به دنبال هر گونه مشاوره حقوقی? در حال حاضر دریافت فوری مشاوره در LegalKart

Arvind Singhatiya, founder and CEO, LegalKartArvind Singhatiya بنیانگذار و مدیر عامل شرکت LegalKart

سرزنش از آن در Covid-19 گیر قابل توجهی وجود دارد ناآرامی و بی ثباتی در کار و زندگی شخصی. کارکنان در حال از دست دادن مشاغل قرارداد فسخ توسط شرکت ها و نه فقط حرفه ای ها اما روابط میان فردی بیش از حد در حال دیدن یک فاز سخت امروز; شده است وجود دارد افزایش ناگهانی در موارد خشونت داخلی در زمان های اخیر.

یک مشکل مشترک مواجه تقریبا هر فرد به دنبال کمک های حقوقی است که آنها می دانند که آنها نیاز به مشاوره اما آنها نمی دانند که چه کسی باید رویکرد آنها برای همان. نسبت به این LegalKart معرفی کرده نوآورانه ارائه بحث در حال حاضر بر روی وب سایت خود را Legalkart.com برای مشتریان به دنبال هر گونه مشاوره حقوقی. تاسیس در سال 2018 این تکنولوژی حقوقی اندازی این بحث در حال حاضر ویژگی سبب یک فرد برای اتصال با تایید وکیل برای امور اعم از کار ختم, حمایت از مصرف کننده, پول, بهبود, چک, گزاف گویی, طلاق, خشونت خانگی, اموال, امور, شرکت, مسائل و غیره می گوید: Arvind Singhatiya بنیانگذار و مدیر عامل شرکت LegalKart. “این امن و خصوصی قابلیت تماس در دسترس است برای افراد از هر بخشی از کشور 24×7 بر اساس زمان واقعی.”

اخبار مرتبط

در دو ماه گذشته از این سرویس راه اندازی LegalKart پلت فرم است شاهد یک افزایش بزرگ در تعداد تاکید کرد تماس از زنان و مردان مربوط به خانواده و ازدواج و مسائل و همچنین افراد جوان از دست دادن شغل با عدم پرداخت حقوق. تا حالا LegalKart در خدمت بیش از 4000 مشاوره حقوقی به افراد از بیش از 300 شهرستانها در سراسر کشور. آن بحث در حال حاضر از ویژگی های است که در قیمت 80% نرخ تخفیف برای یک بخش بزرگتر از جمعیت هند است که رفتن را از طریق استرس زیادی. در اصل قیمت 499 تومان برای 15 دقیقه جلسه مشورتی آن است که در حال حاضر در دسترس است تنها در Rs 99.

مشتاق برای پیدا کردن چگونه قانون و فن آوری می تواند در ترکیب برای ایجاد قانونی فضای کارآمد تر و متصل Singhatiya ابداع مفهوم حقوقی مدیریت در قالب یک برنامه تلفن همراه برای حرفه ای ها قانونی و حقوقی مدیریت داشبورد برای همه نوع از کسب و کار. LegalKart برنامه محصول برای اولین بار در این سری برای فعال کردن قانونی حرفه ای برای مدیریت دفاتر قانون و عمل بر روی آن.

در ماه اکتبر گذشته LegalKart دریافت Rs 3.5 کرور در بودجه. فرشته سرمایه گذاران که سرمایه گذاری در ظرفیت شخصی شامل Pranay Jivrajaka (مدیر عامل شرکت FoodPanda), Mitesh شاه (CFO BookMyShow), ساندیپ Sahni (CCO موشک اینترنت) Pallav سینگ (ex-COO OlaCabs), Sudarshan Gangrade (مدیر عامل)؟! مواد غذایی) علاوه بر بالا افراد ارزش خالص از مایکروسافت, آگاه, تاتا موتورز, Metro Cash & Carry هند و اوراکل که در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن و امارات متحده عربی.

“ما در LegalKart می خواهم به دگردیس به خود کفا حقوقی-فن آوری زیست و مانند امروز تاکسی به معنی Ola چند سال پایین خط LegalKart باید به معنی وکیل قابل اعتماد” می گوید: Singhatiya. “در کوتاه مدت و میان مدت ما در حال هل دادن تکنولوژی آگاهی و حساسیت در میان همه مستقل تمرین وکلا و سرمایه گذاری در وقت و پول ما در ایجاد دسترسی به یک حقوقی قابل اعتماد و حرفه ای برای توده ها.” LegalKart هدف در حال حاضر در بیش از 1500 شهرستانها با بیش از 25000 وکلا در پلت فرم آن در دو سال آینده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de