COVID-19 در آسام: بخش عاقلانه کل مستند به تحمیل شود در coronavirus-آمار گواتی می گوید Himanta Biswa سرما

lockdown, Guwahati lockdown, Guwahati, Assam, COVID-19, Himanta Biswa Sarma, Kamrup, Guwahati Fancy Bazaar, Guwahati Medical College and Hospital, GMCH, Mahendra Mohan Choudhury Hospital, MMCH یک مظنون COVID-19 بیمار با پوشیدن یک ماسک نشسته داخل یک آمبولانس قبل از گرفته شده به Gauhati کالج پزشکی و بیمارستان (GMCH) برای درمان در گواتی. (حسن نیت ارائه میدهد: PTI عکس)

بخش عاقلانه کل مستند تحمیل خواهد شد در گواتی به عنوان وضعیت در این شهر تبدیل شده است “هشدار دهنده” با 144 نفر بدون سفر تاریخچه آزمایش مثبت برای COVID-19 در اینجا در دو روز گذشته آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: در روز دوشنبه.

این Kamrup (مترو) دولت های منطقه که تحت آن گواتی می افتد کارگردانی شده است را به تصمیم گیری برای تحمیل ward-حکیم کل مستند هر زمان که لازم باشد در این شهر به غیر از اعلام مهار مناطق در مناطق که در آن COVID-19 موارد گزارش شده سرما به خبرنگاران گفت:.

اخبار مرتبط

این مستند در ابتدا می تواند تحمیل شود و به مدت هفت روز و اگر لازم باشد برای دیگر تمدید هفت روز, او گفت:.

“وضعیت در گواتی نگران کننده است و تمرکز ما در حال حاضر برای کنترل COVID-19 در شهرستان طوری که آن را به سطح جامعه در دیگر مناطق,” او گفت:.

به عنوان بسیاری از 181 موارد شناسایی شده در این شهرستان در دو روز گذشته و از این 37 نفر سفر تاریخچه در حالی که باقی مانده 144 درگذشت نه سفر در هر نقطه به تازگی وزیر گفت.

علاوه بر 114 مورد گزارش شده از 12 غربالگری مراکز در شهرستان که در آن مردم رفته بود به طور داوطلبانه خود را برای دریافت نمونه های آزمایش, او گفت:.

“اگر این سنبله همچنان ما را از 200 به 300 مورد روزانه از گواتی به تنهایی. در حال حاضر ما در حال گرفتن این شماره از سراسر کشور” سرما گفت.

آسام تا کنون گزارش 5,586 COVID-19 مواردی که 2,053 فعال هستند در حالی که 3,521 افراد بهبود یافته اند یا نه باید از این بیماری فوت و سه نفر مهاجرت کرده اند از دولت است.

“موارد در گواتی ادامه خواهد داد به افزایش می دهد. آن را حداقل یک ماه به پهن کردن منحنی,” او گفت:.

COVID-19 موارد گزارش شده از سراسر شهر اما یک عامل مشترک در میان بیماران است ارتباط خود را با این شهر مرکز تجاری فانتزی, بازار, دولت, وزیر بهداشت گفت.

علاوه بر گواتی کالج پزشکی و بیمارستان (GMCH) و Mahendra موهان Choudhury بیمارستان (MMCH), 31 غربالگری مراکز تنظیم خواهد شد تا در این شهر که در آن مردم می توانند به نمونه خود را برای COVID-19 آزمون از چهارشنبه, او گفت:.

این غربالگری در مراکز به تدریج تبدیل به موقت بیمارستان سرما گفت.
آخرین Shramik ویژه قطار در حال برنامه ریزی برای ورود به این شهر در ماه ژوئن 23 و “ما انتظار داریم فشار بر امکانات قرنطینه به پایین آمدن اولین هفته جولای”, او گفت:.

“ما از این رو برنامه ریزی برای تبدیل به نهادی قرنطینه مراکز در گواتی به COVID-19 بیمارستان که در آن بیماران بدون علامت خواهد بود درمان است”.

او به دادگاه تجدید نظر به مردم به همکاری با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله “به طوری که گواتی نمی شود مانند بمبئی, دهلی نو و یا مکان های دیگر با موارد مثبت در آینده هفت یا 10 روز”. “اگر مردم همکاری ما می تواند شامل گسترش COVID-19,” سرما گفت.

آسام ثبت بالاترین تک-بعد سنبله در COVID-19 مورد در روز یکشنبه با 331 عفونت های جدید اما “وجود دارد بدون نیاز به وحشت در آن حساب به عنوان نمونه تست افزایش یافته است”, سرما گفت.

تعداد نمونه های آزمایش شده تا کنون است که به احتمال زیاد برای عبور از سه لاخ-علامت روز دوشنبه با یک لاخ نمونه های آزمایش در نه روز پس از ژوئن 13, او گفت:, و اضافه کرد که این نرخ از تست در هر یک میلیون جمعیت در کشور بود 8,829.

وزیر گفت که تا کنون 2,43,414 مردم وارد آسام توسط جاده و قطار و هوایی و “همه تست شده اند و قرنطینه”.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de