خشونت اسلحه: جداگانه تیراندازی حوادث گزارش شده در مینیاپولیس نیویورک

مینیاپولیس/نیویورک ژوئن 21

یک نفر کشته و 11 مجروح در تیراندازی در ساعات اولیه یکشنبه در مینیاپولیس, پلیس گفت:.

“یک نر بالغ درگذشت و 11 هیچ-زندگی-تهدید زخم” مینیاپولیس پلیس توییتی اضافه کردن در یک جداگانه صدای جیر جیر است که افرادی که دچار زخم گلوله گرفته شده بود به بيمارستان منطقه.

این شهرستان شده است در قلب یک موج ضد نژادپرستی تظاهرات در ایالات متحده و در سراسر جهان بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته. وجود دارد هیچ نشانه ای که روز شنبه در تیراندازی مربوط به این.

همانطور که از ساعت 4 صبح بود و هیچ کس در بازداشت در ارتباط با تیراندازی آسوشیتد پرس گزارش داد.

9 گلوله زخمی در سیراکیوز نیویورک

نه نفر به ضرب گلوله کشته شد یک شنبه شب “جشن” در مرکز نیویورک, مقامات گفت.

از نه قربانیان, یکی بود, a 17-year-old boy در شرایط بحرانی با زخم گلوله به سر و هشت نفر دیگر — در محدوده سنی 18 تا 53 — انتظار می رود برای زنده ماندن یک نسخه از سیراکیوز پلیس گفت:.

هیچ کس بلافاصله به زندان گرفته شده و سیراکیوز رئیس پلیس Kenton Buckner تاکید کرد که این تحقیقات در مراحل اولیه آن در ظاهر در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار سیراکیوز شهردار بن والش.

سیراکیوز افسران وارد شده بود در صحنه فقط قبل از 9 p. m. به گزارش از یک ماشین به سرقت رفته اما در پاسخ افسران ملاقات با افرادی که گفت عکس تا به حال از کار اخراج شده به جمعیت یک “چند صد” Buckner گفت. رئیس پلیس گفت: ماموران نمی شنیدن صدای شلیک گلوله.

این رویداد “نوعی جشن” بود که متمرکز در یک پارکینگ در نزدیکی مرکز شهر سیراکوس Buckner, گفت:, و اضافه کرد که وجود مکان های مختلف در منطقه که در آن عکس بودند که احتمالا از کار اخراج شدند. هیچ شهر مجوز صادر شده برای این رویداد والش گفت که به اعتقاد او.

“ما نمی خواهد موضوع مصوبات برای جمع آوری این اندازه” شهردار گفت.

هیچ اطلاعات اضافی در طبیعت از این جشن بود که بلافاصله در دسترس است.

صحنه امن بود با هیچ تهدید طولانی به Buckner گفت. سازمان از سراسر منطقه کمک کرده بود در پاسخ به این صحنه والش گفت.

“خود-حمل و نقل” به بیمارستان درگیر در یک تصادف فضایی با یک افسر پلیس در نزدیکی صحنه, رئیس پلیس گفت:.

هیچ اطلاعاتی در مورد سنین و هویت قربانیان بلافاصله منتشر شد. آن را خیلی زود به بگویید که آیا قربانیان متصل Buckner گفت.

“شهر ما بسیار انعطاف پذیر شهر است. گرفته ایم بسیاری از licks بیش از تاریخ ما و این قطعا یکی از ما به یاد داشته باشید, اما ما در حال تلاش برای کشف کردن که مسئول این طوری که ما می توانیم نگه داشتن آن دسته از افراد پاسخگو” رئیس پلیس گفت:.

در پاسخ به سوال خبرنگار در کنفرانس مطبوعاتی والش گفت: آتش بازی — حداقل دو نفر از آن رفت و در فاصله قابل مشاهده بیش از رئیس پلیس و شهردار شانه و تفنگ جرم شد “و هنوز” شهرستانها در سراسر ایالات متحده.

“این است که شهر ما و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آن” شهردار گفت. — سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net