COVID-19 بيمار در دهلی نو تحت ارزیابی فیزیکی قبل از صفحه اصلی انزوا و یا بستری شدن در بیمارستان; بررسی دستورالعمل جدید

بیماران امید بستن برای خانه جداسازی باید در ارتباط با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طوری که آنها را می توان بلافاصله پس از نقل مکان به Covid بیمارستان در مورد وضعیت خود در طول زمان بدتر.

پس از رسیدن به یک اجماع در خانه جداسازی بیماران با علائم خفیف یا بدون علائم با معاون فرماندار آنیل Baijal, دولت دهلی نو منتشر کرده است, مشاوره برای جلوگیری از Covid-19 خوشه از رشد در این شهرستان است. Aam Aadmi Party دولت گفته است که مظنون که تست مثبت برای coronavirus اشاره خواهد شد به COVID مراکز مراقبت برای ارزیابی شدت بیماری و وضعیت بیماریهای همراه. دولت دهلی نو گفته است که ارزیابی فیزیکی انجام خواهد شد برای امکانات کافی برای خانه انزوا به منظور بررسی گسترش عفونت کروناویروس در خاص است که ممکن است در نهایت به شکل یک خوشه.

“افرادی که مثبت خواهد بود با اشاره به COVID مراکز مراقبت برای ارزیابی از شرایط بالینی شدت بیماری & co-morbities. ارزیابی فیزیکی باید انجام شود برای امکانات کافی برای خانه انزوا به طوری که خوشه ای از موارد نمی توسعه در محل.”, گفت: دولت دهلی نو در انتشار آن است.

اخبار مرتبط

جزئیات بیشتر در مورد این مسئله نیاز به نهادی قرنطینه در محل خانه انزوا و بستری شدن در بیمارستان به, Arvind Kejriwal, دولت گفته است که اگر این بیماران باید امکانات کافی در خانه خود را برای انزوا و آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماریهای همراه در طول ارزیابی فیزیکی در مرکز این بیماران نمی خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای بهبود یافتن از Coronavirus عفونت و آنها می توانید انتخاب برای پرداخت انزوا تسهیلات و یا خانه انزوا. بیماران امید بستن برای خانه جداسازی باید در ارتباط با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طوری که آنها را می توان بلافاصله پس از نقل مکان به Covid بیمارستان در مورد وضعیت خود در طول زمان بدتر.

“اگر کافی تسهیلات برای خانه انزوا وجود دارد و فرد در ارزیابی بالینی است که به هیچ co-morbidities ندارد و نیاز به بستری شدن در بیمارستان به او ارائه شود یا همچنان به ماندن در COVID مرکز/پرداخت انزوا تسهیلات و یا می توانید انتخاب برای خانه انزوا” دولت دستورالعمل اعلام کرد.

به عنوان هر یک اطلاع رسانی جدید صادر شده توسط دولت مظنون با همکاری morbidities یا کسانی که امکانات کافی برای خانه انزوا می توانید همچنان به ماندن در COVID مراکز مراقبت در دستورالعمل وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

پیش از این سرهنگ فرماندار آنیل Baijal دارای یک فرمان اجرایی را امضا کرد و گفت که همه کسانی که تست مثبت برای coronavirus باید برای نهادی قرنطینه برای برخی از زمان. این تصمیم عوض شد و پس از یک زن و شوهر از جلسات بین دولت و وزارت بهداشت از جمله وزیر Arvind Kejriwal.

دهلی نو پدید آمده است به عنوان جدید کانون در کشور پس از بمبئی گزارش بیش از 1000 نفر در هر روز برای هفته گذشته است. اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه بود به ریاست یک نشست به آدرس coronavirus بحران در سرمایه های ملی و همه احزاب رسیده بود اجماع در ramping تا تست امکانات در پایتخت است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de