یوگا علاقه مندان در سراسر جهان جشن روز بین المللی یوگا در میان COVID-19 بحران

واشنگتن/پکن ژوئن 21

یوگا علاقه مندان از سراسر جهان روز یکشنبه خم و کشیده به انجام آساناهای مختلف در چندین مراسم با برخی از آنها به پیوستن به دیجیتال طرح و آنلاین زنده جلسات یوگا با توجه به کروناویروس همه گیر به علامت 6 روز بین المللی یوگا.

در لباس پوشیدن تی شرت و شلوار, مردم, برخی از آنها با پوشیدن ماسک صورت کشیده خود را در حالت های مختلف در یوگا رویدادهای برگزار شده در آمریکا, چین, انگلستان, ترکیه, پاکستان, افغانستان و نپال و چند کشور دیگر برای جشن گرفتن این مناسبت است.

در واشنگتن سفیر ایالات متحده Taranjit سینگ Sandhu پیوست مقامات سفارت و چند ستاره هالیوود برای جشن یوگا روز با مضمون “یوگا در خانه و یوگا با خانواده” در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما قادر به جشن می گیرند با تعداد زیادی از علاقه مندان به یوگا با توجه به وضعیت حاکم. به لطف فن آوری ما در ارتباط با هزاران نفر از مردم آنلاین از سراسر ایالات متحده” Sandhu گفت.

“یوگا یک نیروی وحدت درست به آن معنای تحت اللفظی. مردم در سراسر جهان فراتر از ملیت ها و فرهنگ ها را به رسمیت شناخته مزایای بسیار زیاد از یوگا. آنها را ساخته اند آن را بخشی از زندگی روزمره خود را,” او گفت:.

در چین یوگا روز پایین کلید امر با توجه به coronavirus بحران و بن بست نظامی در خط کنترل واقعی.

این رویداد اصلی برگزار شد در هند در پکن که در آن سفیر هند Vikram Misri led جشن با مشارکت هندی, دیپلمات های خارجی و خانواده های آنها.

Misri گفت: در این سال بین المللی یوگا روز “پر از چالش است”.

“حتی با چالش های ما با آن مواجه هستند ما تا به حال فکر یک رویداد کمی در یک مقیاس بزرگتر اما با اخیر شیوع کروناویروس یک بار دیگر در پکن ما به مقیاس پایین برنامه های ما آن را به یک رویداد کوچک,” او گفت:.

“با این وجود زمانی که تصاویری از این رود خانه وجود دارد خواهد بود یک سورپرایز برای بسیاری از دوستان ما در هند است که ببینید که ما در واقع موفق به بیرون آمدن و نگه دارید IYD خارج از منزل نه تنها با خانواده بلکه همچنین به دوستانی که ما خانواده گسترده” Misri اضافه شده است.

“در این زمان ارزش یوگا خیلی بیشتر از همیشه. تنش و گونه که بر ما در عصر COVID-19 می شاید خطاب به خوبی با روش yogic,” او گفت:.

در بریتانیا دیجیتال یک طرح و یک سری از آموزشی و آنلاین یوگا جلسات مشخص یوگا در روز یکشنبه.

هندی کمیسیون عالی در لندن سازماندهی دیجیتال طرح بازتاب هند باستان تمرین و بسیاری از مزایای آن در Westfield Stratford City, مرکز خرید در شرق لندن است.

آن را قبل آنلاین وبینار با عنوان “Ghar Ghar Se یوگا” با هماهنگی نهرو در مرکز لندن در پرتو اجتماعی فاصله هنجارها در جایی که جلوگیری از یک جماعت جنبه ای از جلسات یوگا.

“یوگا ارزشمند هند باستان تمرین با مزایای متعدد به سلامت جسمی و روانی گفت:” P N رانجیت کومار, مشترک, وزیر, وزارت, آیورودا, یوگا & Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی (AYUSH).

“با توجه به زمینه فعلی COVID-19 همه گیر از جمله محدودیت در حرکت مردم و رکود در فعالیت های اقتصادی, مزایای ارائه شده توسط یوگا تبدیل شده اند به خصوص مهم برای تندرستی جسمی و روحی. از اهمیت ویژه آن مزایای ثابت بر سلامت عمومی و افزایش ایمنی همراه با آن در سطح جهانی پذیرفته شده نقش به عنوان یک استرس منفجر یاخوردکننده” او گفت:.

سفیر هند به ترکیه سانجی پاندا توییتی تصویری از خود و همسرش Minati پاندا مختلف انجام آساناهای یوگا در هند سفارت ترکیب.

“پاندا مبارزه با بیماری همه گیر با #یوگا!!! جشن #YogaDay “یوگا برای سلامتی; یوگا در خانه” در حالی که در قرنطینه در هند خانه در آنکارا #MyLifeMyYoga” او هنوز توییتی.

در پاکستان اعضای هندی کمیسیون عالی در اسلام آباد تمرین آساناهای یوگا در محل آن وسیع ساختمان واقع در مرکز شهرستان.

“اعضای کمیسیون عالی هند در پاکستان با شور و شوق شرکت در #Internationalyogaday2020 جشن. #YogaAtHome و #YogawithFamily برای یک بدن سالم و ذهن صدا!” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

در سریلانکا هند کمیساریای عالی Gopal Baglay رئیس دفاع کارکنان و فرمانده ارتش سریلانکا Lt Gen Shavendra سیلوا و دیگر مقامات شرکت کننده در یوگا رویداد روز برگزار شد در SriLanka ستاد و ارتش در کلمبو.

“مارک این روز بین المللی یوگا اجتماعی فاصله بهداشت و پروتکل ها! کمیسیون عالی سازمان ویژه جلسه یوگا برای SL افسران & سربازان در همکاری با #SriLanka ارتش. نیروهای مسلح پرسنل 4m Panagoda & ترینکملی پیوست جلسه آنلاین #YogaDay” این ماموریت گفت: در یک صدای جیر جیر.

در کابل سفیر هند در افغانستان Vinay Kumar تأکید بر اهمیت تمرین یوگا برای زندگی بهتر و تحقق وحدت انسان با طبیعت است که حفظ تمام زندگی بر روی این سیاره است.

هند ماموریت در کابل توییتی ماسک-پوشیدن مردم انجام یوگا در سفارت در موضوع “یوگا در خانه”. خانه رویداد برنامه تلویزیونی آنلاین را برای دیگران به انجام یوگا از خانه های خود.

یوگا روز نیز جشن در بنگلادش که در آن a 7-minute جلسه آنلاین در یوگا انجام شد به طوری که مردم می توانند با عمل به آن از خانه در میان coronavirus بحران در کشور است.

21 ژوئن در نیمکره شمالی طولانی ترین روز است که به عنوان جشن بین المللی یوگا روز در سراسر جهان بعد از مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسید و در سال 2014 یک پیشنهاد مطرح شده توسط نخست وزیر نارندرا. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de