Rajinder Goel: به ‘لبخند قاتل” چه کسی نیست که مالش سبز

Goel بزرگ بود که تار میتند اما بعدی به سادگی بیشترین عصر خود را. (IE)

وجود دارد چند cricketers بیشتر بدشانسی از Rajinder Goel و حتی کمتر که به لطف به قبول سرنوشت خود را بدون همیشه تلخ در مورد آن. Goel, 77, یکی از بزرگترین کنندگان در هند داخلی کریکت گذشته خود را در روتک روز یکشنبه با توجه به سن-بیماری های مرتبط با اما چپ یک لژیون از طرفداران که به یاد داشته باشید او را نه تنها برای خود مهارت فوق العاده بلکه برای نوع بشر بودن او بود.

Goel چپ بازوی عنکبوتی که تار میتند برای نسل, همراه با بمبئی Padmakar Shivalkar بازی خود را با بهترین کریکت در سال 1970 عصر که متعلق به هیچ یک دیگر از افسانه ای Bishan سینگ بعدی. Goel بزرگ بود که تار میتند اما بعدی به سادگی بیشترین عصر خود را.

اخبار مرتبط

اما آنچه ایستاده بود Goel را مثبت و توانایی به نگاه در سمت روشن تر از داشتن 26 فصل اول-کلاس کریکت از سال 1958-59 و 1984-85. او 750 کلاس اول درها از 157 بازی تا به حال 59 پنج-fors و 18 10-حمل و نقل چوگان.

بپرسید هر تایمر آنها را به بحر تفکر غوطهور شدن استقامت خود را به کاسه برای ساعت ها و توانایی به زمین توپ دقیقا در یک نقطه تحویل و پس از تحویل. در یک زمین که کمی مفید او unplayable. تنها در منطقه که در آن بعدی سایه جلوتر بود شاید فریب در هوا.

چنین بود که او در طول عمر است که او در بازی مقابل اواخر Vijay Manjrekar یکی از هند بهترین ضربه زن در 50 و اوایل دهه 60 و در فصل نهایی دگرگون برابر پسرش Sanjay. Sunil Gavaskar در کتاب خود ” بت ” نامیده Goel, “خندان قاتل” خود را مودب رفتار.

در واقع در طول سال 1974-75 سری در برابر غرب هند Goel برداشت شد برای یک مسابقه تست در بنگلور. Gavaskar در کتاب او recollected که Goel خرید جدید جفت چکمه و کیت برای آزمون مسابقه تنها برای پیدا کردن خود را به عنوان 12th ، بعدی آزمون بعدی بود که در این سمت پس از خدمت تعلیق و Goel هرگز به بازی برای کشور است.

Kapil Dev است unarguably بزرگترین کریکت از هاریانا اما در قبل از Kapil عصر آن Goel که بیش از کاسه-پس از بیش در گرمای سوزان و بی درها در کنار خاموش-عنکبوتی که تار میتند سرکار Talwar اواز یا موسیقی دو نفری تشکیل بهترین داخلی چرخش دوقلوها از 70 است.

Goel در واقع رئیس انتخاب در سال 1991 زمانی که Kapil Dev را هاریانا ضرب و شتم بمبئی توسط یک اجرا در یک خطر ناک آخر در Wankhede ورزشگاه. “سهم خود را به بازی پس از بازنشستگی عظیم بود. او مشتاقانه به تماشای یک اینتر-منطقه بازی در جستجوی استعداد و باقی مانده محوری برای انتخاب هاریانا تیم های کریکت تا او حضورش گذاشته دفتر حساب Lodha توصیه. “این از دست دادن بزرگ برای کریکت هند و همچنین از دست دادن شخصی برای من” سابق BCCI جمهور رانبیر سینگ Mahendra گفت: در پیام تسلیت.

‘Goel ساب’ او به عنوان شناخته شده بود و تمام شد و هنگامی که از او پرسید آیا انجام هر گونه کینه است که او نمی تواند بازی برای هند در طول بعدی عصر. “جی bilkul naahi. Bishan بعدی bahot baade کاسه تو,” او گفت:. آن را تنها اتصالات که Goel و Shivalkar دریافت BCCI بالاترین افتخار – CK Nayudu جایزه یک عمر دستاورد از بعدی خود را.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de