مجله مد و سردبیران را به یک صفحه از آدری جدوگاه

آدری جدوگاه سردبیر که راه اندازی آن در ظاهر خودش را در مجله نوامبر 1941 موضوع است. مرتب و تزلزل ناپذیر در شطرنجی بیش پیراهن و قوطی حب دارو و غیره کلاه او دیده می شود نشسته اند با کارکنان خود در زیرزمین مجله موقت ستاد در خیابان باند جدید قرار دادن نکات نهایی در مورد این مسئله در برابر یک پس زمینه از پوست کندن دیوار و شیشه شکسته. “در اینجا رواج رغم آن همه” او اعلام کرد در متن همراه.

کلمات او تا به حال نیروی محوری گریه ادعای یک زن که از روز او در زمان مجله راس در سال 1940 در سن 35 سالگی خم شد در خدمت خوانندگان پوشش خانه های کشور و شهرستان brogues در کنار بحث ساده در مورد مقابله با کمبود مواد غذایی و لباس سهمیه بندی, قالبگیری با دلخراش یک نگاه اجمالی از یک ملت و جهان تحت محاصره است.

خود effacing شکل که صعود magazine به عنوان یک نویسنده کپی و مدیر جدوگاه بود که توسط خود او حساب بعید است انتخاب کنید برای این کار است. “من به خوبی آگاه,” او نوشت: “عمر” او سال 1994 زندگینامه “که من نمی توانست یک ویرایشگر مناسب از رواج در هر دوره از تاریخ آن است.”

هنوز صدای او به نظر می رسد تازه رزونانس (و ذکر شده در رسانه های اجتماعی) در یک زمان از همه گیر بیکاری گسترده و ناآرامی. “آن که جناح راست ترفند برای نشستن تنگ شده و می گویند هیچ چیز (به خاطر این که بهترین راه برای نگه داشتن همه چیز به عنوان آنها هستند)” او یک بار تمام اما او بدحجابی کارفرمایان در آمریکا در Condé Nast و علاوه بر این “برای متهم کردن جناح چپ از” سیاسی بودن ” به خاطر آن مجبور به آوازی در دفاع از هر چیزی جدید است.”

جدوگاه’ سمت چپ از مرکز سیاست و احشایی پاسخ به حوادث فراتر از کیمیایی جهان سبک است که موضوع “لباس پوشیدن برای جنگ” زندگینامه توسط جولی در تابستان. منتشر شده در مارس توسط انگلیسی ها تقسیم سیمون و شوستر و به تازگی optioned است برای تلویزیون و کتاب قدردانی از یک ویرایشگر خونسردی دست و پنجه نرم کردن با چالش های پر هرج و مرج و زمان.

Audrey Withers, photographed by Lord Snowdon, January 1960, was once called ‘the most powerful woman in London’. ©The Condé Nast Publications Ltd

آدری جدوگاه عکس توسط خداوند Snowdon ژانویه سال 1960 بود یک بار به نام ” قدرتمند ترین زن در لندن. ©Condé Nast Publications Ltd

در یک گرم سیاسی مرکب در چاپ و نشر, تبلیغات کاهش می یابد, کاهش, بودجه, کاهش کارکنان و مخاطبان تا حد زیادی منحرف به رقیب های اجتماعی-رسانه, سیستم عامل, جدوگاه این روزها است که استناد در روح حداقل — به عنوان یک الگو برای نسل جدید است.

انگلیسی ها رواج ویرایشگر که در 96 در سال 2001 نشان داده است یک روح قوم و خویشی در ادوارد lonely planet فعلی ویرایشگر از رواج است. قهرمان فراگیر و پیشرفت اجتماعی lonely planet در شماره جولای می دهد ستاره حسابداری و مدیریت در مجله پوشش به سه ضروری کارگران — یک هادی قطار, یک ماما و یک سوپر مارکت کارمند و یک گالری از دیگران در داخل.

یک ایروینگ پن سری به سفارش یک بار توسط جدوگاه به طور مشابه به تصویر می کشد مردان و زنان برگزاری سنتی یقه آبی شغل: یک شومینه رفت و برگشت یک پینه دوز یک ماهی فروش و چه پس از آن شناخته شده به عنوان یک کهنه-و-استخوان یک گونی پرتاب بیش از شانه خود را.

