اتحادیه اروپا و چین و نگاه به سهولت تنش فشار بر کسب و کار

بروکسل ژوئن 22

بالا مقامات رسمی اتحادیه اروپا در حال برگزاری مذاکرات دوشنبه با رئیس جمهور چین و نخست وزیر لی کچیانگ در یک زمان افزایش تنش بین دو شریک اصلی تجاری بیش خرید اینترنتی از coronavirus بحران و پکن را افزایش کنترل بیش از هنگ کنگ.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل, اتحادیه اروپا, کمیسیون, رییس جمهور Ursula von der Leyen و بلوک سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell را برگزاری دو کنفرانس های ویدئویی به طور جداگانه با نخست وزیر و بعد با Xi.

این جلسات در حال انتظار نمی رود که برای تولید بتن نتایج جستجو — هیچ بیانیه مشترک صادر خواهد شد — اما اروپایی ها امیدواریم که از آن خواهد شد افزایش آهسته در حال حرکت مذاکرات در توافق نامه سرمایه گذاری و ساخت برخی از زمینه های مشترک برای مقابله خاردار مسائل سیاسی در چهره به چهره ملاقات امیدوارم در اواخر سال.

اتحادیه اروپا می بیند چین به عنوان یک “سیستمیک رقیب” است که ارائه می دهد فرصت های بزرگ اما همچنین ارائه بسیاری از چالش است.

Coronavirus همه گیر است و ایجاد موانع جدید به ویژه آنچه در بروکسل می بیند به عنوان یک چین-هماهنگ کمپین دروغ در مورد این بیماری همه گیر است که می تواند قرار داده و زندگی در خطر است.

جلسات آمده در زمانی که چین می ایستد متهم به تلاش برای نفوذ در مقامات اروپایی و Borrell دو رد در ماه های اخیر که External Action Service — یک نوع از اتحادیه اروپا و وزارت امور خارجه است که او رهبری — اتحاد متمایل به پکن فشار برای تغییر اسناد و مدارک.

در حالی که 27 کشور اتحادیه اروپا است که چین بزرگترین شریک تجاری آن است که اغلب تقسیم در رویکرد خود را به پکن. در عین حال امنیتی جدید برای هنگ کنگ گالوانیزه بلوک. کشورهای عضو اتحادیه اروپا اصرار دارند قانون را تضعیف می کند خاک را استقلال بود که تضمین شده در “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

روز دوشنبه جلسات در اصل به معنای یک نشست در مارس 30, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت فشار قرار دادند آن را در دستور کار همراه با دیگر سطح بالا رویداد بود که با توجه به محل در ماه سپتامبر در شهر لایپزیگ.

اروپایی ها برگزار خواهد شد در کنفرانس خبری بعد دوشنبه اما مقامات چینی در حال برنامه ریزی برای شرکت. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de