رسانه های اجتماعی غول پشتیبانی نژادی عدالت است. محصولات خود را تضعیف آن

مشابه نشان از حمایت آشکار در توییتر که در آن شرکت خود را تغییر رسمی توییتر زیستی به زندگی ماده ادای احترام و جک دورسی این شرکت اجرایی متعهد شدند که 3 میلیون دلار به یک ضد نژاد پرستی سازمان آغاز شده توسط khezri سابق NFL quarterback.

یوتیوب پیوست تظاهرات بیش از حد. Susan Wojcicki این شرکت اجرایی نوشت: در یک پست وبلاگ که “ما معتقدیم سیاه زندگی مهم نیست و همه ما نیاز به کار بیشتر برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند.” یوتیوب همچنین اعلام کرد این امر شروع به 100 میلیون دلار از صندوق برای سازندگان.

خیلی خوب برای یک دسته از به اصطلاح بی عاطفه tech مدیران مناسب است ؟

به خوبی مرتب کردن بر اساس. مشکل این است که در حالی که این نشان از حمایت شد و حسن نیت آنها نیست آدرس این راه است که این شرکت محصولات خود را — Facebook Twitter و YouTube — شده اند با موفقیت weaponised توسط نژادپرستان و حزبی تحریک و استفاده می شود برای تضعیف سیاه و سفید زندگی می کند و مهم دیگر عدالت اجتماعی جنبش. آن را به عنوان اگر سران مک دونالد, همبرگر پادشاه و تاکو بل همه با هم برای مبارزه با چاقی با اهدای به مواد غذایی گیاهی وگان co-op به جای کاهش کالری خود را شمارش.

آن را سخت به یاد داشته باشید گاهی اوقات اما رسانه های اجتماعی پس از عمل به عنوان یک ابزار برای تحت ستم و به حاشیه رانده. در میدان تحریر در قاهره; فرگوسن میسوری و نیویورک فعالان با استفاده از Twitter و Facebook به سازماندهی تظاهرات و دریافت پیام های خود را است.

اما در سال های اخیر جناح راست ارتجاعی جنبش با موفقیت تبدیل جزر و مد. در حال حاضر برخی از بلندترین و بیشترین تاسیس صداها در این سیستم عامل متعلق به محافظه کار مفسران و پرداخت تحریک است که با هدف تمسخر و اخلال عدالت اجتماعی جنبش به جای حمایت از آنها.

در نتیجه تحریف شده از جهان است که در تقابل با واقعی احساسات عمومی. اکثریت آمریکایی ها در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند اما شما لزوما نمی دانم آن را با استفاده از پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی خود را تغذیه.

در Facebook, برای مثال, محبوب ترین پست در روز زوکربرگ سیاه زندگی موضوع اعلام شد و 18 دقیقه ارسال شده جناح راست فعال Candace اونز. در این ویدئو اونز که سیاه برافراشته در برابر تظاهرات خواستار این ایده از لحاظ نژادی مغرضانه پلیس یک “روایت جعلی” و deriding فلوید به عنوان “وحشتناک انسان است.” او تک صدایی بود که به اشتراک گذاشته شده توسط جناح راست رسانه ها — که چندین نفر به من گفت که آنها می خواهم دیده می شود به دلیل Facebook الگوریتم توصیه می شود آن را به آنها را — متصلب تا نزدیک به 100 میلیون بازدید.

Candace Owens, a conservative commentator and pro-Trump activist, speaks at a Young Black Leadership Summit event at the White House in Washington, Oct. 4, 2019. The New York Times

Candace اونز یک مفسر محافظه کار و طرفدار تهمت فعال صحبت می کند و در یک جوان سیاه, رهبری, اجلاس رویداد در کاخ سفید در واشنگتن Oct. 4, 2019. نیویورک تایمز

اونز سریال مجرم شناخته شده برای گسترش اطلاعات غلط و تکان دهنده حزبی داد. (حساب توییتر خود را به حالت تعلیق در آمد در این سال پس از او او را تشویق پیروان به نقض stay-در-خانه سفارشات و Facebook اعمال واقعیت-چک کردن برچسب به چند تا از پست های خود را.) اما او هنوز هم می تواند توهین قربانیان قتل پلیس با مصونیت از مجازات برای او نزدیک به 4 میلیون followers on Facebook. بنابراین می توانید از دیگر مشخصات بالا محافظه کار مفسران مانند ترنس K ویلیامز بن شاپیرو و Hodgetwins, همه آنها تا به حال anti-Black Lives Matter نوشته های ویروسی بیش از چند هفته گذشته.

