کره جنوبی رکورد 48 جدید COVID-19 موارد برخی در خارج از سئول

covid 19 cases in south korea, covid 19 cases in seoul, covid 19 death in south korea, latest news on coronavirus outbreakآن گفت: 24 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری شده اند که در مرکز این کشور شیوع از اواخر ماه مه. (عکس از آسوشیتدپرس)

کره جنوبی گزارش کرده است 48 مورد جدید از COVID-19 به عنوان مقامات بهداشتی مبارزه حاوی یک تجدید حیات است که پاک کردن برخی از کشور سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز یکشنبه به ارمغان آورد ملی caseload به 12,421 تایید عفونت از جمله 280 مرگ و میر.

اخبار مرتبط

آن گفت: 24 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری شده اند که در مرکز این کشور شیوع از اواخر ماه مه.

ده نفر دیگر گزارش شده از مرکزی شهرستان دأجئون نشان می دهد که این ویروس شروع به گسترش به طور گسترده تر ظاهرا به عنوان یک نتیجه از افزایش فعالیت عمومی و خوشنودی اجتماعی فاصله.

این KCDC گفت: نزدیک به 200 عفونت تا کنون شده است مربوط به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول که عمدتا استخدام افراد بیش از 60. هفتاد و موارد دیگر در ارتباط بودند به یک جدول باشگاه تنیس در بخش دیگری از سئول که در آن عضو نیز به تصویب ویروس در یک کلیسا.

مقامات بهداشتی زودتر صدها موارد مرتبط nightspots, e-commerce کارگران و اجتماعات کلیسا.
در حالی که برخی از کارشناسان می گویند این کشور باید reimpose قوی تر اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از کاهش آنها در اواسط ماه مارس مقامات شده اند و تمایلی به انجام این کار بیش از نگرانی از صدمه زدن به یک اقتصاد در حال حاضر شکننده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de