دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تنظیم مجدد مبارزات انتخاباتی در میان همه گیر با تولسا تجمع

Donald Trump, Donald Trump US presidential rally,coronavirus in US, COVID-19 cases in US, trump rally, latest news on donald trumpمغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی خود را برگزار تجمعات انتخاباتی در نوسان متحده و یا در دموکراتیک متمایل متحده مانند کلرادو یا نیومکزیکو که او امیدوار است برای تلنگر در ماه نوامبر. (عکس از آسوشیتدپرس)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار دادن پیش در یک بیماری همه گیر و حتی به عنوان کمپین کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus نگاه به عقب کاهش سیاسی خود و اقبال با بازگشت شنبه به فرمت که اغلب دارای انرژی او و حامیان وفادار خود را: خشن بدون نگه می دارد-منع تجمع قبل از دهها هزار نفر از طرفداران سرسخت این بار در Tulsa, Oklahoma.

این تجمع بود و شکل دادن به بزرگترین داخل سالن گردهمایی در جهان در طول شیوع کروناویروس. اجتماعات بزرگ در ایالات متحده تعطیل شد, در ماه مارس به دلیل coronavirus. کمپین رویداد برنامه ریزی شده بود بیش از این تظاهرات از مقامات بهداشت محلی و به عنوان COVID-19 موارد سنبله در بسیاری از کشورهای. همچنین انتظار می رود جمعیت از معترضان در تولسا.

اخبار مرتبط

ساعت قبل از شب تجمع تهمت کمپین گفت: شش عضو هیات بودند که کمک به راه اندازی برای این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: قرنطینه روش بلافاصله اجرا شده و نه تحت تاثیر کارکنان و نه هر کسی که در تماس نزدیک با آنها خواهد حضور در این رویداد.

آن بوده است بیش از سه ماه از ملت گذشته شاهد یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. نرخ بیکاری بود در حدود 3.5 درصد است که 2 مارس. تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده تخمین زده می شد 91. “کشور ما این است که قوی تر از همیشه قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

در حال حاضر نرخ بیکاری می ایستد در 13.3% بر اساس تازه ترین گزارش ماهانه. تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافت و به حدود 2.2 میلیون. تعداد مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده پیشی گرفته است 119,000.
خشم بیش از سیستم عدالت کیفری را درمان اقلیت پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار باعث شده است تظاهرات در سراسر کشور. تنها حدود یک چهارم از آمریکایی ها می گویند این کشور به رهبری در مسیر درست.

مغلوب ساختن پیشی جستن را درک ریسک و مصمم به بازگشت به امضای کمپین حوادث. او را رد شکایت که با گرد هم آوردن جمعیت کثیری به صورت سرپوشیده تجمع در معرض خطر گسترش coronavirus به عنوان چیزی بیش از سیاست است.

“جمعیت بزرگ و خطوط در حال حاضر در حال تشکیل در تولسا. کمپین من هنوز شروع نشده است. این شروع می شود در روز شنبه شب در اوکلاهما!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار نیز مطرح ترس از درگیری بین معترضان و تهمت حامیان. مقامات انتظار می رود جمعیت 100000 نفر یا بیشتر در مرکز شهر تولسا. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت خواهد شد در داخل BOK مرکز و همچنین در یک مرحله. اما مخاطبان خود نیز خواهد بود و رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا کارولینای شمالی و فلوریدا.

حوادث در تولسا خواهد شد یک راه طولانی برای تعیین نحوه مبارزات انتخاباتی در ماه های آینده. یک موفقیت می گذارد و زمینه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد خود را به ایالات متحده است که تعیین خواهد کرد انتخابات ریاست جمهوری. سنبله در coronavirus موارد بیرون آمدن از تولسا خود را پذیرش در این کشورها بیشتر بحث برانگیز است.

