که اروپا و آمریکا خطرناک فاز’ از شیوع بیماری همه گیر به عنوان گسترش

Coronavirus موارد مشخصی به شدت در سراسر جنوب آمریکا و غرب به خصوص در ایالات متحده است که سست محدودیت در کسب و کار چند هفته پیش.

در فلوریدا, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و آریزونا روزانه فقره جدید کروناویروس موارد به بالاترین سطح خود را از این بیماری همه گیر در این هفته. تگزاس است که دیده می شود موارد شناخته شده در ماه گذشته, شد, ششم دولت به پیش افتادن از 100,000 موارد با توجه به نیویورک تایمز پایگاه داده از ما موارد است.

در سراسر کشور وجود دارد نشانه آن است که شرکت های بزرگ و تیم های ورزشی شد تغییر برنامه های خود را به عنوان موج جدید پدید آمده است.

اپل گفت که به طور موقت بسته شدن 11 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر چهار متحده در میان یک چشم انداز مثبت در موارد. AMC سرگرمی معکوس البته در آن ماسک سیاست جمعه گفت: در حال حاضر نیاز مراجعان به سایش پوشش صورت در زمانی که سینما بازگشایی ماه آینده.

دو لیگ بیس بال باشگاه فیلادلفیا فیلیز و تورنتو بلو جیز و حرفه ای هاکی تیم خلیج تمپا رعد و برق به طور ناگهانی تعطیل امکانات آموزشی در فلوریدا بیش از نگرانی هایی که این ویروس بود و تهدید بازیکنان ایمنی.

در سراسر جهان, چشم انداز حاوی coronavirus بدتر شده است. یک بیماری همه گیر است که تا به حال تعریف شده است در اوایل با یک سری از تغییر epicentres — از جمله ووهان چین; ایران; ایتالیا; اسپانیا; و نیویورک در حال حاضر توسط یک گسترده و در حال گسترش دامنه. هشتاد و یک ملت دیده می شود رشد موارد جدید بیش از دو هفته گذشته. تنها 36 دیده می شود کاهش می یابد.

“بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن او در توصیف این مرحله جدید از ویروس. “کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد خود را. اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است. آن است که هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس هستند.”

Biking, shopping and strolling in downtown Delray Beach, Fla, Jun 17, 2020. The New York Times

دوچرخه سواری, خرید و قدم زدن در مرکز شهر دلری بیچ فلوریدا, ژوئن 17, 2020. نیویورک تایمز

یک جدی درس ویروس’ سرسختی آمد که در آن مقامات به تازگی اعلام کرد که آنها تا به حال مغلوب ویروس — تنها برای دیدن آن خروش در پکن پایتخت. که شهر از 21 میلیون نفر مواجه است محدودیت های جدید در سفر و تمدید تعطیلی مدارس. سئول, کره جنوبی همچنین گزارش داد یک موج جدید در موارد جمعه.

برای هفته ما شده است به آرامی اما مصمم به بازگشت به آن قبل از همه گیر وجود در میان بحران اقتصادی. کسب و کار بازگشایی اردوهای تابستانی آغاز شده و خرده فروشی کارگران بازگشت به فروشگاه.

اما تلاش برای تقویت اقتصاد با آوردن بیشتر مردم به کار ممکن است اتفاق می افتد بیش از حد به زودی به گفته کارشناسان هشدار داد که چشم انداز اقتصادی در ایالات متحده باقی می ماند شدید نامشخص است.

اریک Rosengren رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو بوستون و با نفوذ policymaker در بانک مرکزی, سیستم, اشاره افزایش caseloads در کارولینای جنوبی و فلوریدا به او هشدار داد از تاثیر اقتصادی کشورهای بازگشایی قبل از این ویروس را تحت کنترل. تنش بین غلت اقتصاد و جهانی همه گیر باقی مانده استارک.

“من انتظار جهش اقتصادی در نیمه دوم سال به کمتر از امیدوار بود در ابتدا از همه گیر” Rosengren گفت: با استناد به این ویروس در ادامه گسترش و شتاب از موارد جدید در بسیاری از کشورهای.

در سراسر جهان خطرات ضرب به عنوان سازمان ملل بازگشایی اقتصاد خود را.

در هند قرار می گیرد که همه 1.3 میلیارد دلار از شهروندان خود را تحت یک مستند — سپس با انتقال به بازگشایی حتی با آن تیره و تار بهداشت عمومی سیستم در نزدیکی نقطه شکستن — مقامات گزارش یک رکورد تعداد موارد جدید این هفته. و این ویروس در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در پاکستان و بنگلادش است.

برخی از کشورها که در آن caseloads تا به حال به نظر می رسد مخروطی — از جمله اسرائیل سوئد و کاستاریکا — در حال حاضر به تماشای آنها افزایش یابد.

موارد همچنان به افزایش در سراسر بسیاری از ما با new single-بعد عفونت پرونده در گزارش نه متحده است. گسترده تر تست شده است بدون شک بازی برخی از نقش در افزایش در تعداد موارد شناخته شده. اما رشد hospitalisations و افزایش نرخ مثبت آزمایش در مقایسه با کل آزمون در بسیاری از این کشورها روشن است که این ویروس مواج کنترل نشده در سراسر بسیاری از کمربند خورشید.

در آریزونا و تگزاس بیشتر مردم با کروناویروس در بیمارستان بستری هستند در حال حاضر از هر نقطه قبلی در این بیماری همه گیر. در یوتا درصد مثبت آزمایش در مقایسه با کل آزمون به بالاترین سطح در عین حال این ماه است. در نوادا درصد مثبت آزمایش به تازگی شروع به افزایش دوباره پس از بیش از یک ماه از پایدار کاهش می یابد.

