره ارزش است بنابراین بسیار مهم برای قوی تر و دقیق تر و سبزتر شبکه فراهم می کند که کیفیت و قدرت.

در سازمان ملل متحد آب و هوا در اجلاس سال گذشته ملت ما خود را متعهد به افزایش ظرفیت انرژی های تجدید پذیر به 400 گیگاوات تا سال 2030. دولت همچنین اعلام کرد یک میزبان از اقدامات در بودجه 2020-21 به تقویت خورشیدی ظرفیت برق راه آهن و همچنین تشویق e-mobility. مگر در مواردی که اجرای بر روی زمین است تقویت باورها تغییر و هشدارهای به مشوق ها و کمک مالی به شدت اجرا ما به احتمال زیاد از دست این اهداف است.

برای شکل دادن به آینده انرژی پایدار ما باید برای استقرار یک استراتژی جامع است که حساب برای راه ما مصرف برق امروز به راه ما تولید آن است. ما باید اهرم آموخته های از مستند و امروز سرمایه گذاری در آینده آماده راه حل برای فعال کردن یک فردا که در آن هر کس دسترسی به امن و قابل اعتماد و مقرون به صرفه برق است.

نویسنده مدیر عامل ABB شبکه های قدرت در هند. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de