PNB انتظار برای پست متوسط سود در FY21 لطف IBC

بانک تعدیل اعتبار نرخ هدف رشد اقتصادی به 6 درصد برای FY2021. (عکس: رویترز)

بخش دولتی دهنده پنجاب بانک ملی (PNB) انتظار به پست متوسط سود در FY2021 با توجه به بهبود در اطراف 8,000 تومان کرور روپیه از طریق قطعنامه روند در سه ماهه سوم و چهارم خزانه داری سود و عقب کشیدن تاثیر Covid-19 گفت: SS Mallikarjuna رائو, MD و مدیر عامل این بانک است. PNB روز جمعه گزارش داده بود از دست دادن خالص از 697 تومان کرور روپیه در ماه مارس چهارم از 2019-20.

رائو نیز مشخص شده که به جای سود بالاتر از بانک می خواهم برای تقویت ترازنامه. “ما نمی مانند سود بالاتر, از آنجا که ما می خواهم برای تقویت ترازنامه در طول 2020-21 اما ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما ایجاد خواهد شد بهتر پایه برای بانک نه تنها برای رزرو متوسط سود در 2020-21 اما همچنین ایجاد یک قوی وضعیت برای سال مالی آینده,” او گفت:.

اخبار مرتبط

مدیر عامل شرکت گفت: حدود 30 درصد از وام availed بود توقف تسهیلات. “حدود 30% خرده فروشی MSME و اواسط اندازه شرکت ها تصمیم گرفتند برای توقف در حالی که 70 درصد را انتخاب کرده اند برای پرداخت,” او گفت:. بزرگترین وام دهنده بانک دولتی هند قبلا اعلام شده است که 21.8 درصد وام availed بود توقف. “PNB ارائه شده 5% و یا 142 تومان کرور روپیه در برابر ذکر ویژه حساب-2 (SMA-2) که تبدیل دارایی های غیر نمایشی (NPAs) در مارس 31,2020,” او گفت:.

بانک مرکزی هند (RBI) ارائه شده بود امداد با بهره گرفتن از وقفه گزینه در مورد وضعیت حساب تا ماه اوت سال 2020 با یک بیماری به ارائه 10% تأمین در دو محله. بانک ها به دنبال گام به گام ساز برای طبقه بندی به عنوان وام به NPAs اگر وام گیرنده پرداخت نمی کند در 90 روز. گم شده پرداخت و پس از 30 روز منجر به یک وام عنوان طبقه بندی شده ویژه ذکر است حساب-1 (SMA-1). عدم پرداخت را برای دو ماه متوالی منجر به یک حساب کاربری در حال طبقه بندی شده به عنوان SMA-2.

یک وام است که در نهایت طبقه بندی شده به عنوان NPA گم شده و پس از پرداخت بیش از 90 روز است. PNB ساخته شده است که کل تأمین تومان 4,629 کرور روپیه در ماه مارس سه ماهه. این بانک انتظار دارد تأمین فشار برای کاهش پس از ژوئن چهارم و بهبود برای شروع از سه ماهه سوم به بعد.

رائو گفت: “ما انتظار بهبود در اطراف 8,000 تومان کرور روپیه از موارد که در مراحل نهایی در شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) در سه ماهه سوم و چهارم مالی سال 2021.” این بانک همچنین انتظار برای جلب پول از فروش دارایی های غیر هسته ای. “همانطور که در امروز ما یک مقدار زیادی از خوب دارایی های املاک و مستغلات. اما ما در حال برنامه ریزی برای فروش هر چیزی در قیمت با تخفیف” او مشخص شده است.

بانک تعدیل اعتبار نرخ هدف رشد اقتصادی به 6 درصد برای FY2021. “قبل از Covid-19 تاثیر ما برنامه ریزی شده برای 12 درصد رشد اعتبار. در حال حاضر اگر عقب کشیدن تاثیر Covid-19 می گیرد که از ماه اوت ما خواهد بود انتظار 6 درصد رشد اعتباری” رائو گفت. وام و پیشرفت کاهش یافت و 10 درصد به ” 66,628 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 سه ماهه در مقایسه با ماه مارس 2019.

این بانک در حال برنامه ریزی یک جلسه بررسی ماه آینده پس از ادغام با شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند است. ادغام در حال حاضر گرفته شده اثر از آوریل 1. “ما بررسی خواهد شد نیاز به سرمایه ادغام نهاد در هیئت مدیره دیدار ماه آینده” رائو گفت. در مستقل بر اساس نسبت کفایت سرمایه (ماشین) از PNB می ایستد در 14.14% تا ماه مارس است. این بانک همچنین انتظار برای بهبود آن تأمین نسبت پوشش (PCR) به 80% در ماه ژوئن از سطح فعلی 77.79%.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de