گاوبازی در حال حاضر بیمار در اسپانیا است که ضرب و شتم توسط lockdown

به جای coronavirus داد 4 ساله Extremeño غیر منتظره اجاره در زندگی است. والنسیا را مقدس نامیده می شد خاموش همراه با بخش عمده ای از یک گاوبازی اسپانیایی فصل است که به طور معمول اجرا می شود از مارس تا اکتبر.

اگر چه اسپانیا به پایان رسید آن COVID-19 وضعیت اضطراری یکشنبه گاو پرورش دهندگان و matadors در ادامه به قفل شاخ با یک جناح چپ دولت اسپانیا که متهم می کنند که مایل به استفاده از این اپیدمی به عنوان یک شتاب دهنده برای گاوبازی را حذف دائمی در راستای خواسته های رفاه حیوانات در ایران ،

“من برای پیدا کردن آن بسیار اسفناک است که فیستا از مردم اسپانیا تبدیل شده است به طوری سیاسی” گفت: شفق قطبی Algarra که صاحب Extremeño است و در میان تعداد کمی از زنان برای اجرای یک گاو نر که او در زمان بیش از درگذشت پدر در سال 2006. “ما در حال حاضر خودمان را پیدا فوق العاده ای تحت حمله از کشور اسپانیا, دولت, اما حداقل این بحران ایالات متحده در برابر سختی در راه است که من تا به حال دیده اند.”

Algarra آماده شده بود به ارسال 70 بولز در این سال به مبارزه در حلقه اسپانیا و جنوب فرانسه. به جای coronavirus مستند تا به حال منجر به ارسال 30 از آنها به کشتارگاه. او درآمد حدود 400 یورو یا 450 دلار برای هر حیوان گوشت. است که تنها یک دهم هزینه نگهداری آن در طول چهار سال است که در آن یک گاو نر در roams او نزدیک به 2000 هکتار زمین در حومه شهر خالی از اندلس جنوبی و بزرگترین منطقه از اسپانیا.

در حال حاضر Algarra نگه داشتن Extremeño و دیگر بولز در حالی که امیدوار گاوبازی می تواند به زودی راه اندازی مجدد. یک مادر می تواند درآمد هزاران نفر از یورو با ارائه شش گاو به صورت سنتی یا corrida با جهان معروف پامپلونا جشنواره پرداخت تا آنجا که از 15000 یورو برای هر حیوان Algarra گفت.

به پامپلونا, جشنواره, مشهور به دلیل آن گاو نیز اجرا خیابانهای شهر بود که در میان رویدادهای اصلی که اوراق در مدت کوتاهی پس از اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری در اواسط ماه مارس.

در سال های اخیر گاوبازی است نه تنها گرفتار شده است در قوی سیاسی و اقتصادی crosswinds در اسپانیا آن را نیز به طور فزاینده در بر داشت خود را محکوم کرد توسط فعالان که دیدن آن را به عنوان علنا شکنجه حیوانات.

در طول یک corrida, the matador با مهارت تساوی گاو نر نسبت به او در خطر ابتلا gored. در پایان یک مبارزه matador معمولا فرو شمشیر خود را عمیق بین گاو و شانه و پس از آن حیوان مرده است کشیده از حلقه. در برخی موارد نادر این قطعات یک گاو زندگی با درخواست آن را به “عفو” برای آن شجاعت است.

در سال 2013 پس از بحران مالی جهانی نیز به طور قابل توجهی درد گاوبازی بخش دولت محافظه کار در آن زمان آمد برای دفاع از خود با اعلام گاوبازی بخشی از اسپانیا فرهنگی منقول. این بیانیه همچنین در پاسخ به رشد جنبش های جدایی طلب در کاتالونیا منطقه ای که مجلس رای به ممنوعیت گاوبازی در سال 2010.

Idled توسط coronavirus چندین پیشرو matadors به تازگی waded بیشتر با شور و نشاط به اسپانیا بحث بیش از گاوبازی هر دو در رسانه های اجتماعی و در خیابان.

“ما در حال حاضر یک دولت در اسپانیا است که می بیند coronavirus به عنوان یک فرصت برای حذف گاوبازی در دسترس نباشد گفت:” آندرس رکا ری پرو, matador که پیوست تظاهرات در سویل در ژوئن 13, زمانی که مدافعان گاوبازی بسیج در چند شهرستانها اسپانیایی.

