کروناویروس در Madhya Pradesh: COVID-19 مورد افزایش به 4,373 در ایندور و مرگ و میر می رسد 201

COVID-19 مرگ و میر در ایندور بود 4.6 درصد بالاتر از میانگین ملی است.

تعداد COVID-19 موارد در ایندور رز به 4,373 روز دوشنبه پس از 44 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای عفونت ویروسی در, Madhya Pradesh, منطقه, یک مقام بهداشتی گفت. به عنوان بسیاری از 1,404 نمونه ارسال شد برای تست در طول 24 ساعت گذشته و از این 44 بیرون آمد مثبت ایندور ارشد پزشکی و سلامت افسر M P شارما گفت.

علاوه بر این چهار نفر از جمله یک زن 85 ساله تسلیم به این عفونت ویروسی در حالی که تحت درمان در بیمارستان های مختلف ، اما او را فاش نمی کند تاریخ زمانی که این چهار نفر مردند. با استفاده از این, مرگ و میر در ایندور رفته تا 201, بالاترین در میان تمام coronavirus متاثر منطقه از دولت است. شارما گفت: 3,235 مردم تا کنون از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از دوره نقاهت بعد از عفونت ویروسی است.

اخبار مرتبط

طبق آمار رسمی coronavirus نرخ بهبود در منطقه شد 74 درصد از صبح روز دوشنبه. علاوه بر این COVID-19 مرگ و میر در ایندور بود 4.6 درصد بالاتر از میانگین ملی است. این COVID-19 شیوع بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در ایندور در مارس 24, زمانی که چهار مورد از این بیماری شد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de