“در اینجا در وگ ما شاید نه معروف ترین برای chronicling فروع از زندگی روزمره” lonely planet به رسمیت می شناسد خود را در ویرایشگر نامه اضافه میکند: “من نمی توانم فکر می کنم مناسب تر سه نفر از زنان به نمایندگی از میلیون ها نفر از مردم در انگلستان که در اوج این بیماری همه گیر در مواجهه با خطرات بزرگ و کوچک قرار داده و در لباس خود و لباس کار و رفت و به مردم کمک کند.”

او ادای احترام می رسد در یک زمان انتقال برای مجلات مد. هارپر بازار اعلام کرده است که ماه آینده سمیرا نصر که قبلا اجرایی, مد, مدیر, Vanity Fair, موفق خواهد شد Glenda بیلی که پا به پایین به عنوان سردبیر هارپر بازار در ماه ژانویه است. نصر خواهد بود که برای اولین بار, سیاه, سردبیر محترم هرست عنوان.

“من کار خواهد کرد به همه صداها یک پلت فرم برای داستان که هرگز تا به حال شده است که گفت:” نصر گفت: در یک ویدئو اعلام کرد او حرکت می کند.

در آمریکا رواج است. Anna Wintour آن سردبیر و مدیر هنری شرکت مادر آن Condé Nast مواجه شده است و خواستار پاسخگویی در مورد مسائل نژاد و طبقه تقویت شده در طول یک تغییر ناگهانی رهبری در مواد غذایی magazine, Bon Appétit.

در خاطرات “نوعی پارچه ابریشمی ترانشه” سابق رواج تكیه آندره لئون Talley به تصویر می کشد Wintour خود را زمانی دوست و به عنوان بی روح و سنگ رو رانده هیچ چیز ضروری تر به عنوان او می نویسد: از “حس او توانایی خود برای زنده ماندن به عنوان یک قدرت کارگزار” انجام “محض زور است.”

بلند گفت: به نزدیک شدن به بازنشستگی Wintour به بازیگران خودش را به عنوان یک پیشرو; او اعلام حمایت از او جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری در رواج این موضوع ممکن است. آوازی قهرمان صنعت مد اگر نه از مصرف کننده در ماه ژوئن/ژوئیه موضوع او معرفی یک موضوع مشترک یک جمع آوری کمک های مالی ابتکار برای حمایت از طراحان.

مجله ارائه می دهد در غیر این صورت تا حدودی ولرم اذعان ادامه coronavirus بحران با uncaptioned پرتره از نقاب مراقبت های بهداشتی کارگران و یک نمونه از “خلاقیت” — مدل های هنرمند, طراحان و دیگران — عکس سفت و پخت و پز وطنی سبزیجات, نقاشی, یا پیوند با حیوانات خانگی خود را.

زمان برخی استدلال می کنند برای تغییر از گارد. “صنعت نیاز به یک طرز فکر جدید” گفت: فیلیپ Picardi یک سردبیر سابق در وگ نوجوان و مجله. مفهوم رهبری نیاز به اختراع مجدد, Picardi پیشنهاد شده است. “زمانی که من فکر می کنم در مورد به طور کلی فرهنگ, چگونه این insular مردم در حفظ و در حال ساخته شدن و یا پاره کردن” او گفت: “به نظر می رسد جامعه آماده است به حرکت گذشته این ایده از یک بالاتر از همه است.”

برای دیگران این موضوع بحث انگیز است. “به انتظار که یک ویرایشگر است که رفتن به سرب در مکالمه و چه در کلمات و یا تصاویر است که به نا” گفت: آریل Foxman یک نویسنده و نام تجاری مشاور و سردبیر سابق از InStyle. “انتظار یک مجله تبدیل شده است که صدا و یا پیشنهاد سازگار و نوآورانه زمینه را برای دنیای جدید است که ما در زندگی نادرست و غلط است.”

در یک زمان افزایش دموکراسی در رسانه های اقتدارگرا سردبیران مجله ممکن است در خود توان anachronisms. “مشهور ویرایشگر مرده یا در حال مرگ نژاد” گفت: سمیر Husni مدیر مجله مرکز نوآوری در دانشگاه می سی سی پی. در زمان تحول, او گفت:, خوانندگان به طور فزاینده ای تمایل به جای ایمان خود را در یک نام تجاری نیست سرمقاله سردستهزنان خواننده اپرا.