دولت اما اصرار دارد که آن را mistreating bullfighting بخش. در مواجهه با خواستار استعفای خود را اسپانیا وزیر فرهنگ خوزه مانوئل رودریگز Uribes ملاقات با گاوبازی نمایندگان 17 ژوئن در مادرید. پس از آن این صنعت گفته آنها دریافت کرده بود وزیر قول می دهم که گاوبازی خواهد بود از مطالعه حذف از برنامه ریزی قانون است که حفاظت از حیوانات در برابر بدرفتاری.

هنوز تنش ها نهفته. ماه گذشته پابلو ایگلسیاس, اسپانیا, معاون نخست وزیر و رهبر چپ حزب یونیدس Podemos گفت: در مجلس “این باعث می شود من بسیار ناراحت کننده است که چیزی است که به ترویج به عنوان یک عمل فرهنگی است که من نمی تواند اجتناب از به عنوان شاهد ارائه مقدار زیادی از درد به یک حیوان در یک نمایش برای لذت بردن از مردم است.”

اکثر نظر سنجی ها نشان می دهد که اسپانیایی جامعه عمیقا تقسیم بیش از گاوبازی, فقط به عنوان آن را به طور فزاینده ای تکه تکه بیش از سیاست است.

روکا ری که 23 و یکی از ستارگان جوان تر از گاوبازی گفت که 16 از 17 خود را دعوا های سال گذشته در اسپانیا به فروش می رسد. برخی از جوان طرفداران او گفت: احتمالا کشیده شده به حلقه به دلیل آن است که چنین قدرتمند اسپانیایی سنت است.

“من فکر می کنم بسیاری از افراد جوان در حال حاضر می خواهم به شناسایی و با کشور خود و آنها می دانند که تماشای گاوبازی در مورد استقبال از فرهنگ اسپانیا و قطعا نه در مورد دیدن یک حیوان رنج می برند,” او در مصاحبه ای گفت: در یک و مستغلات است که او در این سال از نوادگان ویلیام راندولف هرست, آمریکا, انتشار, سرمایه دار خیلی مهم.

خوان پدرو Domecq معاون رئيس جمهور اتحادیه از پرورش دهندگان اسپانیا گفت: دولت بدون توجه به آن گرایش سیاسی بود “در قانون اساسی تعهد به حمایت از گاوبازی به دلیل آن است که ستون فقرات فرهنگ اسپانیایی.”

“Coronavirus ضربه بخش است که در حال حاضر در یک پیچیده وضعیت اقتصادی متکی به طور انحصاری بر روی تماشاگران و بدون حمایت یا تلویزیون درآمد” Domecq گفت. درآمد حاصل از تبلیغات را تبخیر او گفت: از آنجا که “هیچ حامی می خواهد به صورت شدید حملات حیوانات فعالان.”

پس از این مستند برخی از حیوانات, انجمن رفاه خواسته اند که دولت به خرج کردن پول برای کمک به کسانی که مشغول به کار در گاوبازی پیدا کردن شغل جایگزین. بسیاری از کارگران قرارداد به خاص matador ساخت آن را سخت را برای آنها به مشاغل دیگر. حتی بسیاری از کارکنان پشتیبانی کسب درآمد تنها زمانی که مبارزه وجود دارد.

آنا بلن مارتین یک سیاستمدار از Pacma یک حزب که در دفاع از رفاه حیوانات گفت که گاوبازی رد شده بود برای بیش از یک دهه و که آن را به عنوان یک مرگ طبیعی با یا بدون COVID-19. در سال گذشته 1,424 گاو مقدس برگزار شد در اسپانیا از 2,684 در سال 2009 با توجه به آمار دولت.

اما مارتین گفت: COVID-19 بحران نباید تبدیل به یک دلیلی برای گسترش تاسیسات به گاوبازی.

“این است که فرهنگ گذشته ما نیست که جامعه ما می خواهیم برای ساخت متمرکز بر شفقت و همدلی به جای افرادی که تحسین در حالی که تماشای یک حیوان دردناک,” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de