Covid-19 تبلیغات: چگونه برندها در حال برقراری مجدد ارتباطات پست مستند

Brand communications are geared towards welcoming consumers back post lockdownنام تجاری ارتباطات بشود نسبت به استقبال مصرف کنندگان پشت پست مستند

به عنوان مصرف کنندگان از سرگیری تلاش برای پیدا کردن راه خود را به ‘طبیعی’ پست مستند با نام تجاری ارتباطات در حال حاضر بشود تا نسبت به استقبال مصرف کنندگان خود را به عقب. در اینجا این است که چگونه برندها و آژانس های ارتباط شده اند در طول چند روز گذشته-

هیوندای – زمان برای برخی از مسیرهای جدید

اخبار مرتبط

با محدودیت های درون کشوری سفر بودن برداشته خودرو ساز هیوندای همراه با Innocean استرالیا راه اندازی یک کمپین ‘زمان برای برخی از مسیرهای جدید.’ در چاپ کمپین با نام تجاری برجسته محبوب GPS مسیرهای که مردم عادت کرده اند در طول این مستند مانند اتاق خواب, کوچ, تحویل وانت و بازگشت در میان دیگران است.

مک دونالد – بازگشت به عنوان شما هستند

به زودی پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد که تمام فرانسوی, کافه ها, رستوران ها و کافه ها قادر به به طور کامل بازگشایی مک دونالد و DDB پاریس آمد تا با یک فیلم و پخش در تلویزیون ملی به جشن ، این فیلم به پایان می رسد تا با معروف مک دونالد امضا ‘به عنوان شما هستند که به ‘بازگشت به عنوان شما هستند.’

زنان صندوق – کلمات ماسک

به عنوان تعدادی از موارد خشونت داخلی در سراسر جهان شاهد یک افزایش شدید در میان مستند زنان صندوق راه اندازی چاپ کمپین تاکید بر این موضوع است. Conceptualised توسط Ultrafresh کمپین ویژگی های زنان با کلمات ماسک و آنها را تشویق به صحبت کردن در برابر سوء استفاده همکاران.

Dunkin’- نگه داشتن در حال اجرا با Dunkin’

با کسب و کار در سراسر ایالات متحده بازگشایی پست مستند, Dunkin’ همراه با BBDO راه اندازی یک کمپین جدید استقبال دوستداران قهوه برگشت. هدفمند نسبت به مردم از دست رفته خود را قهوه روال فیلم به پایان می رسد تا با گفتن “را ساخت قهوه.. شما در حفظ و در حال اجرا است.”

کیا – اجازه سفر جاده

در آن کمپین بیایید Road Trip, کیا همراه با دیوید و جالوت را نوستالژی مسیر برای ارتباط با مصرف کنندگان به عنوان آنها شروع به حرکت با خیال راحت به سمت جدید طبیعی است. بینندگان یادآوری سرگرم کننده آنها تا به حال در طول سفرهای جاده ای این فیلم می گوید: “این ممکن است در حالی که قبل از ما خواهید دید امریکا از 35,000 ، اما این دیدگاه از شش فوت است حتی بهتر است.”

منبع: تبلیغات جهان

دفعات بازدید: همچنین: دیزنی طناب در گوگل Sunil Rayan به سر دیزنی+Hotstar

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de