شاهدان گفت: یک مرد رفت و در داد و بیداد در حدود 1800 GMT در Forbury باغ سلاح سرد مردم در تصادفی که تا به حال جمع آوری شده در این پارک در تابستان آفتابی شب خواندن است که در حدود 40 مایل (65 متر) در غرب لندن است.

25 سال از خواندن دستگیر شد به ظن قتل پلیس گفت که آنها به دنبال هر بیشتر میکند.

“وجود دارد هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که وجود دارد این است که هر بیشتر, خطر, به, با این حال ما می خواهیم مردم هوشیار باشند و گزارش هر چیزی مشکوک با تماس با پلیس” کارآگاه رئیس سرپرست Ian Hunter گفت.

“این است که در حال حاضر در حال درمان به عنوان یک تروریسم حادثه با این حال ماموران در حال نگه داشتن یک ذهن باز به عنوان انگیزه این حادثه و در حال پشتیبانی شده توسط همکاران از مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق است.”

یک شاهد که صحبت می کرد به بی بی سی لارنس مخمر گفت: این حمله زمانی آغاز شد که یک مرد به طور ناگهانی نوسان به سمت یک گروه از حدود هشت تا 10 دوستان و شروع سلاح سرد آنها را “تا سه او کردم تا به طور کامل از آبی او بسیار بد”.

مخمر گفت: ضارب قفل شده است و چشم او و شخص او با آغاز شده و به سوی آینده, اما آنها فرار به ایمنی در نقطه ای که مرد پشت به حمله یک گروه دیگر. وقتی که همه شروع به در حال اجرا از صحنه مهاجم فرار از پارک مخمر گفت.

“افکار من با تمام کسانی که تحت تاثیر این حادثه هولناک در خواندن و با تشکر از خدمات اورژانس در صحنه” نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

‘عمیقا تکان دهنده’

فیلم ارسال شده در توییتر نشان داد امدادگران با عجله برای کمک به حداقل سه نفر که خونریزی بر روی زمین است. ایسنا قادر به بررسی این فیلم به طور مستقل.

مت Rodda یک نماینده مجلس که نشان دهنده مطالعه در بریتانیا در پارلمان اروپا گفت: این پارک واقع در یک منطقه تاریخی شهر بود و به طور معمول مشغول شنبه شب.

“این مردم استفاده می شود به نشستن و ملاقات با دوستان و بدیهی است که در این لحظه مردم شده اند در جلسه وجود دارد, اجتماعی رعایت فاصله و فقط چت به دوستان مسالمت آمیز در پارک” Rodda گفت اخبار آسمان.

“این حادثه اتفاق افتاده در این نوع از محیط زیست پس این واقعا عمیقا تکان دهنده برای مردم محلی.”

زمان coronavirus محدودیت معنی مکانهای مانند میخانه بسته هستند بنابراین بسیاری از مردم در بریتانیا جمع آوری در پارک در شب برای دیدار با دوستان.

رئیس شورای محلی قدرت در خواندن, Jason براک گفت: افکار خود بودند “و خانواده های تمام کسانی که کشته و یا مجروح شده اند.”

این حمله در خواندن در محل سایت از یک زندگی ماده ضد نژادپرستی تظاهرات در شهر پیشتر در روز شنبه اما پلیس گفت: آن متصل نیست.

“شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها که این حادثه در ارتباط بود به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضی که صورت گرفت در خواندن این بعد از ظهر” شکارچی گفت. “من می توانم تایید می کنند که این حادثه است نه متصل. آن رخ داده است حدود سه ساعت پس از اعتراض داشتند به این نتیجه رسیدند.”

برخی از 36 نفر کشته شدند در چهار حمله در بریتانیا متهم توسط مقامات تروریسم در سال 2017 ترین مرگبار که رخ داده است در پایان یک کنسرت توسط ما خواننده آریانا گراند در منچستر در شمال انگلستان با حملات دیگر در پل لندن و در نزدیکی پارلمان.

سال گذشته دولت کاهش داد و تروریزم تهدید به سطح “قابل توجهی” به معنی یک حمله است به احتمال زیاد از “شدید”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net