در تمام هفت نفر از 10 صفحه بیشتر-به اشتراک گذاشته Facebook پست حاوی عبارت “Black Lives Matter” در ماه گذشته بودند و مهم این جنبش با توجه به داده ها از CrowdTangle یک Facebook متعلق به داده های پلت فرم. (احساسات در Instagram که Facebook صاحب شده است مطلوب تر شاید به این دلیل کاربران آن انحراف جوان تر و لیبرال تر.) Facebook کاهش یافته است به نظر. در روز پنج شنبه را اعلام کرد و آن را صرف 200 میلیون دلار برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و سازمان ها و اضافه کردن یک “بلند, سیاه, صدای” بخش به برنامه خود را برای برجسته کردن داستان از مردم سیاه و سفید و به اشتراک گذاری منابع آموزشی.

توییتر شده است و یک حامی از زندگی ماده برای سال — به یاد داشته باشید دورسی سفر به فرگوسن? — اما آن را نیز یک مشکل با نژادپرستان و متعصبی با استفاده از پلت فرم آن را به هم بزنید تا ناآرامی. ماه گذشته این شرکت کشف شده است که حساب توییتر مدعی نمایندگی ملی antifa گروه بود و در واقع اجرا شده توسط یک گروه از سفید ملی نما به عنوان جناح چپ رادیکال. (حساب به حالت تعلیق در آمد اما نه قبل از آن توییتهایی خواستار خشونت به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.) توییتر روند موضوعات کناری که اغلب gamed عضو شورای نظارت مدت به دنبال ربودن آنلاین مکالمات پر کرده است تا با التهابی هشتگهای مانند #whitelivesmatter و #whiteoutwednesday اغلب به عنوان یک نتیجه از مبارزات هماهنگ توسط راست گرایان.

توییتر سخنگوی براندون Borrman گفت: “ما در نظر گرفته شود صدها نفر از گروه ما تحت خشونت آمیز گروه های افراطی سیاست و همچنان به اجرای سیاست های ما در برابر نفرت انجام هر روز در سراسر جهان است. از #BlackLivesMatter به #MeToo و #BringBackOurGirls شرکت ما با انگیزه های قدرت جنبش های اجتماعی به طلیعه چیزی بودن در معنی دار اجتماعی را تغییر دهید.”

یوتیوب بیش از حد تلاش کرده است به مربع آن ارزش شرکت با راه و محصولات آن در واقع کار گیرند. این شرکت ساخته شده است گام های در سال های اخیر برای حذف تئوری های توطئه و اطلاعات غلط از نتایج جستجوی خود را و توصیه های, اما آن را هنوز به دست و پنجه نرم به طور کامل با راه مرز آن-هل دادن فرهنگ و بی بند و عدم مداخله در سیاست کمک به نژادی تقسیم برای سال.

از این هفته به عنوان مثال بیشترین بازدید ویدیو یوتیوب در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست فیلم از یک اعتراض و یا یک پلیس به قتل اما 4 ساله “تجربه اجتماعی” توسط ویروسی کسیکه شوخی زننده کند و جمهوریخواه سابق کنگره و نامزد جوی Saladino که دارای 14 میلیون بازدید. در این ویدئو Saladino — که دیگر مانع از یوتیوب شامل نوشیدن خود ادرار و پوشیدن نازی صحنه و لباس به یک برگ برنده رالی — نگه می دارد تا “همه زندگی موضوع” ورود عمدتا سیاه و سفید محله برای اثبات یک نقطه در مورد نژادپرستی معکوس.

یوتیوب سخنگوی Andrea Faville گفت که Saladino ویدئو دریافت کرده بود کمتر از 5 درصد از آن نمایش ها در این سال و که آن را نمی شود به طور گسترده ای توصیه می شود توسط این شرکت الگوریتم. Saladino به تازگی اعلان مجدد این ویدئو به Facebook, که در آن است بدست چندین میلیون بیشتر views.

در برخی از راه های, رسانه های اجتماعی کمک کرده است سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به سادگی با ساخت این امکان را برای قربانیان خشونت پلیس به شنیده می شود. بدون Facebook, توییتر و یوتیوب ما ممکن است هرگز دیده می شود تصویری از فلوید را کشته و یا شناخته شده به نام Breonna تیلور Ahmaud Arbery یا دیگر قربانیان خشونت پلیس. بسیاری از تظاهرات برگزار می شود در سراسر کشور در حال سازماندهی در Facebook گروه و توییتر موضوعات و رسانه های اجتماعی شده است مفید در ایجاد پاسخگویی برای پلیس.

اما این سیستم عامل نیست فقط بلندگوهای. آنها همچنین جهانی زمان واقعی رقابت برای جلب توجه کرده و بسیاری از بازیکنان با تجربه بدست خوبی در تحریک جنجال با اتخاذ اغراق آمیز نمایش. آنها می دانند که اگر تمام جهان محکوم فلوید کشتن یک پست گفت: او سزاوار آن را به ایستادگی کردن. اگر داده ها نشان می دهد که مردم به طور نامتناسبی هدفمند توسط پلیس, خشونت, آنها می دانند که وجود دارد به احتمال زیاد بازار برای یک ویدیو گفت که واقعی قربانیان.

