US economy, President Donald Trump, US unemployment rate, America coronavirus pandemic, retail sales, credit card spendingمغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد او به کاخ سفید در نوامبر 3 انتخابات است.

PTI: اقتصاد ایالات متحده در حال انجام است “شگفت آور” خوب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: تاکید بر این که آمریکا شاهد “ثبت تنظیمات” اعداد در نظر شغل. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در نظرات شنبه در حالی که در پاسخ به یک سوال در اقتصاد ایالات متحده است که بروز بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این کشور نرخ بیکاری در آوریل بود 14.7 درصد بود که بالاترین سطح از سال 1948. با علاوه بر این از 2.5 میلیون شغل ماهانه نرخ کاهش یافته و به 13.3 درصد است.

اخبار مرتبط

اقتصاد از دست داده بود 22.1 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل هنگامی که اکثر نقاط ایالات متحده تحت مستند با توجه به شیوع کروناویروس. در برخی از کسب و کار بازگشایی و rehiring از کارگران برداشت کرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده بود اعداد به عنوان با تاکید بر کار خوب دولت او انجام شده است.

اقتصاد ایالات متحده در حال انجام است بطرز شگفت انگیزی خوب مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

من می گویند که اعداد است که ما در حال انجام در حال ضبط-تنظیم اعداد. ما رکورد تنظیم شده او گفت:.

ما رکورد-تنظیم به عنوان شما می دانید تعداد فروش خرده فروشی; که درست از آب در آمد. اقتصاد ایالات متحده در حال انجام است بسیار خوب تهمت تأکید کرد.

زودتر کوین Hassett ارشد مشاور رئیس جمهور و رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی در کاخ سفید با سی ان ان گفت که اقتصاد کشور در حال آمدن است راه سریع تر از یک فکر است.

در حال حاضر من فکر می کنم اقتصاددانان باید فروتن و می دانیم که زمانی که ما 17 متحده که در آن کارت اعتباری هزینه های بالا که در آن در سال گذشته بود در حال حاضر که آن را نشان می دهد که این اقتصاد است که واقعا آینده راه سریع تر از من فکر کردم Hassette گفت.

در همان زمان او اذعان کرد که اقتصاد ضربه خواهد بود اگر بود که موج دوم coronavirus.

اگر وجود دارد یک دوم flare-up که شما می دانید شما را بزرگتر از آنچه دیده ایم و اقتصاد را به حرکت به سمت بیشتر shutdown, او گفت:.

رئیس جمهور تهمت است که با تمرکز بر ایجاد یک اقتصاد قوی ترین اقتصاد است که ما تا به حال, او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید در روز جمعه.

من فکر می کنم که او تا به حال مقدار زیادی از موفقیت انجام است که از طریق ژانویه. من فکر می کنم که این ویروس در طرح میتوانست به آن است. اما باز گشت است که راه سریع تر از چیزی که فکر می کردم.

دوباره متوسط اقتصاددان از دست رفته ده میلیون شغل در آخرین گزارش اشتغال. و من فکر می کنم به همین دلیل ما در حال آمدن به طوری سریع است که اقتصاد بسیار قوی بود در ماه ژانویه, او گفت:.

من نه تا به حال او می گویند ما نیاز به انجام این به این دلیل من می خواهم برای برنده شدن در انتخابات. من هرگز شنیده ام او را می گویند که هنگامی که او گفت: در پاسخ به یک سوال.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد او به کاخ سفید در نوامبر 3 انتخابات است. آمریکا بدترین کشور آسیب دیده از این بیماری همه گیر. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات وجود دارد بیش از 2.2 میلیون coronavirus موارد در آمریکا با بیش از 119,000 مرگ و میر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net