اپل WWDC 2020: iOS 14, watchOS 7 بازو مکینتاش و بیشتر انتظار می رود; در اینجا وقتی که و چگونه شما می توانید پخش زنده

WWDC 2020 WWDC سال 2020 را در یک کاملا جدید قالب آنلاین.

WWDC سال 2020 اپل بسیاری از مشخصات بالا توسعه دهنده متمرکز رویداد از سال آغاز و بعد امشب (10:30بعد از ظهر IST). با توجه به ادامه وضعیت همه گیر اپل نیست برگزاری هر در زمین رویداد این سال است. به جای WWDC سال 2020 را در یک کاملا جدید قالب آنلاین است که برای اولین بار در کوپرتینو.

اپل میزبان یک سخنرانی در روز افتتاحیه WWDC (22 ژوئن) که در آن از آن خواهد شد بحث در مورد همه چیز, نرم افزار از iOS به tvOS از watchOS به macOS. سخت افزار اطلاعیه های نادر در WWDC هر چند شما نمی توانید اعتصاب آنها را به طور کامل (در WWDC 2019 اپل اعلام کرده بود که مک نرم افزار refresh).

اخبار مرتبط

طبقه خواهد بود و سپس باز کرد تا برای چند روز آینده (تا 26 ژوئن) برای توسعه دهندگان و علاقه مندان برای به دست آوردن بینش به اپل نرم افزار و ایجاد زمینه های مناسب برای آنها چگونه می توانید بهترین استفاده را از این همه خود را از طریق برنامه ها و خدمات است.

اپل WWDC 2020: وقتی که و چگونه شما می توانید پخش زنده

WWDC سال 2020 سخنران خواهد بود که رهبری مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک خواهد شد و بصورت زنده به طور مستقیم از اپل پارک از طریق اپل صفحه حوادث در Apple.com. اپل نیز زندگی جریان نطق اصلی خود در صفحه یوتیوب. و یا شما می توانید آن را در اینجا.

تلویزیون اپل صاحبان می توانید دسترسی به WWDC سال 2020 سخنران زندگی می کنند جریان از طریق اپل حوادث نرم افزار.

WWDC سال 2020 رسیدگی خواهد شد و همچنین در دسترس از طریق اپل توسعه دهنده نرم افزار و اپل سایت به صورت رایگان برای تمام توسعه دهندگان.

در هند WWDC سال 2020 سخنران شروع خواهد شد در 10:30بعد از ظهر IST.

اپل WWDC 2020: چه انتظار می رود

iOS 14

اپل به ارمغان آورد سیستم گسترده ای تاریک در حالت, در میان چیزهای دیگر به آیفون با سیستم عامل iOS 13 اما آن را نیز برچسب گذاشته شده توسط همراه بسیاری از اشکالات. اپل صرف بخش بیشتری از سال گذشته (و حتی در این سال) رفع این اشکالات است. با iOS 14 اپل خواهد بود به دنبال تمرکز زیادی بر روی عملکرد همه جانبه و ثبات — بسیاری از گزارش ها به نظر می رسد نشان می دهد که.

در همان زمان شایعه شده است که اپل ممکن است اضافه کردن یک لیست نمایش آن در صفحه اصلی در iOS 14 که اگر درست خواهد بود یکی از بزرگترین تعمیرات اساسی به آی فون نرم افزار در سال است. این خواهد بود شبیه به آنچه که گوگل ارائه می دهد در آندروید. مانند آندروید در iOS 14 بنا به گزارش ها همچنین اجازه می دهد تا کاربران آیفون برای مرتب کردن برنامه ها در راه های متعدد از جمله یکی از طریق سیری پیشنهادات. شخص ثالث پشتیبانی از تصویر زمینه نیز ممکن است بر روی کارت (بله در نهایت). اپل همچنین ممکن است در نهایت اجازه می دهد تا کاربران آیفون مناسب برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی در iOS 14. iOS 14 بیشتر است گفت: به کاربران آیفون انعطاف پذیری برای تنظیم برنامه های شخص ثالث به صورت پیش فرض سیستم (بیش از برنامه های کاربردی اپل).

به عنوان است که معمولا مورد ما ممکن است برخی از برنامه های جدید معرفی شده در iOS 14. برخی از شایع هستند عبارتند از: مستقل برنامه تناسب اندام (که ظاهرا موسوم سیمور) و یک برنامه واقعیت تقویت (ظاهرا موسوم گبی). iOS 14 نیز گفت: به اضافه کردن برخی از ویژگی های جدید مانند CarKey (اجازه می دهد تا با استفاده از آیفون برای باز کردن قفل ماشین خود را) و پیشرفت به iCloud Keychain. نشانه گرفتن از گوگل, اندروید, اپل همچنین ممکن است اجازه می دهد تا کاربران آیفون برای سعی کنید از برنامه های خاص حتی بدون نصب آنها از طریق یک کلیپ جدید API در iOS 14.