نقطه ای نیست که سیستم عامل باید ممنوعیت افرادی مانند Saladino و اونز برای نخوری سیاه زندگی مهم است. اما در این لحظه از نژادی, حساب, این, مدیران آن را مدیون کارکنان خود را با کاربران خود و جامعه به بررسی ساختاری که نیروهای توانمند سازی نژادپرستان در اینترنت و ویژگی های که از سیستم عامل خود را در حال تضعیف عدالت اجتماعی حرکات آنها ادعا می کنند برای حمایت از.

Rashad Robinson at the Colour of Change offices in New York, Feb. 2, 2020. The New York Times

رشاد رابینسون در رنگ تغییر دفاتر در نیویورک, Feb. 2, سال 2020 است. نیویورک تایمز

آنها به نظر نمی رسد مشتاق به انجام این کار. اخیرا وال استریت ژورنال گزارش داد که یک داخلی Facebook مطالعه در سال 2016 یافت می شود که 64 درصد از افرادی که به عضویت گروه های افراطی بر روی پلت فرم را به خاطر Facebook توصیه های الگوریتم سازی آنها وجود دارد. Facebook می توانست در پاسخ به این یافته ها توسط خاموش کردن گروه توصیه به طور کامل و یا توقف آنها را تا زمانی که آن می تواند مشکل خاصی تا به حال ثابت شده است. به جای آن به خاک سپرده مطالعه و نگه داشتم.

به عنوان یک نتیجه, Facebook گروه همچنان مفید برای افراطیون. این هفته دو نفر از اعضای راست “boogaloo” جنبش است که می خواهد برای بی ثبات کردن جامعه و دامن زدن به یک جنگ داخلی شد متهم در ارتباط با قتل یک افسر فدرال در یک تظاهرات در اوکلند کالیفرنیا. به گفته محققان مظنون ملاقات کرد و در مورد برنامه های خود را در Facebook ، و اگر چه Facebook گفت: این امر محروم boogaloo گروه از توصیه های آنها هنوز هم ظاهر می شود در بسیاری از مردم را تغذیه.

رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, یک, حقوق مدنی, گروه توصیه می کند که شرکت های فن آوری در نژادی مسائل عدالت گفت: من در مصاحبه این هفته است که با تکنولوژی رهبران نیاز به اعمال ضد نژادپرستانه اصول به محصول خود را طرح و به جای به سادگی ابراز حمایت خود را برای زندگی مهم است.

“آنچه من می بینم به خصوص از Facebook و مارک زوکربرگ این نوع افکار و نماز’ پس از چیزی غم انگیز اتفاق می افتد با اسلحه” رابینسون گفت. “این یک مقدار زیادی از همدردی و بدون نیاز به انجام هر کاری ساختاری در مورد آن.”

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر زوکربرگ دورسی و Wojcicki می تواند انجام دهد. آنها می تواند ساخت تیم از حقوق مدنی و کارشناسان توانمند سازی آنها برای ریشه کن کردن نژادپرستی در سیستم عامل خود از جمله زیرکانه تر اشکال نژاد پرستی که نمی شامل استفاده از نژادی تهمت یا سازماندهی گروه های نفرت. آنها می تواند از بین بردن توصیه های سیستم است که به تحریک و cranks رایگان توجه و یا ایجاد تغییرات به راه خود سیستم عامل اطلاعات رتبه. (رتبه بندی آن چگونه جذاب این مدل در حال حاضر تمایل به تقویت اطلاعات غلط و خشم طعمه.) آنها می تواند موسسه “ویروسی سقف” در نوشته های در مورد موضوعات حساس آن را سخت تر به صورت پیش فرض به ربودن گفتگو.

من خوشبین هستم که برخی از این تکنولوژی رهبران در نهایت متقاعد شود یا توسط کارکنان خود را از رنگ و یا خود را وجدان — که واقعا حمایت نژادی عدالت به این معنی است که آنها نیاز به ساخت ضد نژادپرستانه محصولات و خدمات و انجام کار سخت از ساخت مطمئن شوید که سیستم عامل خود را در حال تقویت صدای حق. اما من نگران هستم که آنها را جلوگیری از ساخت واقعی تغییرات ساختاری از ترس از متهم شدن به حزبی تعصب.

بنابراین رابینسون حقوق مدنی سازمان. چند هفته پیش او در گفتگو با زوکربرگ از طریق تلفن در مورد Facebook سیاست های نژاد, انتخابات و موضوعات دیگر. پس از آن او گفت که او فکر می کرد که در حالی که زوکربرگ و دیگر تکنولوژی رهبران به طور کلی به معنای خوب او فکر نمی کنم آنها واقعا درک چگونه مضر محصولات خود را می تواند.

“من فکر نمی کنم آنها واقعا می تواند معنی “Black Lives Matter’ زمانی که آنها را در سیستم قرار داده است که مردم سیاه و سفید در معرض خطر” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de