این رسمی است! اپل تعویض به سفارشی پردازنده های ARM برای مک اولین موج رایانه کشتی خواهد شد بعد از این سال

Apple WWDC 2020مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک

به عنوان به طور گسترده ای پیش بینی شده اپل در روز دوشنبه در WWDC سال 2020 سخنران اعلام کرد که این در واقع ساختمان های سفارشی خود را بازوی مبتنی بر پردازنده برای کامپیوتر مک. اپل در واقع در ادامه به آن تماس بگیرید, یک روز تاریخی reminiscing “انتخاب” چند بار آن را روشن کرده بود پردازنده برای مک در گذشته است. اپل تا به حال روشن به پردازنده های اینتل از پردازنده های PowerPC در سال 2005 با دستگاه های واقعی (با اینتل داخل) حمل و نقل در سال 2006.

در WWDC سال 2020 سخنران رویداد اپل همچنین اعلام کرد به روز رسانی بزرگ بعدی به macOS به نام macOS Big Sur تکرار چه آسان (اپل گفت: آن را تنها یک ماده از روز) آن را برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه برای مکینتاش آینده طراحی شده توسط خود را سفارشی سیلیکون است. اپل همچنین اعلام کرد رشيد 2 به سوئیچ را آسان تر و تایید کرد که اکثر (اگر نه همه) آی فون و آی پد برنامه های کاربردی به کار بومی در این رایانه های مکینتاش. صحبت که اولین موج از رایانه های مکینتاش طراحی شده توسط اپل سفارشی پردازنده ARM کشتی خواهد شد در پایان این سال و کوپرتینو انتظار دارد که انتقال کامل (به سفارشی سیلیکون) دو سال طول خواهد کشید.

اخبار مرتبط

فقط به خاطر اینکه اپل در حال ساخت خود پردازنده در حال حاضر به این معنا نیست آن است که فراق راه با اینتل. هنوز رتبهدهی نشده است. اپل تایید کرد که برخی از اینتل-صفحه کامپیوتر مک هنوز هم در خط لوله و آن را ادامه خواهد داد برای حمایت از دستگاه های موجود برای سال.

پس چرا اپل ساخت سفارشی سیلیکون در حال حاضر ؟ دلیل آن ساده است. اپل شده است با تکیه بر پردازنده های اینتل برای مک در حالی که برای در حال حاضر, اما در طول سال از آن شده است ناراضی خود را کاهش عملکرد و دستاوردهای. اپل شده است گزارش کار خود را در آن تراشه برای سال برای رسیدن به عملکرد سریع تر و کارایی بهتری داشته باشد. و آن است که در حال حاضر در نهایت آماده (یا به نظر می رسد آماده) به حرکت در را به انجام با مک آنچه در آن در حال حاضر با آی فون و آی پد.

اپل نیست آشکار هر گونه جزئیات فنی مانند سرعت ساعت و معیار فقط رتبهدهی نشده است هر چند از آن است که امیدوار کننده سطح جدیدی از عملکرد و بهره وری) با آن در خانه رشد پردازنده. به علاوه حتی اگر این پردازنده خواهد بود خیاط ساخته شده برای مک آنها را به اشتراک بگذارید هسته معماری با پردازنده های دیگر (کسانی که تأمین آی فون و آی پد به عنوان مثال). در دراز مدت اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo پیش بینی کرده است که تعویض به بازو را تقویت مک عملکرد تا 50% (حتی 100 درصد در برخی از موارد).

اپل لگد زدن به چیزهایی که با یک توسعه دهنده انتقال کیت که در واقع یک شروع سریع برنامه برای توسعه دهندگان برای انتقال برنامه های خود را برای آینده ARM مبتنی بر رایانه های مکینتاش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de