آمریکای لاتین ویروس خائنانی: مقامات فاسد سازش کردن با قیمت gougers برای کیسه های بدن و شل و ول ماسک

ماه گذشته دادستان در اکوادور اعلام کرد که آنها تا به حال شناسایی جنایی حلقه است که تا به حال تبانی با مقامات بهداشتی برای برنده شدن در یک قرارداد فروش کیسه های بدن به بیمارستان در 13 برابر قیمت واقعی.

سپس یکی از مردان دخیل دانیل سلکدو فرار اکوادور در یک هواپیما که سقوط کرد در پرو. سلکدو در حال حاضر دوره نقاهت را در این حادثه از اکوادور ،

حتی به آمریکای لاتین به عنوان یک کانون بیماری همه گیر با مرگ و میر و عفونت افزایش تلاش ها برای مهار بحران شده اند تضعیف مناجات از رسوایی فساد.

ده ها تن از مقامات دولتی و کارآفرینان محلی ایستاده متهم با سوء استفاده از بحران برای غنی سازی شخصی با واسطه نفوذ به قیمت گول زدن بیمارستان ها و دولت ها برای لوازم پزشکی از جمله ماسک sanitiser و هواکش. برخی از دنده بود خیلی ناقص بود که آن را بی فایده ارائه شده و ممکن است کمک به حتی بیشتر بیماری و مرگ است.

“مردم در حال مرگ هستند در خیابان ها به دلیل سیستم بیمارستان سقوط” گفت: Salazar اکوادور دادستان کل. “به سود حاصل از درد از دیگران با تمام این افرادی که در حال از دست دادن عزیزان خود آن را غیر اخلاقی است.”

تحقیقات به تقلب باید به بالاترین سطوح دولت. سابق بولیوی وزیر بهداشت تحت بازداشت خانگی در انتظار محاکمه به اتهام فساد مالی پس از وزارت پرداخت واسطه میلیون ها بیش از نرخ رفتن برای 170 هواکش — که حتی کار به درستی.

در برزیل که دومین شماره از coronavirus مرگ و میر پس از ایالات متحده و جمعه پیشی 1 میلیون موارد گزارش شده — مقامات دولتی در حداقل هفت متحده تحت بررسی ظن به سوء استفاده از بیش از 200 میلیون دلار در بودجه عمومی در طول بحران.

در کلمبیا بازرس کل در حال بررسی است و گزارش می دهد که بیش از 100 مبارزات سیاسی اهدا کنندگان دریافت قراردادهای پر سود به ارائه لوازم اضطراری در طول بیماری همه گیر.

پرو رئیس پلیس و وزیر کشور استعفا داد و پس از زیردستان خود را خریداری رقیق sanitiser و شل و ول ماسک صورت برای افسران پلیس که پس از آن آغاز شد در حال مرگ از عفونت های ناشی از این ویروس در نرخ هشدار دهنده.

دادستان در حال بررسی ارتباط بین مقامات پلیس و تامین کنندگان تجهیزات برای تعیین اینکه آیا آنها تبانی برای فریب دادن دولت با توجه به عمر تلو رئیس مبارزه با فساد محققان در دفتر دادستان است.

Armillón اسکلنت یک افسر پلیس در لیما پرو گفت که او و همکارانش داده شد کاغذ-نازک ماسک و دستکش است که شکست بلافاصله.

“ما واقعا نمی هر گونه حفاظت,” او گفت:.

اسکلنت شد اجرای اجتماعی فاصله اقدامات در یک بازار شلوغ در کنار سه نفر دیگر از افسران که پس از درگذشت ویروس.

اسکلنت آلوده شد در مارس و صرف سه هفته انتوبه در بیمارستان است. او هنوز هم رنج می برد در ریه ها و تنگی نفس هنگام صحبت کردن.

“این نه فقط من. اکثریت ما رها شده بودند” او گفت:. “من احساس نمی مانند قبل. این بیماری آسیب دیده است من اندام”است.

زمانی که پرو دادستان شروع به نگاه به خرید محافظ دنده در این ماه چندین جعبه از شواهد رفت و گم شده در مقر پلیس تحقیقی جرم واحد در لیما. افسران پلیس گفت که مقامات امنیتی دوربین کار نمی شد روزی که ناپدید شد.

تلو گفت: نظارت بر سیستم به نظر می رسد برای دستکاری شده اند و دادستان در حال کار برای استخراج تصاویر از افرادی که حذف جعبه.

بیش از 11,000 افسران پلیس در پرو آلوده شده اند و 200 نفر از این ویروس با توجه به دولت و وادار کردن این کشور به شاتر برخی از ایستگاه ها حداقل به طور موقت برای مهار شیوع بیماری.

Coronavirus تست شده است کشورهایی که مبارزه با فساد قبل از مقابله با یک اورژانس بهداشت جهانی. رئیس جمهور در برزیل و پرو و گواتمالا مجبور شده اند از دفتر در موارد رشوه خواری و رشوه در طول سال.