در نهایت وجود دارد, همچنین شایعات که اپل ممکن است تغییر نام iOS 14 عنوان با iphoneos (14) احتمالا آن را به ایستادگی کردن از iPadOS 14.

iPadOS 14

اپل به اپل اختصاص داده شده خود را با سیستم عامل iPadOS 13 سال گذشته است. iPadOS 13 بود iOS 13 با اپل-ویژگی های خاص مانند دسکتاپ-کلاس مرور در سیاحت اکتشافی در افریقا با یک بومی مدیریت دانلود پشتیبانی از درایوهای خارجی, ماوس پشتیبانی و بیشتر. iPadOS 13 نیز آورده deep-down ادغام اپل مداد با iPad. در این سال با iPadOS 14 اپل انتظار می رود به ساخت بر کسانی که همه چیز و اضافه کردن ویژگی های مانند خودکار تبدیل دست نوشته به متن چیزی است که سامسونگ ارائه می دهد در توجه داشته باشید کهکشان 10 کهکشان قرص.

watchOS 7

اپل به اپل دیده بان خود اختصاص داده برنامه فروشگاه با watchOS 6 سال گذشته است. در این سال با watchOS 7 آن است که انتظار می رود به اضافه کردن برنامه های بیشتر به پلت فرم به علاوه آستین شایعه خواب ردیابی از ویژگی های ممکن است در نهایت آمدن هر چند که آیا یا نه اپل اعلام کرد آن را در WWDC سال 2020 و یا در کنار سخت افزار جدید در پاییز چیزی است که فقط زمان خواهد شد بگویید. یکی دیگر از شایعه ویژگی اکسیژن خون ردیابی هر چند این چیزی است که ما را به صبر و مراقب (احتمالش هست که اپل ممکن است منتظر اعلام اپل دیده بان به فاش کردن این ویژگی و همچنین).

tvOS 14

tvOS 13 به ارمغان آورد پشتیبانی از پروفایل های متعدد third-party game controllers و اپل ادغام موسیقی به تلویزیون اپل. شایعات در اطراف tvOS 14 کمیاب هستند هر چند اپل ممکن است شما معرفی کودکان و نوجوانان حالت به تلویزیون اپل با به روز رسانی های آینده. پس از همین نرم افزار نیز قدرت HomePod rumour has it که با tvOS 14 اپل در نهایت ممکن است اجازه می دهد تا برنامه ها و خدمات (شخص ثالث) مانند Spotify در برای کار کردن با Siri در آن هوشمند بلندگو.

macOS 10.16

macOS کاتالینا معروف (یا infamously بسته به اینکه چگونه شما آن را ببینید) کشته iTunes. اپل همچنین معرفی پروژه کاتالیست با کاتالینا به برنامه های اپل برای مک. درست مثل tvOS 14, شایعات در اطراف بعدی به روز رسانی عمده برای macOS کمیاب هستند اما همچنین می تواند علامت بزرگترین به روز رسانی در تاریخ اپل به دلیل این است که سال کوپرتینو است که انتظار می رود بخشی از راه با اینتل.

بازوی مکینتاش

اپل بنا به گزارش اعلام کند که آن را “تقریبا آماده” با آن بازو های مبتنی بر پردازنده های سفارشی برای مک در WWDC سال 2020 هر چند واقعی رایانه های مکینتاش طراحی شده توسط این تراشه های جدید نمی رود راه اندازی می شود قبل از سال آینده. به یاد داشته باشید اپل تا به حال مشابه آن اعلام کرد برنامه ای برای سوئیچ به پردازنده های اینتل (از پاور) برای رایانه های مکینتاش در WWDC سال 2005.

این پروژه داخلی موسوم به کالاماتا و اپل گزارش سه ARM-based Mac پردازنده های توسعه در حداقل. این پردازنده خواهد بود بر اساس بعدی آیفون (iPhone 12) A14 تراشه اما به طور خاص طراحی شده برای MacOS. اپل را گفته است کل آن مک, نمونه زیر بازو چتر پایان دادن به آن تکیه بر اینتل رفتن به جلو.

یک چیز بیشتر

اپل همچنین انتظار می رود برای مطرح مواضع خود در اطراف چگونه آن را ندارد (یا ندارد) مقابله با برنامه های شخص ثالث و توسعه دهندگان در پشت این برنامه ها در داخل برنامه ذخیره به خصوص وقتی که می آید به درآمد و اشتراک. اپل شده است و در زیر آتش خود را به ظاهر محدود کننده در فروشگاه App با سیاست های توسعه دهندگان شخص ثالث مانند Spotify در. یکی از زمینه های نگرانی است که 30 درصد برش اپل از اتهامات عنوان شده علیه برنامه خریدهای (و 15 درصد از اشتراک) از طریق فروشگاه App.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de