شهابى: کلید امنیت

australian cyber attack, cyber fraud, amazon, DDOS attack, china, Kaspersky, cybersecurity, work from home, cyberspace, cyber hygiene, Aarogya Setuیک روز قبل از, استرالیا, آمازون اعلام کرده بود که آن را قادر به دفع یک حمله DDOS با اوج ترافیک حجم 2.3 tbps در ماه فوریه است.

استرالیا بعد از ظهر روز 19 ژوئن اعلام کرد که این کشور آمده بود تحت سایبری-حمله از دولت بازیگر. اما چین بود سریع به انکار آن دخالت. یک روز قبل از, استرالیا, آمازون اعلام کرده بود که آن را قادر به دفع یک حمله DDOS با اوج ترافیک حجم 2.3 tbps در ماه فوریه است. Adistributed انکار سرویس (DDoS) حمله شبیه به جاری شدن سیل در یک کانال با خیلی حجم از دستگاه های آلوده به طوری که خدمات معافیت های پایین.

چنین حملات در حال تبدیل شدن به شایع است و گزارش ها نشان می دهد که با استفاده از فضای مجازی در حال رشد بیشتر افراد سازمان هستند که مورد حمله قرار گرفت. Globals شرکت امنیتی Kaspersky در یک توجه داشته باشید در 26 ماه مه اعلام کرده بود که چهار نفر در ده کاربران در منطقه آسیا و اقیانوس آرام تا به حال در مواجهه با یک وضعیت که در آن اطلاعات خصوصی خود را دیده بود و بدون رضایت. بیشتر مطالعه اخیر توسط CyberArk تا به حال مشخص شده که نزدیک به 80 درصد از کارکنان با استفاده از دستگاه های شخصی برای دسترسی به, شرکت سیستم های ترک آنها را آسیب پذیر و دو سوم بودند با استفاده از خدمات مانند ویدئو کنفرانس و ابزارهای ارتباطی است که به آسیب پذیری های گزارش شده.

اخبار مرتبط

در حالی که هند گزارش نشده است هر گونه حمله همانطور که در حال حاضر با توجه به افزایش تنش با چین این کشور ممکن است به زودی شاهد تشدید حملات این نوع آمازون warded و استرالیا امیدوار است بیش از حد. که آن نیز به این دلیل است که اصطلاح امنیت سایبر تبدیل شده است تا در همه جا. کار از خانه و تقاضا از شرکت ها برای سیستم های که نیستند آسیب پذیر قرار داده است تمرکز بر امنیت سایبر.

آموزشی در حال عادی ترین که در آن از جمله مسائل مورد بحث است. هندی آینده بنیاد انجام یک رویداد از جمله در ارتباط با زنان سازمان ملل. در حالی که این موضوع گسترده تر پوشش موضوعاتی مانند Aarogya Setu و نیاز به حفاظت از داده ها بحث عمدتا نوسان نسبت سایبر بهداشت.

اگر چه دولت بود به بیرون آمدن با یک ملی, استراتژی امنیت سایبر که متوقف نشده مردم از فکر آنچه در آن باید به دنبال دارد و آنچه به آن نیاز دارد. علاوه بر بحث رفته گذشته آنچه دولت باید انجام دهید به جای آن مردم در حال بحث در مورد آنچه که شرکت ها نیاز به انجام است.

“یک, امنیت سیستم و چارچوب آماده است. و در حال حاضر به اندازه کافی وجود دارد-مدل های مبتنی بر اشتراک امنیت به عنوان یک سرویس گواهینامه را انتخاب کنید. تا زمانی که شما در حال انجام کسب و کار امنیت هزینه است که نباید نادیده گرفته شود. امنیت سایبر باید به عنوان یک هزینه ورودی می گوید:” Abhishek Singh, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت NeGD و MyGov, MeitY.

این شرکت ها ممکن است انجام تمام این کار را برای اطمینان از کاربران ماندن با پلت فرم. اما گرفتن تکنولوژی انحصارات به تعظیم ممکن است بسیار آسان. زوم یک مثال کلاسیک.

اما نه همه سهام این دیدگاه از یک رویکرد منفعل. برخی مانند Lt Gen راجش شلوار می خواهید برای بیشتر فعال باشید. Lt Gen شلوار در سال گذشته در زمان شارژ از ملی امنیت سایبر هماهنگ کننده دولت هند.

“شرکت ها باید صرف حداقل 10 درصد از این بودجه در امنیت است. حتی اگر مشکلی وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد خدمات آنلاین در دسترس است. در حال حاضر با کار از خانه و افزایش آنلاین استفاده از آن باید انجام شود وجود دارد کمی انتخاب” Lt Gen نفس نفس می گوید. Kanishk گور موسس هند در آینده بنیاد شبیه نمایش است.

“در حالی که شرکت های کوچک و متوسط در هند تمرکز بر رشد و اتخاذ فن آوری های دیجیتال برای رسیدن به توده ها آنها اغلب نادیده گرفتن امنیت و حفظ حریم خصوصی از جنبه های. آن را حیاتی SME نگاهی به جنبه های اعتماد به طراحی و صرف حداقل 5-7 ٪ از کلی تکنولوژی بودجه امنیت سایبری,” گور می گوید.

یکی از راه های Lt Gen نفس نفس زدن نشان می دهد به bringfocus در امنیت می تواند شامل سایبر حسابرسی به عنوان بخشی از ممیزی مالی که در هر مورد الزامی است.

اما قبل از اینکه دولت به کنکاش این فضا وجود دارد نیاز به یک اکوسیستم در محل. شما می باید گواهی امنیت سایبر حرفه ای و استاندارد. این استراتژی امنیت سایبر است که انتظار می رود به این آدرس.

هنگامی که زیرساخت در جایی است که دولت باید نه دستور ممیزی. بازار ممکن است مراقبت از آن, وجین کردن شرکت هایی که مطابق با امنیت هنجارهای. اما تا آن زمان هند نیاز به شروع به ساخت یک سیستم. هزینه های پایین هستند و امنیت سایبر شرکت های در حال افزایش در اعداد بنابراین در حال حاضر ممکن است یک زمان خوب است.

[email protected]

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de