ما بیمارستان ها در ضربه سخت مناطق گام تا استفاده از استروئیدها در sickest COVID-19 بيمار

این حرکت نشان میدهد که چگونه این بیماری همه گیر در حال تغییر است راه بیمارستان کار حداقل در مورد COVID-19 بيمار.

به طور سنتی, پزشکان منتظر اطلاعات دقیق منتشر شود در یک همکار مجله – و یا دستورالعمل از جوامع پزشکی – قبل از در آغوش یک درمان جدید به طوری که آنها بهتر می تواند ارزیابی خطرات در برابر مواد مخدر مزایای. ضرورت coronavirus همه گیر و عدم وجود درمان های دیگر تغییر کرده اند کسانی که در محاسبات.

دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است به کاهش خطر مرگ به شدت بیمار COVID-19 بيمار در آنچه محققان در حال اجرا محاکمه رسما به عنوان “دستیابی به موفقیت بزرگ.”

از دانشگاه آکسفورد محققان در انتشار اخبار گفت که دگزامتازون کاهش نرخ مرگ و میر حدود یک سوم در میان COVID-19 بيمار نيازمند مکانیکی تنفس کمک و یا اکسیژن است. بریتانیا وزارت بهداشت در حال حاضر تایید شده استفاده از آن در دولت-اجرای خدمات سلامت.

“این احساس تقریبا غیر اخلاقی به استفاده از مواد مخدر گفت:” دکتر Kartik Cherabuddi یک بیماری عفونی پزشک متخصص در دانشگاه فلوریدا (UF) دانشکده پزشکی.

UF گینسویل بیمارستان خود را به روز COVID-19 دستورالعمل درمان از روز شنبه به عبارتند از: استفاده از دگزامتازون. آن را قبلا استفاده می شود بسیار ارزان عمومی پزشکی صرفهجویی برای آن دسته از بیماران است.

Cherabuddi اشاره کرد که او در بیمارستان – و بسیاری دیگر – به طور مشابه شروع درمان COVID-19 بيمار با جلعاد علم داروی ضد ویروسی remdesivir بر اساس داده ها از انتشار اخبار.

A pharmacist displays an ampoule of Dexamethasone at the Erasme Hospital amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in Brussels, Belgium, June 16, 2020. Reuters

یک داروساز نمایش یک آمپول دگزامتازون همراه در Erasme بیمارستان در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع برسلز, بلژیک در ژوئن 16 سال 2020 است. ایسنا

که به مواد مخدر که بر خلاف دگزامتازون بود هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط تنظیم کننده برای هر شرایط دیگر کوتاه بیمارستان بازیابی بار در یک کارآزمایی بالینی است. آن نیست که یک اثر در مرگ و میر.

چندین بیمارستان سیستم از جمله نیویورک Northwell بهداشت و دانشگاه واشنگتن (UW) تا به حال شده است با استفاده از استروئیدها در COVID-19 بيمار به عنوان استاندارد مراقبت – پزشکان بوده و تجویز آن را مورد به مورد و بر اساس. وجود دارد برخی از نگرانی های آن می تواند منجر به نتایج بدتر به دلیل آن سرکوب سیستم ایمنی بدن.

“برای ما مورد تعداد کم هستند و وجود دارد نه فشار زیادی به انجام چیزی جدید” گفت: UW,,,, Dr Mark Wurfel که مشتاق به دیدن نهایی داده. مکان هایی مانند فلوریدا و اوکلاهما که در آن COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش هستند تحت فشار بیشتری است.

“ضرورت داشتن صدها و شاید هزاران بیمار COVID بيماران در بيمارستان و Icu تغییرات حساب دیفرانسیل و انتگرال. بسیاری از زندگی می تواند ذخیره شود اگر نتایج آزمایش واقعی هستند” Wurfel اضافه شده است.

AdventHealth است که نزدیک به 50 بيمارستان در نه ایالت شده است با استفاده از دگزامتازون برای COVID-19 بيمار در هواکش با موفقیت از اوایل آوریل گفت: دکتر ادواردو اولیویرا اجرایی, مدیر پزشکی برای مراقبت بحرانی برای AdventHealth مرکزی فلوریدا منطقه است.

در آن هشت بیمارستان در منطقه اورلاندو اولیویرا گفت: میزان مرگ و میر برای بیماران نیاز به هواکش حدود 26 درصد “پایین تر از تقریبا هر دیگر گزارش شده مرگ و میر در ادبیات در حال حاضر.”

او اشاره کرد آن را دشوار است به دانستن این که آیا این موفقیت بود با توجه به استفاده از استروئید.

پس از بررسی و مطالعه بریتانیا آزادی و محاکمه پروتکل های ظهور و گسترش آن دگزامتازون استفاده نیز عبارتند از بیماران دریافت حمایت اکسیژن اما نه در هواکش.

Dr برنت قهوه ای, مدیر پزشکی از دانشگاه اوکلاهما را به واحد مراقبت های ویژه گفت: بیمارستان اضافه شده استروئید برای درمان آن دستورالعمل برای بیماران در بخش مراقبتهای ویژه این هفته است. اوکلاهما یکی از چندین ایالت آمریکا با سرعت در حال افزایش coronavirus موارد است.

“ما تغییر عمل به طور کامل. این نوع در مورد چهره,” او گفت:. “اما ما خوشحال هستیم که به چیزی است که به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de