والنسیا کسب اولین پیروزی پس از بازگشت

والنسیا به جلو رودریگو مورنو نگاه به گل زود هنگام اما هدف این بود که حکومت برای آفساید پس VAR بررسی است که در زمان بیش از دو دقیقه نیز تا به حال یک هدف ربوده دور توسط فن آوری در پنجشنبه 3-0 شکست در رئال مادرید.

Guedes قرار داده و سمت خانه در مقابل به جای آن در 12 دقیقه در برابر اواسط جدول اوساسونا و سپس پرتغال بین المللی ارائه کمک برای رودریگو به دو برابر سرب در 35.

والنسیا باقی می ماند هشتم اما پیروزی نفس زندگی را به امید خود را از بالا به چهار پایان و صلاحیت لیگ قهرمانان مصرف آنها را به 46 امتیاز شش پشت چهارم قرار داده شده سویا.

قبلا Celta Vigo کوبید Alaves 6-0 به جلو و پاک کردن از منطقه سقوط, ساخت بسیاری از بازدید از سمت داشتن مارتین Aguirregabiria ارسال در نیمه اول.

Jeison Murillo رهبری Celta در مقابل پس از 14 دقیقه از گوشه ای خود را قبل از گلزن برجسته Iago Aspas تبدیل مجازات ساخت جبران spurning یک نقطه ضربه در 0-0 قرعه کشی در رئال وایادولید در اواسط هفته.

Celta پیچ خورده چاقو بیشتر پس از Aguirregabiria اخراج به عنوان Rafinha به ثمر رساند و دو بار در دو دقیقه قبل از استراحت به آن را 4-0 قبل از حاصل کار دو تیم.

نولیتو لذت بردم ایده آل بازگشت و در اولین مسابقه خود را برای Celta پس از امضای قرارداد از سویا در اواسط هفته با یک پنالتی پس از آن گذاشته و روی یک پاس برای سانتی مینا برای تکمیل این مسیر در 86.

Celta بودند معلق در هوا در یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط قبل از لگد کردن اما پیروزی آنها را گرفت تا 16 در 30 امتیاز چهار جلوتر از 18-قرار داده رئال مایورکا با هشت بازی باقی مانده است. Alaves هستند 13th در 35.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de