“سردبیر ندارد به کسی نشسته در سمت از باند فرودگاه” گفت: Michael Wolf مشاور رسانه ای و مدیر اجرایی فعال یک شرکت مشاوره ای در نیویورک است. “من فکر نمی کنم خوانندگان به دنبال سردبیران خود را به aspirational ارقام است.”

آنها ممکن است جذب به جای آن به یک مدل بازیگران در تصویر جدوگاه یک زن رانده کمتر توسط خود توجه و تشنگی برای شهرت از یک سوزان حس ماموریت. “آن است که به سادگی مدرن به توان بی اطلاع و یا بی علاقه به آنچه در جریان است در اطراف شما,” او نوشت: به ادنا Woolman تعقیب او مربی در یک نوع مانیفست.

در زمان بحران جدوگاه استدلال یک مجله مد خواهد بود بی مبالات عطف پشت آن در سیاست است. “یکی این است که هر ذره به عنوان سیاسی” او نوشت: به Woolman تعقیب “در دادن یک ضمنی تایید به چیزهایی که آنها از در فشار برای تغییر.” او buttressed که اعتقاد اعزام روزنامه نگاران از جمله Beaton و لی میلر یک مدل تبدیل عکاس به خط مقدم.

که فکر می کنید ؟ متولد در سال 1905 به یک آزاده, فکری, خانواده, جدوگاه تحصیل کرده بود و در دانشگاه آکسفورد مشغول به کار در یک کتابفروشی و به طور خلاصه در یک خانه چاپ و نشر, قبل از گرفتن پست در رواج است.

“ریاضت اقتصادی” را به عنوان او بود و محبت شناخته شده در میان کارکنان خم شد از ابتدا در تشویق خوانندگان خود را بیشتر از کمتر و در زمان کمبود برای کاشت و برداشت سبزیجات خود سهام را حفظ میکند و به جای مغازه به “ترمیم و فراموش” با آیتم های در حال حاضر در کمد خود را.

Sartorially او منجر شود به عنوان مثال مد خود را در چرخش متشکل از سه لباس و برخی از لباس کار یکی پشم لباس شب و شلوار و ژاکت خارج از وظیفه. هنگامی که محدودیت های قرار داده شد در میزان کار و مواد مورد استفاده در لباس غیر نظامی او مشورت هیئت مدیره بریتانیا تجارت در طیف وسیعی از ابزار مد با قیمت مناسب در دسترس از بسیاری از خوانندگان و تشویق بریده شده. “تفریق” او گفت: خوانندگان “برای اولین بار از مد قوانین است.”

او واکنش نشان داد و با شوخ طبعی به لندن شبانه خاموشی آبپاش او صفحات شب تاب hatpins و بروچس و انتخاب جلف گاز, ماسک, totes.

که نگرانی زن از کارگران کارخانه را درهم و برهم کردن مو خود را در ماشین آلات و او ترویج نابود و لگدمال سبک.

اکثر اساسا او اختصاص داده میلر برای نوشتن در مورد و عکس محاصره سنت Malo در بریتنی آزادی پاریس و مرگ هیتلر. به عنوان رواج خبرنگار جنگی میلر تحویل گرفتن صحنه هایی از یک بیمارستان در یک بمباران از نرماندی ایجاد کرد از جمله سوزاننده تصویر از یک مرد در حال مرگ بودن درمان توسط یک تیم پزشکی اورژانس. او مستند آزادی بوخنوالت با آن انباشت اشیاء بدست آمده اسکلتی بدن اگر چه جدوگاه تصمیم به انتشار تنها یک عکس است.

جدوگاه به سفارش روزنامه نگار جین Stockwood به نوشتن در مورد غارتگری از اشغال نازی ها در فرانسه کمبود مواد غذایی و آب و برق و بسیاری wrenchingly این قتل عام در روستای روستای-sur-Glane که در آن افسران اس اس شات 190 مردان و سوخته 452 زنان و کودکان زنده در کلیسا.

“ممکن است آنچه رواج خوانندگان می خواستم به خواندن” تابستان می نویسد: “اما آن چیزی بود که آدری مورد نیاز آنها را به درک و او اجازه نمی دهد تا.

که نوع شدید تعهد می تواند یک راه طولانی به سوی بازگرداندن نشاط از مجلات مد. “هنگامی که ما طلاق سیاسی و عدالت اجتماعی پوشش از یک مجله مد پوشش ما هستند گفت: اینها از هم جدا هستند” Picardi گفت. “آنچه که من آموخته ام این است که آنها نه.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de