اما همه گیر گسترش فرصت ها برای مقامات دولتی در آمریکای لاتین به کش رفتن از خزانه دولت فساد کارشناسان می گویند. اعلام وضعیت اضطراری در چندین کشور به حالت تعلیق برخی از مقررات حاکم بر قراردادهای عمومی, مکث در شخص کنگره جلسات و یا دور با قوانین الزام آنها به پاسخگویی به رسانه ها درخواست برای اطلاعات.

“شما باید به شرایط ایده آل برای انجام هر آنچه شما می خواهید” گفت: Eduardo Bohorquez مدیر سازمان شفافیت بین المللی, مکزیک یک ضد فساد غیر انتفاعی ، “کمتر وجود دارد شفافیت کمتر دسترسی به اطلاعات و صفر مستقل نظارت از کنگره است.”

فدرال سیستم بیمارستان در مکزیک به عقب ناقص هواکش که در آن دستور داده بود از پسر رئیس کمیسیون فدرال برق پس از یک ناظر محلی گروه نشان داد که دولت موافقت کرده بود به پرداخت 85 درصد بیشتر از ارزان ترین گزینه است.

ماه گذشته یک مقام رسمی در بولیوی وزارت بهداشت رفت و به یک شرکت اسپانیایی به نام IME مشاوره برای خرید 170 هواکش حتی اگر یکی دیگر از شرکت ارائه ماشین آلات برای نیمی از قیمت.

بولیوی دولت موافقت به پرداخت IME مشاوره در مورد 28000 دلار در هر ونتیلاتور — سه برابر قیمت که تولید کننده اصلی گفت: این اتهامات برای هر دستگاه.

مدت کوتاهی پس از هواکش وارد پزشکان شروع به شکایت که ماشین نمی شد مناسب به درمان به طور جدی بیمار coronavirus بیماران. وکیل سابق, وزیر بهداشت, مارسلو Navajas گفت که او “کاملا بیگناه” و “وجود دارد به هیچ وجه غیر قانونی یا نامناسب اقدام به اینجا.”

روز قبل از سلکدو را botched فرار از اکوادور, افسران پلیس, حمله به خانه یک رئیس جمهور سابق Abdalá Bucaram. آنها او را دستگیر کردند و پس از کشف داشتن غیر قانونی اسلحه گرم همراه با هزاران نفر از ماسک صورت و coronavirus آزمون.

“آقای Bucaram نیست رویه واجد شرایط به عنوان یک وارد کننده یا فروشنده تجهیزات پزشکی” گفت: Salazar, دادستان کل.

او گفت: دادستان ها گمان می کنند که یک گروه جنایی از جمله Salcedo, Bucaram و برخی از اعضای خانواده خود شده اند overcharging بیمارستان برای تجهیزات پزشکی پس از سال 2018 است. در سال گذشته دادستان کل گفت: آنها به فروش می رسد یکی از بیمارستان هزاران کیسه های بدن برای $148 هر, حتی اگر آنها تنها به ارزش حدود $11.

سلکدو “شده است یک فروشنده در طول بهداشت و درمان اضطراری و همچنین” سالازار گفت. “البته او تا به حال برای استفاده.”

سلکدو برادر jen lada گرفتار شد این ماه در تلاش برای عبور از مرز به پرو با $47,000 نقدی — پول که محققان بر این باورند بود غیر قانونی به دست آمده و او در حال حاضر در زندان است. دادستان با صدور حکم بازداشت برای میشل و Dalo Bucaram دو رئیس جمهور سابق پسران. تا همین اواخر Dalo Bucaram اقامت داشت در سلکدو خانه در میامی.

سلکدو وکیل گفته است که او مشتری است و نه درگیر در طرح فساد و پول نقد برادر او حمل آمد از یک بانک وام گرفته شده توسط پدر و مادر خود را. Bucaram که تحت بازداشت خانگی را رد کرده است اتهامات علیه او و گفت: او چهره “بزدل سیاسی آزار و اذیت.”

محققان گمان می برند آزمون ها و ماسک های موجود در Bucaram خانه بودند به مقصد Teodoro مالدونادو کربو بیمارستان در گوایاکیول اکوادور یکی از شهرستانها سخت ترین ضربه توسط ویروس که در آن اجساد انباشته شده در خارج از بیمارستان و یا بسته بندی شده بودند در داخل خالی کارتن موز برای کمبود فضای ذخیره سازی.

الکس ویوس یک دکتر درمان coronavirus بیماران در تئودرو مالدونادو کربو بیمارستان گفت که او وحشت زده با این طرح است.

“برای ما پزشکان در خط مقدم آن است که ظالمانه برای دیدن این سطح از فساد” ویوس در مصاحبه ای گفت:. “برای دیدن چگونه این آسیا قرارداد مصرف کردن بودجه است که باید به مقصد از جمله حفاظت از دنده آن را به سادگی ظالمانه است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de