تهمت می زند تظاهرات در دفاع همه گیر پاسخ به کوچکتر جمعیت در تولسا تجمع

رئیس جمهور که عضویت در جمعیت های بزرگ و پیش بینی کرده بود او اولین تجمع در ماه خواهد بود, حماسه شکایت کرده است که رسانه ها تا به حال دلسرد شرکت کنندگان از آمدن و ذکر رفتار بد از معترضان در خارج اما نه به طور خاص اذعان به این واقعیت که بسیاری از کرسی ها در 19,000-صندلی BOK مرکز عرصه خالی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال استفاده از این رویداد را به حرکت بازگشت به مبارزات انتخاباتی خود را پس از آمدن به زیر آتش خود را برای پاسخ به coronavirus و به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

کوچکتر از حد انتظار جمعیت او را دزدیدند حداقل در حال حاضر از توانایی برجسته شور و شوق برای نامزدی خود را به عنوان یک مزیت بیش از او انتظار دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که اجتناب کمپین بزرگ حوادث.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خار کنار انتقاد برای او تصمیم به برگزاری اولین رالی پس از 2 مارس در تولسا, سایت کشور را خونین ترین شیوع نژادپرستانه و خشونت علیه سیاه آمریکایی ها در 100 سال پیش.

رئیس جمهور که تشویق یک نظامی در واکنش به تظاهرات در سراسر کشور در حالی که گرفتن انتقاد برای نشان دادن همدلی بیشتر برای گرفتاری های سیاه و سفید آمریکایی با انتقاد برخی از تظاهرات.

“این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت آثار ما – ما آثار زیبا – پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و کنترل کل. ما نه منطبق,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

خواه رئیس جمهور انتهایی بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در نظر سنجی های پیش از انتخابات ماه نوامبر. بایدن دارای چکش تهمت خود را برای پاسخ به همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود پاسخ گفت که بیشتر از تست به حال منجر به شناسایی بیشتر موارد به ظاهر به او وغصه.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به … پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” او گفت:. “من گفت:, من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.'” یک مقام کاخ سفید گفت: “بدیهی است که شوخی” است که با سخن گفتن.

ساعت قبل از تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد شش نفر از اعضای آن پیشرفت تیم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. تنها تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان عینک ماسک داخل آرنا.

اوکلاهما به گزارش موج جدید COVID-19 عفونت در روزهای اخیر این ایالت را به وزارت بهداشت هشدار داد که شرکت کنندگان در صورت افزایش خطر ابتلا به ویروس.

“من در مورد آن نگران نیستم. من فکر می کنم این بیشتر یک فریب” گفت: شرکت کنندگان خواهد Williams, 46, در مورد coronavirus سوال که چرا دموکرات ها نمی شد بیشتر در مورد افرادی که از مواد مخدر استعمال بیش از حد. ویلیامز نمی پوشیدن ماسک.

رئیس جمهور غیر منتظره پیشنهاد کرد که خود گفتار به نیمه خالی عرصه نمی شد بهترین خود را.

“تا کنون امشب من متوسط” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تغذیه انرژی از گروه های کاری او شده است قادر به انجام پس از همه گیر متوقف جوید.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. شما در حال رزمندگان. با تشکر از شما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت پر از مردم با پوشیدن لباس قرمز, تی شرت, کمپین امضای رنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات گفته بود قبل از این رویداد است که تقاضا به مراتب پیشی گرفته ظرفیت محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس لغو آدرس به یک انتظار “سرریز” جمعیت خارج از عرصه پس از “معترضان با دخالت حامیان” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت.

تصاویر تلویزیون نشان داد یک دوجین یا بیشتر تهمت حامیان در “سرريز” منطقه تماشای این رویداد در یک صفحه نمایش بزرگ.

وجود دارد برخی از لغو کردند در خارج از رویداد بین زندگی توجه معترضان و تهمت حامیان.

“نژادپرستان به خانه زد:” یک زن با پوشیدن لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن.

Tulsa پلیس گزارش دستگیری یک زن با پوشیدن یک تی شرت خواندن “من نمی توانم نفس بکشم” از یک رویداد خصوصی منطقه پس از او حاضر به ترک.

یک گروه کوچک از مردان مسلح دیده می شود می تواند در خارج از این رویداد. یکی از آنها گفت آنها وجود دارد در مورد “antifa” معترضان خشونت تبدیل شد و با استفاده از مخفف “ضد facist.”

کشور و نژادی تقسیم می ماند سیاسی آسیب پذیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را “نظم و قانون” در واکنش به این اعتراضات باعث فلوید مرگ قرار داده است او را در تقابل با دیدگاه اکثر آمریکایی ها.

پس از انتقاد شدید تهمت به تعویق افتاد این تجمع با در روز به طوری که آن را همزمان با سالگرد ژوئن 19 بزرگداشت پایان برده سیاه و سفید در ایالات متحده است.

روز جمعه او را تهدید نامشخص عمل در برابر هر گونه “معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes” که در سفر به اوکلاهما یک هشدار است که مبارزات انتخاباتی خود گفته بود نه هدف در تظاهرات مسالمت آمیز. منتقدان را متهم به تهمت از تلاش برای دامن زدن به جنگ است.

کاخ سفید و تهمت کمپین مقامات تا به حال تا حد زیادی رد نگرانی ها در مورد تجمع سلامت ایمنی و گفت ماسک و ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود. اما شرکت کنندگان ملزم به چشم پوشیدن از حق خود شکایت اگر آنها قرارداد coronavirus در این رویداد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de