پایبندی به سلامت پروتکل در مجلس ممکن است کاهش سرایت خطرات: کارشناسان

وزیر اقتصاد تیپو منشی و Mokabbir خان از Gono فروم با حضور در مجلس جلسه قبل از آنها قرارداد رمان coronavirus. تست شده و پیشنهاد برای جلسه پارلمان شرکت کنندگان.

همه از 20 نمایندگان مجلس آزمایش منفی برای COVID-19 بعد از نمونههای مورد آزمایش در مجلس مرکز پزشکی در روز یکشنبه. یکی دیگر از 45 خود را ارائه نمونه برای آزمون همان روز.

دولت نوشته شده است به 170 نفر از نمایندگان مجلس که در حال برنامه ریزی برای حضور در مجلس جلسه درخواست از آنها برای تحت COVID-19 تست.

در مجموع 14 نمایندگان مجلس تشخیص داده شده اند با COVID-19 تا کنون با توجه به گزارش های رسانه ها. علاوه بر این 100 پارلمان دبیرخانه کارکنان قراردادی ویروس.

“تا آنجا که ما می دانیم که مجلس جلسه است که در زیر بهداشت بهداشت که در آن نمایندگان مجلس در حال حفظ فاصله فیزیکی. خطر سرایت می توان کم اگر سلامت و بهداشت و به دنبال آن است” گفت: پروفسور Nazrul Islam, یک virologist و اعضای شورای فنی و کمیته مشورتی در COVID-19.

موضوع COVID-19 بررسی نمایندگان مجلس مورد بحث قرار گرفت قبل از مجلس رفت و به بودجه جلسه. اما این موضوع نه بیشتر ادامه دهید.

وزیر اقتصاد تیپو تشخیص داده شد با COVID-19 ژوئن 17, زمانی که او با حضور در یک جلسه قبل از بودجه تکمیلی برای سال مالی 2020-21 تصویب شد.

Mokabbir یک Gono فروم MP, آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 16. او اعتراف کرد به داکا بیمارستان نظامی مشترک با علائم یک روز قبل از.

او در بخشی از این نشست در روز افتتاحیه از زمان جلسه برگزار شده در Jun 10.

دولت گرفته است طرح در راستای سلامت بهداشت برای ادامه زمان جلسات میان coronavirus بیماری همه گیر.

صندلی برنامه های تغییر داده شده اند در سالن اجتماعات نگه داشتن حداقل یک متر فاصله بین دو صندلی.

شرکت کنندگان در جلسه پارلمان را مجبور به پوشیدن ماسک. مسئولین باید تحت دما نمایش قبل از ورود به مجلس است.

“ما باید برای دیدن اینکه آیا آنها در حال زیر همه سلامت هدایت خود را قبل از ورود و پس از خروج” دکتر Mushtuq حسین سابق افسر ارشد علمی موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات و یا IEDCR.

“این ویروس ممکن است به سرعت در حال انتقال اگر نمایندگان مجلس به دنبال توصیه های بهداشتی مانند پوشیدن ماسک و شستن دست و نگه داشتن اجتماعی فاصله” پروفسور Nazrul Islam گفت: وقتی پرسیده شد که اگر air-conditioned مجلس هال بالا بردن توان خطرات ناشی از سرایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de