زلزله 5.5 بازدید Mizoram دوم لرزش در دو روز

Earthquake tremors felt in parts of Delhi, According to National Center for Seismology earthquake of magnitude 3.5 strikesلرزش احساس در بسیاری از نقاط کشور از اواخر. تصویر: ایسنا

زلزله در Mizoram: متوسط شدت زلزله 5.5 آمار هند شمال شرقی دولت Mizoram در اوایل صبح روز دوشنبه. با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط مرکز ملی زلزله شناسی, وزارت, علوم زمین, زلزله آمار دولت در 4:10 am در عمق 20 کیلومتر. در آن صورت گرفت در 27 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Champhai در Mizoram این گروه زلزله شناسی گفت. آن است که به یاد داشته باشید که این دومین بار زلزله آمار در شمال شرق هند ظرف دو روز.

نارندرا نخست وزیر به توییتر گرفت تا اعلام کند که او صحبت کرده است و به وزیر Mizoram, Zoramthanga با توجه به وضعیت فعلی در دولت و پس از دو زلزله. مودی گفت که دولت مرکزی اطمینان خواهد همه ممکن است حمایت از دولت است. در حال حاضر وجود دارد هیچ گزارشی در از دست دادن از هر نوع در درون دولت است.

اخبار مرتبط

دیروز دولت احساس زلزله در شب در حدود 4:16 pm قدر که ثبت شد در 5.1 در مقیاس ریشتر. لرزش دنبال شد و در عمق 35 کیلومتری از سطح زمین در نزدیکی ایزوال تنها. یک گزارش توسط PTI به نقل از مرکز لرزه نگاری منطقه ای در شیللنگ گفت که Mizoram بود که نه تنها دولت است که احساس زلزله اما لرزش نیز احساس در مگالایا و مانیپور به عنوان به خوبی.

لرزش احساس در بسیاری از نقاط کشور از اواخر. جزئی زمین لرزه های در حال بررسی توسط هند گروه زلزله شناسی پس از هر دو-سه روز است. این اطلاعات توسط وزارت علوم زمين نشان داد که جامو و کشمیر بیش از حد ثبت زلزله 2.6 قدر دیروز در حدود 1:33 am. در ژوئن 20, لرزش احساس شد در نزدیکی روتک در هاریانا نیز پس از زلزله 1.8 قدر آمار برخی از بخش های دولت است. در هر یک از این موارد بدون تخریب شده است دیده می شود که از هم اکنون.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de