دکتر جف Duchin سلامت افسر سیاتل و پادشاه کانتی واشنگتن در بیانیه ای گفت: روز شنبه که این منطقه تا به حال شاهد افزایش موارد در هفته گذشته آن را به عنوان اقدام به شل محدودیت. “همانطور که ما حرکت به فاز 2 و برای آینده قابل پیش بینی ما در معرض خطر خواهد بود و افزایش و نه کاهش” Duchin گفت. “COVID-19 نرفته است و ما باید مداوم خطر بسیار جدی است.”

سینما توقیف ماه به دلیل coronavirus تلاش کرده اند برای پیدا کردن یک تعادل بین درآمد و حصول اطمینان از ایمنی عمومی در میان یک بیماری همه گیر. برخی از شرکت ها به دنبال راهنمایی از دانشمندان و مورد نیاز کاربران را به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت برای ورود, اما آنها مواجه می شوند مقاومت از مشتریان که دیدن ماسک-پوشیدن به عنوان یک تخلف از آزادی شخصی.

Alamo Drafthouse سینما یک شرکت با 41 تئاتر در 10 متحده روز جمعه گفت که این امر نیاز به ماسک صورت در آن تئاتر “به جز در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن” گفت: ایمنی از مشتریان و کارگران نمی تواند به خطر بیافتد. “این است و نه سیاسی” تئاتر زنجیره ای گفت: در یک صدای جیر جیر.

Regal Cinemas پیوست AMC و آلامو در روز جمعه بعد از ظهر بیان کرد که تمام فیلم تئاتر کارکنان و مراجعان خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک. زنجیره ای که قبلا گفت: این امر نیاز به ماسک تنها در شهرستانها که موظف آنها گفت که ماسک یکبار مصرف خواهد بود ساخته شده در دسترس را به مشتریان که آنها مورد نیاز است.

اما رقیب های زنجیره ای, Cinemark, شروع بازگشایی برخی از تئاتر در تگزاس در روز جمعه بدون نیاز به ماسک صورت. “این یک کشور بزرگ در خارج وجود دارد” علامت Zoradi, Cinemark رئیس اجرایی گفت: سرگرمی, اخبار سایت, آخرین مهلت روز چهارشنبه. “مکان وجود دارد که ممکن است به آن نیاز دارد. کالیفرنیا ممکن است یکی. اگر آن مورد نیاز در کالیفرنیا ما رعایت آن است. وجود دارد دیگر مکان هایی مانند تگزاس که در آن مورد نیاز نیست. در این موارد ما به شدت توصیه می شود اما نه به آن نیاز دارد.”

بیش از همه کسب و کار بودند دست و پنجه نرم کردن با این نوع از تصمیم گیری به عنوان دولت و قوانین سست و موارد افزایش یافته است. امکان تکرار دهانه و بسته شدن در حال ظهور بود.

در آریزونا Gila River هتل و کازینو بسته درهای خود را دوباره در این هفته پس از بازگشایی در اواسط ماه مه با روش های ایمنی در محل. این شرکت گفت که نزدیک به دو هفته “برای دیدن اینکه آیا افزایش اخیر در آریزونا COVID موارد متهم و به بررسی مجدد هر جنبه ای از عملیات خود را.”

حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش در بسیاری از کشورها وجود دارد دلیلی برای برخی از خوش بینی در مورد ملی تصویر کلی. Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده کاهش یافته و به حدود 700 روز از اوج بیش از 2000 نفر در روز و برخی از این کشور در سخت ترین-آمار مناطق را نشان داد بهبود پایدار. مورد جدید گزارش در ادامه به شاقول در سراسر بسیاری از شرق و از غرب میانه. شیکاگو و بوستون میلواکی دیترویت و نیویورک تمام مناطق همچنان به بهبود بخشد.

اما نیز وجود دارد نگران کننده علائم در همان مناطق. تعداد مورد شروع روند صعودی دوباره در کانزاس پس از هفته ها سقوط. La Crosse, ویسکانسین, منطقه در حال تجربه یک دوره از مواد منفجره مورد رشد. و مشکل جدید نقاط نابود و لگدمال شده است در بخش هایی از ایالت میسوری آیووا و پنسیلوانیا است.

همانطور که بیشتر آمریکایی ها بازگشت به روال عادی خوشه های در حال ظهور در مکان هایی که تا به حال شده است تا حد زیادی بسته است. بیش از 230 نفر به کلیسای پنطیکاستی در اورگان و دور خوشه های کوچکتر گزارش شد به تازگی در کلیساها در آلاباما ویسکانسین و غرب ویرجینیا است. شیوع بیماری نیز گزارش شده است به تازگی در یک پاندا اکسپرس رستوران در کالیفرنیا یک پیشرفت فروشگاه قطعات خودرو در کلرادو و در میان ورزشکاران در دانشگاه ایالتی کانزاس و دانشگاه تگزاس.

کارولینای جنوبی, اپیدمیولوژی دولت خواستن که ساکنان به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله است که به عنوان دولت شناسایی بیش از 990 مورد جدید از این ویروس در پنج شنبه. این ششمین بار در 10 روز است که دولت را شکست تک آن روز مورد ضبط.

“ما درک می کنیم که آنچه که ما در حال ادامه به درخواست از همه آسان نیست و بسیاری از آنها خسته از شنیدن همان هشدارها و مصرف همان روزانه احتیاطی” دکتر لیندا زنگ اپیدمیولوژی در بیانیه ای گفت:. “هر روز که ما را همه انجام بخشی از ما, ما در حال گسترش در طول مدت بیماری از دست رفته کار hospitalisations و مرگ و میر در کشور ما است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de