این کمپین گفت: آن دست از ماسک و ضد عفونی کننده دست است اما نیاز است که شرکت کنندگان از آنها استفاده کنید. شرکت کنندگان را نیز تحت دما را بررسی کنید. رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی دیدگاه های خود را در تظاهرات به عنوان حیاتی برای موفقیت خود را. آنها بالا بردن سطح شور و شوق خود را از حامیان و اغلب آنها منجر به اهدای دست کشیدن بر روی درب و برقراری تماس تلفنی از رئیس جمهور از طرف.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی خود را برگزار تجمعات انتخاباتی در نوسان متحده و یا در دموکراتیک متمایل متحده مانند کلرادو یا نیومکزیکو که او امیدوار است برای تلنگر در ماه نوامبر. اوکلاهما متناسب با هیچ کدام از این دسته بندی ها. آخرین نامزد حزب دموکرات برای پیروز وجود دارد در انتخابات ریاست جمهوری بود و لیندون جانسون در سال 1964. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت با بیش از 65 درصد آرا در انتخابات 2016. خواه سنگر می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان بیشتر است که او به صورت کمی مقاومت به تلاش های خود را از بالا و مقامات دولتی.

“این رفتن به امن” گفت: رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه است. “ما باید به یاد بگیرند که چگونه به امن و چگونه به حرکت می کند.”Tulsa ساکن سو ویلیامز برداشت جای او در خط پنج شنبه بعد از ظهر. “من دعا و من باور نمی کنم من قصد دارم برای به دست آوردن coronavirus” ویلیامز, 72, گفت:, و اضافه کرد که او امضا چشم پوشی بر روی بلیط برنامه در مورد خطرات درگیر در رفتن داخل.

این تجمع در اصل برای جمعه برنامه ریزی شده بود اما نقل مکان کرد و یک روز پس از داد و بیداد که در غیر این صورت می توانست اتفاق افتاده در Juneteenth و در یک شهرستان که در آن یک سال 1921 سفید روی سیاه حمله کشته شدند به عنوان بسیاری از 300 نفر است.
پاملا دریک یک زن آمریکایی آفریقایی تبار عینک قرمز MAGA کلاه و انجام یک پرچم آمریکا را به عنوان او راه می رفت در بارش باران به ادعای یک محل در خط شب جمعه. هیچ کدام از صحبت در مورد تهمت در ابتدا برنامه ریزی راهپیمایی خود را در Juneteenth اهمیت به او دریک گفت. او گفت: Juneteenth جشن هر سال در حالی که این یک چیز نادر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید تولسا. رئیس جمهور تهمت است, بهترین چیز رفتن, او گفت:.

دریک و راه رفتن با او کتی Minartz گفت: آنها تا به حال هیچ ترس از ابتلا به کروناویروس و یا از گرفتار شدن در هر گونه خشونت در تظاهرات و یا counterprotests. هنگامی که شما خداوند را در زندگی خود شما محافظت Minartz گفت.

در بلوک بین BOK مرکز و Juneteenth جشن مردم جمع شده بودند جمعه شب در دو نقطه جداگانه در گوشه و کنار به رنگ نقاشی های دیواری بر روی دیوارهای آجری از ساختمان ها است. در یک تای Tindall, یک تولسا هنرمند در 40s خود را در زمان استراحت به دیگران به پایان رسید نقاشی غول پیکر “Black Lives Matter” علامت کشش طول یک ساختمان است.

“این نوع از راه به برخی از خوب وجود دارد که در آن بخش و نوع تیره پیام” Tindall گفت: nodding در مغلوب ساختن پیشی جستن رالی سایت چند بلوک دور. “این یک پیام از امید است.” تهمت بود و انتظار می رود به آدرس سرریز جمعیت در خارج از عرصه قبل از سخنرانی خود در داخل خانه. مقامات باید نصب یک قد نرده های فلزی به عنوان یک محیط اطراف این عرصه به عنوان یک احتیاط ایمنی.

در آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی پنج شنبه, تهمت بود outraised توسط جو بایدن در, ممکن است در $74 میلیون دلار برای انتخاب مجدد. اما تهمت حفظ یک مزیت قابل ملاحظه در پول نقد در دست presumptive دموکراتیک نامزد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de