اسپانیا باز می شود مرز به گردشگران; تهمت می خواهد کمتر تست

بارسلونا ژوئن 21

اسپانیا بازگشایی مرزهای خود به گردشگران اروپایی روز یکشنبه در یک پیشنهاد به kickstart اقتصاد خود را در حالی که برزیل و آفریقای جنوبی تلاش می کند با افزایش عفونت کروناویروس.

تجمع در مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: دولت آمریکا برای کاهش تست برای این ویروس ظاهرا برای جلوگیری از unflattering آمار پیش از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر است.

رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که گسترش جهانی ویروس شتاب پس از بالا روزانه از 150,000 مورد جدید گزارش شده در هفته گذشته.

جدید کروناویروس آلوده بیش از 8.8 میلیون نفر کشته و بیش از 464,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. از تعداد واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از موارد رفتن تست نشده.

در یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفته است که دولت او برای آرام کردن ویروس تست. او گفت که ایالات متحده را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر اما “بد” است که آن را در بر داشت بیشتر موارد.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.’? عفونت هنوز وجود داشته باشد, البته, اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه باید خجالت چگونه بسیاری از موارد و مرگ و میر بودند در واقع اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا است که در صدر جهان در هر دو دسته تا کنون.

کارشناسان بهداشت می گویند آزمایش coronavirus باید افزایش کلی تعداد موارد چون افراد آلوده نمی خواهد می دانم که آنها باید قرنطینه خود را.

شیوع آلوده 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده کشته شدن نزدیک به 120,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این کمپین از جو بایدن تهمت دموکراتیک رقیب در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری را متهم به تهمت “قرار دادن سیاست پیش از ایمنی و رفاه اقتصادی مردم آمریکا”.

اسپانیا در روز یکشنبه به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری پس از سه ماه از مستند, اجازه می دهد آن 47 میلیون نفر از ساکنان آزادانه به سفر در سراسر کشور برای اولین بار پس از 14 مارس ،

اسپانیا نیز کاهش یافته است 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از بریتانیا و کشورهای اروپا بدون ویزا شنگن سفر منطقه برای افزایش آن حیاتی بخش گردشگری.

اما این تنها قطره ای از مسافران در مادرید فرودگاه که در حالت عادی ماه ژوئن خواهد بود و شلوغ.

“این آزادی که ما در حال حاضر نه نیاز به توجیه سفر ما به دیدن خانواده و دوستان ما این بود که چیزی که ما واقعا به دنبال به جلو به” 23 ساله پدرو دلگادو گفت: در هنگام ورود از اسپانیا جزایر قناری.

ویروس, موارد, افزایش, اما, در, برزیل, آفریقای جنوبی, ایالات متحده و کشورهای دیگر به خصوص در آمریکای لاتین است.

برزیل وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد افزایش یافته است توسط بیش از 50 ، 000 در یک روز.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است کمرنگ جلوه دادن خطرات ویروس حتی به عنوان کشور خود دیده است و نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر در سه ماه دوم بالاترین مرگ و میر در جهان است.

آفریقای جنوبی گزارش داد یک روز از 4,966 موارد جدید در روز شنبه و 46 مرگ و میر. با وجود افزایش رئيس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد بیشتر شل شدن یکی از دقیقترین مستندات. قمار, سالن های زیبایی و نشسته و خدمات رستوران دوباره باز خواهد شد.

در ایالات متحده این ویروس به نظر می رسد به گسترش در سراسر غرب و جنوب. آریزونا گزارش 3,109 عفونت های جدید فقط کوتاه از روز جمعه ضبط و 26 مرگ و میر. ایالت نوادا نیز در گزارش جدید با کیفیت بالا از 445 موارد است.

در اروپا یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در شمال آلمان به تنهایی 1,029 موارد بنابراین دولت منطقه ای صادر قرنطینه برای همه 6,500 کارگران و مدیران و اعضای خانواده در Toennies پردازش گوشت تسهیلات در ردا-Wiedenbrueck.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت اعلام خواهد شد در هفته آینده, آیا بریتانیا را به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای مردم باقی می ماند 2 متر (6½ فوت) از هم جدا.

گروه های کسب و کار در حال لابی کردن برای که به طور قطع به 1 متر (3 فوت) به آن را آسان تر برای بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و مدارس, اما همچنین می تواند منجر به عفونت بیشتر.

بریتانیا و اروپا بالاترین ویروس مرگ و میر — جهان سوم-بالاترین — در بیش از 42,500 مرده است.

در آسیا چین و کره جنوبی در گزارش جدید کروناویروس موارد جمعه در شیوع بیماری است که تهدید به مجموعه خود را بهبود.

مقامات چینی گزارش جدید 25 مورد تأیید — 22 در پکن و سه کشور همسایه استان هبی.

آنها گفتند: 2.3 میلیون نفر تست شده برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار. مینگ مقبره یک سایت توریست غربی پکن شد و اختتامیه آن مناطق داخلی به عنوان یک احتیاط.

در کره جنوبی مقامات گزارش 48 مورد جدید. نیمی بودند در پایتخت سئول. ده بودند در مرکز شهر Daejong نشان می دهد که ویروس پخش شد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان مستند اقدامات آرام هستند.

نزدیک به 200 عفونت شده اند ترسیم شده به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول و حداقل 70 عفونت های دیگر هستند و به تنیس روی میز باشگاه وجود دارد اما مقامات کره جنوبی تمایلی به اجرای قوی تر اجتماعی فاصله برای جلوگیری از صدمه زدن به کشور را اقتصاد شکننده. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de